Sari la conținut

Answear Club

United Colors of Benetton
4.5

United Colors of Benetton polo bărbătesc din bumbac cu elastan albastru 3WG9U301Z

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI -31%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI -5%
Culoare: albastru
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou polo albastru United Colors of Benetton – confort și libertate într-un stil casual

Tricoul polo pentru bărbați United Colors of Benetton este un element clasic al garderobei, care asigură confort și libertate de mișcare. Confecționat dintr-un tricot subțire și elastic de bumbac cu amestec de elastan, se potrivește perfect în ținutele casual, oferind confort pe tot parcursul zilei. Croiala sa regulară și modelul simplu îi subliniază caracterul atemporal.

Prin ce se remarcă tricoul polo pentru bărbați United Colors of Benetton?

  • Croiala regulară asigură confort la purtare și nu restricționează mișcările
  • Tricotul de bumbac cu elastan oferă lejeritate și elasticitate materialului
  • Stilul casual face ca modelul să fie potrivit pentru numeroase ocazii
  • Mâneca scurtă clasică este o alegere universală pentru zilele mai călduroase
  • Modelul simplu și materialul subțire facilitează crearea unor ținute diverse
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
3WG9U301Z
Culoare
albastru
Brand
United Colors of Benetton
Producător

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produs
99KK-POM06D_57X
Material
Întregul produs:
97% Bumbac, 3% Elastan
Croială
Decolteu:
cu guler, cu închidere
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 187 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roz, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac albastru 3UTCU302S
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan albastru 3F9HU302W
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 253,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo tricotat pentru bărbați din bumbac albastru 1X56K301S
United Colors of Benetton polo tricotat pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 308,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 308,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roz, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac albastru 1X56U301V
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO polo bărbătesc din bumbac Donos222 albastru 50466182
HUGO polo bărbătesc din bumbac Donos222
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS polo bărbătesc din bumbac Pallas albastru 50553564
BOSS polo bărbătesc din bumbac Pallas
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 507,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
G-Star tricou polo Dunda slim bărbați, uni D17127-5864
G-Star tricou polo Dunda slim
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-11%
Les Deux polo de bumbac Pique uni, 1001299
Les Deux polo de bumbac Pique
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac cu imprimeu, 710971062
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
-25% cu codul FS*
Polo Ralph Lauren polo bărbați din bumbac albastru 710704319
Polo Ralph Lauren polo bărbați din bumbac
759,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Green polo bărbătesc din bumbac cu elastan albastru 50559369
BOSS Green polo bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger polo bărbați albastru MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo bărbați
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 366,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-33%
Medicine polo de bumbac barbati, melanj
Medicine polo de bumbac
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 134,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 134,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans polo bărbătesc din bumbac albastru DM0DM20676
Tommy Jeans polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 337,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo polo pentru bărbați din bumbac albastru 5000013986
Marc O'Polo polo pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 290,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul FS*
Medicine Polo bărbătesc albastru
Medicine Polo bărbătesc
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 134,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 134,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, 710974586
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans polo de bumbac culoarea alb, cu imprimeu, LV04RC276G
Calvin Klein Jeans polo de bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-48%
-5% extra cu codul FS*
Medicine polo bărbătesc din bumbac albastru
Medicine polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 174,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 174,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
HUGO polo bărbați din bumbac Donos222 albastru 50466182
HUGO polo bărbați din bumbac Donos222
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 374,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-25% cu codul FS*
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac violet 710536856
Polo Ralph Lauren polo pentru bărbați din bumbac
709,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London polo de bumbac uni, HM7000005
Hackett London polo de bumbac
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac melanj, 710666998
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-25% cu codul FS*
BOSS polo pentru bărbați din bumbac Parlay 190 albastru 50494697
BOSS polo pentru bărbați din bumbac Parlay 190
539,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger tricou polo barbati, culoarea albastru marin, modelator, MW0MW17770
Tommy Hilfiger tricou polo
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger tricou polo barbati, modelator, MW0MW17770
Tommy Hilfiger tricou polo
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
Descoperă produsele United Colors of Benetton
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan albastru 3F9HU302W
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 253,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roz, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac albastru 1X56U301V
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roz, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo tricotat pentru bărbați din bumbac albastru 1X56K301S
United Colors of Benetton polo tricotat pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 308,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 308,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac albastru 3UTCU302S
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo bărbătesc din bumbac cu elastan roșu 3WG9U301Z
United Colors of Benetton polo bărbătesc din bumbac cu elastan
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea negru, neted
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roz, neted, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac bleumarin 1X56U301V
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo bărbați din bumbac cu elastan negru 3WG9U301Z
United Colors of Benetton polo bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan bleumarin 33T4U302T
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 283,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roșu, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, cu bumbac verde 3QEXU10CC
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 203,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo bărbați bumbac cu elastan alb 3WG9U301Z
United Colors of Benetton polo bărbați bumbac cu elastan
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo tricotat pentru bărbați din bumbac bej 1X56K301S
United Colors of Benetton polo tricotat pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 308,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 308,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roz, uni, 3089U302D
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea alb, neted
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in gri 1DC3U301T
United Colors of Benetton polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 408,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, cu bumbac bleumarin 1D7ZU301U
United Colors of Benetton polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 408,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roz, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 197,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo din in culoarea gri, uni, 3UTFU302A
United Colors of Benetton polo din in
Preț actual:
100,90 LEI
Preț normal: 238,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea portocaliu, uni, 3089U302D
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea roz, neted, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea gri, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-25% cu codul FS*
United Colors of Benetton polo pentru bărbați din bumbac violet 10NJK301X
United Colors of Benetton polo pentru bărbați din bumbac
359,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo din in culoarea verde, uni, 3UTFU302A
United Colors of Benetton polo din in
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo de bumbac culoarea verde, uni, 3089J3179
United Colors of Benetton polo de bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 233,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI