Sari la conținut

Answear Club

United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton tricou pentru femei, din bumbac violet 3096D1071

-15% cu codul SUN*
103,90 LEI
Culoare: violet
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac alb 3096D1071
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac roșu 3096D1071
United Colors of Benetton tricou pentru femei, din bumbac violet 3096D1071
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac verde 3096D1071
United Colors of Benetton tricou pentru femei, din bumbac maro 3096D1071
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac negru 3096D1071
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -15% la acest articol cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Vezi promoția
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou violet United Colors of Benetton – libertate și stil într-o variantă casuală

Tricoul violet United Colors of Benetton este o propunere ușoară și aerisită, care asigură confortul la purtare și subliniază caracterul lejer al ținutelor. Confecționat 100% din bumbac, cu o croială lejeră și o linie a umerilor coborâtă, se va potrivi perfect în combinații casuale. Acest model combină simplitatea cu funcționalitatea, fiind o bază excelentă pentru multe ținute pentru femei.

Prin ce se remarcă tricoul din bumbac pentru femei United Colors of Benetton – caracteristici și avantaje cheie?

  • Croiala lejeră relaxed fit favorizează libertatea de mișcare și confortul la purtare
  • Tricotul moale de bumbac permite pielii să respire, oferind senzații plăcute
  • Materialul elastic ajută la adaptarea pe siluetă, fără a restricționa mișcările
  • Stilul casual face ca modelul să se potrivească multor combinații casuale
  • Mâneci cu linia umerilor coborâtă adaugă un caracter lejer și confort
  • Modelul uni facilitează asortarea cu alte elemente vestimentare, creând un look coerent
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
3096D1071
Culoare
violet
Brand
United Colors of Benetton
ID produs
PPYA-TSD27U_49X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
cu linia umerilor coborâtă
Croială:
relaxed fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lungime:
58 cm
Lățimea sub brațe:
65 cm
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile de pe etichete pot diferi de cele comandate din cauza conversiei utilizate – mărimile originale ale produselor acestui brand sunt cele ale producătorului. Pentru siguranță, te rugăm să consulți tabelul de mărimi.

Produse similare
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
98,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea roșu, 3GA2E16A2
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
58,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 62,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea roz, 3GA2E4230
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
69,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 77,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3GA2E16A0
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
69,90 LEI
Preț normal: 94,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 77,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3BL0E17G5
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 97,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 87,90 LEI
-10%
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3BL0E17G5
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
92,90 LEI
Preț normal: 103,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 103,90 LEI
United Colors of Benetton tricou pentru femei cu amestec de in violet 35LVD10D5
United Colors of Benetton tricou pentru femei cu amestec de in
178,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3DCJD10B9
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 208,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea roz, 3GA2E4230
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
77,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 98,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou culoarea violet, cu turtleneck, 36K8D201B
United Colors of Benetton tricou
Preț actual:
81,90 LEI
Preț normal: 158,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3GA2E16A0
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
63,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 67,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac femei, culoarea roz, 3GA2E4230
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
64,90 LEI
Preț normal: 99,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 81,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
La Petite Française tricou din bumbac TYFANY femei, culoarea violet, TYFANY
La Petite Française tricou din bumbac TYFANY
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Marc O'Polo tricou din bumbac culoarea violet, 5000013298
Marc O'Polo tricou din bumbac
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 140,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 125,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans tricou femei, culoarea violet, J20J225244
Calvin Klein Jeans tricou
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 155,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS tricou pentru femei, din bumbac violet 50557843
BOSS tricou pentru femei, din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 327,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
adidas TERREX tricou de antrenament Multi culoarea violet, JN3890
adidas TERREX tricou de antrenament Multi
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 224,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 224,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Morgan tricou DNAUTI femei, DNAUTI
Morgan tricou DNAUTI
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
New Era tricou din bumbac culoarea violet, 60596472
New Era tricou din bumbac
Preț actual:
74,95 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul SUN*
The North Face tricou din bumbac Nature Relaxed femei, culoarea violet, NF0A8BVW0YI1
The North Face tricou din bumbac Nature Relaxed
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Guess tricou din bumbac 4G culoarea violet, W5YI14 I3Z14
Guess tricou din bumbac 4G
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 278,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 166,90 LEI
-41%
Medicine tricou culoarea alb
Medicine tricou
Preț actual:
37,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 64,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Guess Originals tricou din bumbac femei, culoarea violet, W5GI56 J1314
Guess Originals tricou din bumbac
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-31%
-5% extra cu codul SUN*
Dkny tricou din bumbac femei, culoarea violet, DP4T9994
Dkny tricou din bumbac
Preț actual:
88,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Puma tricou de antrenament femei din bumbac City lifestyle HYROX violet 528132
Puma tricou de antrenament femei din bumbac City lifestyle HYROX
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans tricou de femei din bumbac violet LV047C912G
Calvin Klein Jeans tricou de femei din bumbac
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Puma tricou de antrenament pentru femei din bumbac Run Velocity violet 526578
Puma tricou de antrenament pentru femei din bumbac Run Velocity
149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
HUGO tricou pentru femei, cu bumbac Deloris violet 50512002
HUGO tricou pentru femei, cu bumbac Deloris
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 248,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
Guess tricou pentru femei cu vâscoză violet W6YR31 Z1023
Guess tricou pentru femei cu vâscoză
479,90 LEI
Descoperă produsele United Colors of Benetton
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3GA2E16A0
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
63,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 67,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac violet 339PD10BX
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
98,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-10%
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3BL0E17G5
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
92,90 LEI
Preț normal: 103,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 103,90 LEI
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac violet 3BL0D10D4
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac
153,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea roșu, 3GA2E16A2
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
58,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 62,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac femei, culoarea roz, 3GA2E4230
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
64,90 LEI
Preț normal: 99,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 81,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea roz, 3GA2E4230
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
69,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 77,90 LEI
United Colors of Benetton tricou pentru femei cu amestec de in violet 35LVD10D5
United Colors of Benetton tricou pentru femei cu amestec de in
178,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea roz, 3GA2E4230
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
77,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 98,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3GA2E16A0
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
69,90 LEI
Preț normal: 94,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 77,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou culoarea violet, cu turtleneck, 36K8D201B
United Colors of Benetton tricou
Preț actual:
81,90 LEI
Preț normal: 158,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3DCJD10B9
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
106,90 LEI
Preț normal: 208,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3BL0E17G5
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 97,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 87,90 LEI
United Colors of Benetton tricou pentru femei cu amestec de in maro 35LVD10D5
United Colors of Benetton tricou pentru femei cu amestec de in
178,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea verde, 3GA8E16A2
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 86,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac alb 339PD10BX
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
95,90 LEI
Preț normal: 133,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 133,90 LEI
-30% cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac roșu 3096D1071
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac
103,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea violet, 3BL0E17G5
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
81,90 LEI
Preț normal: 99,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 86,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton Tricou din bumbac culoarea albastru marin
United Colors of Benetton Tricou din bumbac
Preț actual:
55,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 69,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou pentru femei, din in verde 3TKEE1009
United Colors of Benetton tricou pentru femei, din in
Preț actual:
171,90 LEI
Preț normal: 191,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 191,90 LEI
United Colors of Benetton tricou culoarea negru, 3FJHD109K
United Colors of Benetton tricou
79,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac culoarea negru, 3BVXD10BY
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 86,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton Tricou femei, culoarea alb
United Colors of Benetton Tricou
Preț actual:
82,90 LEI
Preț normal: 92,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 92,90 LEI
-33%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou femei, culoarea alb, 3Z12D101X
United Colors of Benetton tricou
Preț actual:
47,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 71,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac alb 1C19D10G2
United Colors of Benetton tricou pentru femei din bumbac
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 203,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 203,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou basic pentru femei, din bumbac bleumarin 3096D10CP
United Colors of Benetton tricou basic pentru femei, din bumbac
Preț actual:
87,90 LEI
Preț normal: 97,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 97,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou pentru femei, cu vâscoză bej 3Z12D10C0
United Colors of Benetton tricou pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
95,90 LEI
Preț normal: 121,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 106,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac femei, culoarea bej
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
64,90 LEI
Preț normal: 98,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 68,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton tricou din bumbac femei, culoarea negru
United Colors of Benetton tricou din bumbac
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI