Sari la conținut

Answear Club

Vagabond ShoemakersBotine pentru femei din piele HEDDA maro 5002-001-26

849,90 LEI
Culoare: maro
Vagabond Shoemakers - Cizme de piele Hedda
Vagabond Shoemakers Cizme de piele femei, culoarea maro, cu toc drept
Vagabond Shoemakers botine pentru femei din piele HEDDA maro 5002-001-26

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Botine Vagabond Shoemakers HEDDA – model din piele cu vârf pătrat și toc gros

Botinele Vagabond Shoemakers HEDDA sunt o propunere de încălțăminte pentru femei care combină croiala clasică cu detalii moderne. Acest model din piele maro, cu vârf pătrat și toc gros stabil, reprezintă un accent stilat în ținutele de tranziție. Designul favorizează crearea de ținute elegante, oferind în același timp confort la purtare.

Caracteristici cheie ale botinelor din piele Vagabond Shoemakers HEDDA

  • Partea superioară confecționată din piele naturală contribuie la durabilitate și un aspect estetic
  • Vârful și călcâiul întărit susțin menținerea formei încălțămintei și stabilizarea piciorului
  • Gulerul superior moale în jurul gleznei favorizează confortul la purtare
  • Botine dedicate sezonului de tranziție reprezintă o alegere potrivită pentru vremea schimbătoare
  • Lipsa izolației interioare face modelul universal pentru zilele mai calde din perioada de tranziție
  • Talpa din cauciuc contribuie la stabilitate pe diverse suprafețe
  • Tocul gros stabil, cu o înălțime de 7 cm, adaugă eleganță și alungește silueta
  • Închiderea cu fermoar, plasată pe lateral, facilitează încălțarea rapidă și ușoară
  • Căptușeala din material textil și branțul din piele naturală contribuie la confort
  • Vârful pătrat și modelul simplu conferă modelului un caracter modern și facilitează stilizarea
Caracteristici produs
Tip de vârf
pătrat
Tipul de toc
toc gros
Talpă
cauciuc
Materialul branțurilor interioare
piele naturală
Fixare
cu încuietoare
Tip de talpă
plată
Vârf
rigidizat
Date despre produs
ID producător
5002.001.26
Culoare producător
chestnut
Culoare
maro
Brand
Vagabond Shoemakers
Detalii de fabricație
Entitate responsabilă în UE
VAGABOND INTERNATIONAL AKTIEBOLAG
VARBERG
43219 VARBERG SE
info@vagabond.com
ID produs
9BY2-OBDYYP_88X
Material
Partea superioară:
Piele naturală
Interior:
Piele naturală, Material textil
Talpă:
Material sintetic
Măsurători
Dimensiunea tocului:
7 cm
Lungimea branțului este:
25 cm
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
38
Produse similare
-5% extra cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Ghete chelsea de piele FREYA culoarea maro, cu toc plat, 6006-101-31
Vagabond Shoemakers
Ghete chelsea de piele FREYA
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
Vagabond Shoemakers Botine pentru femei din piele MONA maro 5955-001-35
Vagabond Shoemakers
Botine pentru femei din piele MONA
799,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele GISELLE culoarea maro, cu toc drept, 5854-001-35
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele GISELLE
899,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă KELSEY culoarea maro, cu toc drept, 5810-140-89
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă KELSEY
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele femei, culoarea maro, cu toc drept
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele
849,90 LEI
Vagabond Shoemakers Botine pentru femei din piele KELSEY maro 5810-101-35
Vagabond Shoemakers
Botine pentru femei din piele KELSEY
849,90 LEI
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele BLANCA
819,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele SHEILA culoarea maro, cu toc plat, 5835-001-35
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele SHEILA
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 580,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Botine GISELLE femei, culoarea maro, cu toc drept, 5654-202-35
Vagabond Shoemakers
Botine GISELLE
899,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Botine HEDDA femei, culoarea maro, cu toc drept, 5602.302.35
Vagabond Shoemakers
Botine HEDDA
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă KELSEY culoarea maro, cu toc drept, 5810-140-31
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă KELSEY
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă NELLA culoarea maro, cu toc plat, 5416-040-31
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă NELLA
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă BLANCA culoarea maro, cu toc drept, 5217-240-31
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă BLANCA
849,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Tory Burch Cizme
Tory Burch
Cizme
Preț actual:
1119,90 LEI
Preț normal: 2079,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Lauren Ralph Lauren Cizme de piele Carter femei, culoarea maro, cu toc plat, 802915439002
Lauren Ralph Lauren
Cizme de piele Carter
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1919,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1029,90 LEI
Twinset Botine pentru femei din piele maro 262TCP022
Twinset
Botine pentru femei din piele
1579,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul BTS*
Camper Bocanci de piele Pix Berlin culoarea maro, cu toc plat, K400808-001
Camper
Bocanci de piele Pix Berlin
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 1129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Proenza Schouler Botine din piele intoarsa Bronco femei, culoarea maro, cu toc plat, PS41030A
Proenza Schouler
Botine din piele intoarsa Bronco
Preț actual:
2299,90 LEI
Preț normal: 4499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2399,90 LEI
-45%
-5% extra cu codul BTS*
Medicine Cizme din piele intoarsa culoarea maro, cu toc drept
Medicine
Cizme din piele intoarsa
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
Weekend Max Mara Bocanci pentru femei din piele maro 2625796035600
Weekend Max Mara
Bocanci pentru femei din piele
2179,90 LEI
Lauren Ralph Lauren
Cizme de piele Tasha Mid
Preț actual:
929,90 LEI
Preț normal: 1369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Lauren Ralph Lauren Ghete chelsea de piele Cailie femei, culoarea maro, cu toc drept, 802937825002
Lauren Ralph Lauren
Ghete chelsea de piele Cailie
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 1369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
Geox Botine pentru femei din piele întoarsă D ESMEENA maro D6811B00022C6013
Geox
Botine pentru femei din piele întoarsă D ESMEENA
698,90 LEI
Camper Botine pentru femei din piele întoarsă Kora maro K400798-008
Camper
Botine pentru femei din piele întoarsă Kora
824,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul BTS*
Tommy Hilfiger Ghete chelsea de piele TH LTHR LOW CHELSEA culoarea maro, cu toc plat, FW0FW08775
Tommy Hilfiger
Ghete chelsea de piele TH LTHR LOW CHELSEA
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
Bianco Botine pentru femei din piele întoarsă BIAEVIE maro 11302892
Bianco
Botine pentru femei din piele întoarsă BIAEVIE
649,90 LEI
Geox Botine pentru femei din piele întoarsă D KLARGENA maro D6810B00022C6005
Geox
Botine pentru femei din piele întoarsă D KLARGENA
698,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Lauren Ralph Lauren Cizme de piele Brke Bt Hl 2 culoarea maro, cu toc drept, 802974475002
Lauren Ralph Lauren
Cizme de piele Brke Bt Hl 2
1269,90 LEI
Fly London Bocanci pentru femei din piele întoarsă ZAVE500FLY maro P145500002
Fly London
Bocanci pentru femei din piele întoarsă ZAVE500FLY
1009,90 LEI
Descoperă produsele Vagabond Shoemakers
Vagabond Shoemakers Botine pentru femei din piele MONA maro 5955-001-35
Vagabond Shoemakers
Botine pentru femei din piele MONA
799,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele GISELLE culoarea maro, cu toc drept, 5854-001-35
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele GISELLE
899,90 LEI
Vagabond Shoemakers Botine pentru femei din piele KELSEY maro 5810-101-35
Vagabond Shoemakers
Botine pentru femei din piele KELSEY
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele femei, culoarea maro, cu toc drept
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele
849,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele SHEILA culoarea maro, cu toc plat, 5835-001-35
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele SHEILA
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 580,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă BLANCA culoarea maro, cu toc drept, 5217-240-31
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă BLANCA
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Botine GISELLE femei, culoarea maro, cu toc drept, 5654-202-35
Vagabond Shoemakers
Botine GISELLE
899,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă KELSEY culoarea maro, cu toc drept, 5810-140-31
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă KELSEY
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă KELSEY culoarea maro, cu toc drept, 5810-140-89
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă KELSEY
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele BLANCA femei, culoarea maro, cu toc plat, 5217.201.35
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele BLANCA
819,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Botine HEDDA femei, culoarea maro, cu toc drept, 5602.302.35
Vagabond Shoemakers
Botine HEDDA
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă NELLA culoarea maro, cu toc plat, 5416-040-31
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă NELLA
849,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Ghete chelsea de piele FREYA culoarea maro, cu toc plat, 6006-101-31
Vagabond Shoemakers
Ghete chelsea de piele FREYA
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 539,90 LEI
Vagabond Shoemakers Botine pentru femei din piele ELVINA maro 6258-118-33
Vagabond Shoemakers
Botine pentru femei din piele ELVINA
949,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Ghete chelsea de piele Kenova femei, culoarea negru, cu toc plat
Vagabond Shoemakers
Ghete chelsea de piele Kenova
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele MARJA femei, culoarea negru, cu toc drept, 5613.001.20
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele MARJA
819,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele GISELLE femei, culoarea negru, cu toc drept, 5854-060-20
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele GISELLE
899,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele GISELLE femei, culoarea bordo, cu toc drept, 5854-060-38
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele GISELLE
899,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Botine Brooke femei, culoarea negru, cu toc drept
Vagabond Shoemakers
Botine Brooke
949,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Ghete chelsea de piele Tara femei, culoarea negru, cu platforma
Vagabond Shoemakers
Ghete chelsea de piele Tara
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele întoarsă MONA culoarea negru, cu toc plat, 5955-040-20
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele întoarsă MONA
799,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Botine GISELLE femei, culoarea negru, cu toc drept, 5654-202-20
Vagabond Shoemakers
Botine GISELLE
899,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Ghete chelsea de piele KELSEY femei, culoarea negru, cu toc drept, 5810-201-20
Vagabond Shoemakers
Ghete chelsea de piele KELSEY
819,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Ghete Chelsea de piele femei, culoarea negru, cu toc plat
Vagabond Shoemakers
Ghete Chelsea de piele
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme din piele intoarsa Nella femei, culoarea negru, cu toc drept
Vagabond Shoemakers
Cizme din piele intoarsa Nella
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele Tara
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele Tara
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele Hedda
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele Hedda
849,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Botine HEDDA femei, culoarea negru, cu toc drept, 5602.302.20
Vagabond Shoemakers
Botine HEDDA
819,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Vagabond Shoemakers Cizme de piele MONA culoarea negru, cu toc plat, 5955-001-20
Vagabond Shoemakers
Cizme de piele MONA
799,90 LEI
Vagabond Shoemakers Botine cu toc pentru femei din piele FAY negre 6100-001-20
Vagabond Shoemakers
Botine cu toc pentru femei din piele FAY
849,90 LEI