Sari la conținut

Answear Club

United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton Pantaloni scurți de pijama culoarea albastru marin

-32%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI -32%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI -32%
Culoare: bleumarin
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

United Colors of Benetton Pantaloni scurți de pijama

Pantaloni scurti de pijama din colectia United Colors of Benetton. Model confectionat din tricot neted.
- Dress Safely! Produsul nu contine substante chimice periculoase (cum ar fi pigmenti cancerigeni sau alergenici, ftalati, formaldehida sau metale grele).
- Dress Safely! Produsul nu contine elemente periculoase, detasabile sau prea lungi.
- Fason drept.
- In talie banda ingusta, elastica.
- Material tricot flexibil si subtire.
- Latimea in talie: 33 cm.
- Inaltimea taliei: 26 cm.
- Lungimea: 35 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: S.
Date despre produs
ID producător
3Z1239170.13C
Culoare
bleumarin
Brand
United Colors of Benetton
Producător

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produs
9BY8-BID1HJ_59X
Compoziție

4% Elastan, 96% Viscoza
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 176 cm și poartă măsura S

Mărimile de pe etichete pot diferi de cele comandate din cauza conversiei utilizate – mărimile originale ale produselor acestui brand sunt cele ale producătorului. Pentru siguranță, te rugăm să consulți tabelul de mărimi.

Produse similare
-12%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama pentru femei, cu modal bleumarin 36MX3M08E
United Colors of Benetton longsleeve de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 125,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama femei cu bumbac bleumarin 3WNW3M08G
United Colors of Benetton longsleeve de pijama femei cu bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 242,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pijama din două piese pentru femei bleumarin 3P2Y3P04K
United Colors of Benetton pijama din două piese pentru femei
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 271,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton top de pijama pentru femei, din vâscoză bleumarin 3Z123H00P
United Colors of Benetton top de pijama pentru femei, din vâscoză
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 120,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 107,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, cu bumbac bleumarin 3WNW3F050
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 242,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou de pijama culoarea albastru marin
United Colors of Benetton tricou de pijama
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 138,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Dkny cămașă de noapte culoarea bleumarin, YI40099
Dkny cămașă de noapte
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren cămașă de noapte culoarea bleumarin, ILN32491
Lauren Ralph Lauren cămașă de noapte
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Abercrombie & Fitch pantaloni de pijama culoarea bleumarin, KI146-5128-312
Abercrombie & Fitch pantaloni de pijama
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren pijama culoarea bleumarin, ILN92491
Lauren Ralph Lauren pijama
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Dkny pijama culoarea bleumarin, YI90052
Dkny pijama
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste pijama din două piese pentru femei din bumbac cu elastan bleumarin 4F8400
Lacoste pijama din două piese pentru femei din bumbac cu elastan
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 395,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Hollister Co. pantaloni de pijama culoarea bleumarin, KI346-5063
Hollister Co. pantaloni de pijama
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 106,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren pijama culoarea bleumarin, ILN92499
Lauren Ralph Lauren pijama
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Dkny pijama culoarea bleumarin, satin, YI90099
Dkny pijama
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren pijama culoarea bleumarin, ILN92504
Lauren Ralph Lauren pijama
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-24%
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren pijama din două piese pentru femei, cu vâscoză bleumarin ILN12519
Lauren Ralph Lauren pijama din două piese pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Fila pijama culoarea bleumarin, bumbac, FPS4198
Fila pijama
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Fila pijama din două piese pentru femei, din bumbac bleumarin FPS4180
Fila pijama din două piese pentru femei, din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Fila pijamale de bumbac culoarea bleumarin, bumbac, FPW4223
Fila pijamale de bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Dkny cămașă de noapte culoarea bleumarin, YI00099
Dkny cămașă de noapte
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Hollister Co. pantaloni de pijama culoarea bleumarin, KI346-5091-252
Hollister Co. pantaloni de pijama
Preț actual:
107,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Fila pijamale de bumbac culoarea bleumarin, bumbac, FPW4217
Fila pijamale de bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
women'secret pijama HARRY POTTER culoarea bleumarin, 3132266
women'secret pijama HARRY POTTER
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
women'secret pijama din două piese pentru femei din vâscoză bleumarin 4854048
women'secret pijama din două piese pentru femei din vâscoză
289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren cămașă de noapte culoarea bleumarin, ILN32499
Lauren Ralph Lauren cămașă de noapte
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren pijama culoarea bleumarin, bumbac, ILN12499
Lauren Ralph Lauren pijama
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren pijama culoarea bleumarin, ILN12503
Lauren Ralph Lauren pijama
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
Descoperă produsele United Colors of Benetton
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton top de pijama pentru femei, din vâscoză bleumarin 3Z123H00P
United Colors of Benetton top de pijama pentru femei, din vâscoză
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 120,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 107,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, cu bumbac bleumarin 3WNW3F050
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 242,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama femei cu bumbac bleumarin 3WNW3M08G
United Colors of Benetton longsleeve de pijama femei cu bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 242,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pijama din două piese pentru femei bleumarin 3P2Y3P04K
United Colors of Benetton pijama din două piese pentru femei
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 271,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-15% cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei cu modal bleumarin 36MX3F047
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei cu modal
148,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou de pijama culoarea albastru marin
United Colors of Benetton tricou de pijama
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 138,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama pentru femei, cu modal bleumarin 36MX3M08E
United Colors of Benetton longsleeve de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 125,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal bleumarin 36MX3900X
United Colors of Benetton pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
92,90 LEI
Preț normal: 120,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 103,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou de pijama pentru femei, cu modal negru 36MX3M08I
United Colors of Benetton tricou de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
92,90 LEI
Preț normal: 120,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 103,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pijamale de bumbac culoarea bordo, bumbac, 40EP3P00W
United Colors of Benetton pijamale de bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 348,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pijama din două piese pentru femei roz 38C83P04I
United Colors of Benetton pijama din două piese pentru femei
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton bluză pijama culoarea maro, 3UKC3M07Z
United Colors of Benetton bluză pijama
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 258,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou de pijama femei, culoarea negru, 3Z123M314
United Colors of Benetton tricou de pijama
Preț actual:
74,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 83,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama culoarea bej, 3Z123M07X
United Colors of Benetton longsleeve de pijama
Preț actual:
84,95 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton maiou de pijama culoarea alb
United Colors of Benetton maiou de pijama
Preț actual:
68,90 LEI
Preț normal: 109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 75,90 LEI
-15% cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei cu modal violet 36MX3F047
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei cu modal
148,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, din bumbac cu elastan negri 3LGP3F04Y
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, din bumbac cu elastan
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal portocalii 36MX3900X
United Colors of Benetton pantaloni scurți de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
92,90 LEI
Preț normal: 120,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 103,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pijama pentru femei, din bumbac roz 3OJC3P04J
United Colors of Benetton pijama pentru femei, din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 196,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 176,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pijama culoarea maro, 32QH3P04E
United Colors of Benetton pijama
Preț actual:
159,00 LEI
Preț normal: 318,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 318,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pijamale de bumbac culoarea roșu, bumbac, 3P053P04G
United Colors of Benetton pijamale de bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 318,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama pentru femei, cu modal violet 36MX3M08E
United Colors of Benetton longsleeve de pijama pentru femei, cu modal
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou de pijama culoarea bej
United Colors of Benetton tricou de pijama
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 138,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama culoarea bej, 312W3M07W
United Colors of Benetton longsleeve de pijama
Preț actual:
80,90 LEI
Preț normal: 158,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 94,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama culoarea bej, 3Y5E3M07S
United Colors of Benetton longsleeve de pijama
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 158,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 94,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton longsleeve de pijama culoarea roșu, 3Q413M08A
United Colors of Benetton longsleeve de pijama
Preț actual:
94,90 LEI
Preț normal: 158,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 95,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, cu vâscoză roz 38C83F04Z
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 125,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni scurti de pijama femei, culoarea bej
United Colors of Benetton pantaloni scurti de pijama
Preț actual:
99,90 LEI
Preț normal: 111,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 111,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, din bumbac albaștri 47OL3F00N
United Colors of Benetton pantaloni de pijama pentru femei, din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 177,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton top de pijama cu mânecă lungă, din amestec de in culoare bej pentru femei 3UEV3M08D
United Colors of Benetton top de pijama cu mânecă lungă, din amestec de in
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI