Sari la conținut

Answear Club

Villeroy & Boch
1.0

Villeroy & Boch castron de zahar Mariefleur Gris Basic 0,45 L

-15% cu codul SUN*
249,90 LEI
Culoare: multicolor
ONE SIZE

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -15% la acest articol cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Vezi promoția
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Villeroy & Boch castron de zahar Mariefleur Gris Basic 0,45 L

Castron pentru zahar din colecția Villeroy & Boch.
- Formele armonioase, inspirate din natură, ale vaselor conferă colecției Mariefleur un aspect foarte elegant, în timp ce modelele realizate prin tehnica litografică îi sporesc eficiența.
- Produsul poate avea contact alimentar.
- Puteti spala in masina de spalat vase.
- Puteti utiliza in cuptorul cu microunde.
- Dimensiunile: 9 x 10 cm.
Date despre produs
ID producător
10.4104.0960
Culoare
multicolor
Brand
Villeroy & Boch
ID produs
99KK-ZSU0A6_MLC
Compoziție
: Portelan
Produse similare
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Palais Royal castron de zahar 260 ml
Palais Royal castron de zahar 260 ml
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Areaware vas de zahăr cu o lingură Everything Nice 7 x 7 x 7 cm
Areaware vas de zahăr cu o lingură Everything Nice 7 x 7 x 7 cm
259,90 LEI
-30% cu codul SUN*
Affek Design recipient zahăr și lapte Ecila Light 300 ml culoarea turcoaz, 0
Affek Design recipient zahăr și lapte Ecila Light 300 ml
106,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
&k amsterdam castron de zahar chiquito 10 cm culoarea roșu
&k amsterdam castron de zahar chiquito 10 cm
Preț actual:
116,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
House Doctor castron de zahar Rustic 11 cm culoarea gri
House Doctor castron de zahar Rustic 11 cm
Preț actual:
98,90 LEI
Preț normal: 109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Philippi recipient zahăr și lapte Stripes 5 x 9 cm culoarea gri
Philippi recipient zahăr și lapte Stripes 5 x 9 cm
299,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Bloomingville bol decorativ Bob 23,5 x 21 cm culoarea roz
Bloomingville bol decorativ Bob 23,5 x 21 cm
429,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul SUN*
Rice farfurie de servire 26 x 35 cm culoarea roz
Rice farfurie de servire 26 x 35 cm
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Yamazaki organizator pentru chiuvetă Tower 33 x 41,5 x 34,5 cm culoarea alb
Yamazaki organizator pentru chiuvetă Tower 33 x 41,5 x 34,5 cm
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Mepra răcitor de vinuri Stile 16 cm culoarea gri, 200405
Mepra răcitor de vinuri Stile 16 cm
Preț actual:
1119,90 LEI
Preț normal: 1659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Dorre organizator magnetic de cuțite Miranda 50 x 5 x 2,3 cm culoare bej
Dorre organizator magnetic de cuțite Miranda 50 x 5 x 2,3 cm
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
ferm LIVING farfurie Erena culoarea bej
ferm LIVING farfurie Erena
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
OYOY suport pentru mâncăruri fierbinți Nautilus
OYOY suport pentru mâncăruri fierbinți Nautilus
Preț actual:
67,90 LEI
Preț normal: 91,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 91,90 LEI
Madam Stoltz prosop de bucătărie
Madam Stoltz prosop de bucătărie
56,90 LEI
Bloomingville castron Justina 4,4 L culoarea transparent
Bloomingville castron Justina 4,4 L
229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
IVV carafă Collier 1,3 L culoarea transparent
IVV carafă Collier 1,3 L
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 188,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Boltze farfurie cu aperitive Granatapfel 15,5 cm
Boltze farfurie cu aperitive Granatapfel 15,5 cm
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 56,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 56,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Nachtmann set de pahare de whisky Ethno 434 / 294 ml 12-pack culoarea transparent
Nachtmann set de pahare de whisky Ethno 434 / 294 ml 12-pack
329,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Rice farfurie Cream 15 cm
Rice farfurie Cream 15 cm
102,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calma House linguri de salată Mango culoarea galben
Calma House linguri de salată Mango
Preț actual:
134,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Design Letters cană Nordic Pyjamas 250 ml culoarea galben
Design Letters cană Nordic Pyjamas 250 ml
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 108,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Reisenthel geantă pentru sticle cu compartimente Bottlebag 24 x 28 x 24 cm
Reisenthel geantă pentru sticle cu compartimente Bottlebag 24 x 28 x 24 cm
106,90 LEI
Pols Potten set de pahare de șampanie Rooftop 220 ml 4-pack culoarea transparent
Pols Potten set de pahare de șampanie Rooftop 220 ml 4-pack
329,90 LEI
Madam Stoltz clește de servire culoarea bej
Madam Stoltz clește de servire
70,90 LEI
-15% cu codul SUN*
IVV recipient cu capac Bunny 2,5 L culoarea transparent
IVV recipient cu capac Bunny 2,5 L
299,90 LEI
Bloomingville castron Tiara 2-pack
Bloomingville castron Tiara 2-pack
70,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Blomus recipient cu capac Pilar M/13 x 12 cm culoarea gri
Blomus recipient cu capac Pilar M/13 x 12 cm
209,90 LEI
Seletti ceasca I-Wares 300 ml culoarea alb, 09855
Seletti ceasca I-Wares 300 ml
179,90 LEI
Villeroy & Boch ceaşcă Royal 260 ml
Villeroy & Boch ceaşcă Royal 260 ml
149,90 LEI
WMF tavă de servit Club
WMF tavă de servit Club
599,90 LEI
Descoperă produsele Villeroy & Boch
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch castron Lave 210 ml
Villeroy & Boch castron Lave 210 ml
106,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch recipient NewWave 3 L
Villeroy & Boch recipient NewWave 3 L
329,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch farfurie New Moon 37 cm culoarea bej
Villeroy & Boch farfurie New Moon 37 cm
539,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch set mic dejun pentru 2 persoane Crafted Cotton 6-pack culoarea bej
Villeroy & Boch set mic dejun pentru 2 persoane Crafted Cotton 6-pack
649,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch castron Lave 470 ml culoarea bleumarin
Villeroy & Boch castron Lave 470 ml
139,90 LEI
Villeroy & Boch farfurie de salată Mariefleur Gris Basic 21 cm
Villeroy & Boch farfurie de salată Mariefleur Gris Basic 21 cm
149,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Villeroy & Boch farfurie adâncă 4-pack
Villeroy & Boch farfurie adâncă 4-pack
Preț actual:
512,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch farfurie de mic dejun Royal 22 cm
Villeroy & Boch farfurie de mic dejun Royal 22 cm
199,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch castron Old Luxembourg 0,47 L culoarea alb
Villeroy & Boch castron Old Luxembourg 0,47 L
589,90 LEI
Villeroy & Boch un set de farfurii pentru micul dejun NewMoon 24 cm 12-pack culoarea alb
Villeroy & Boch un set de farfurii pentru micul dejun NewMoon 24 cm 12-pack
1779,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch castron Lave 380 ml
Villeroy & Boch castron Lave 380 ml
139,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch farfurie 25 cm culoarea negru
Villeroy & Boch farfurie 25 cm
149,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch farfurie adâncă Mariefleur Gris Basic 23 cm
Villeroy & Boch farfurie adâncă Mariefleur Gris Basic 23 cm
159,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch set de cină pentru 2 persoane culoarea albastru marin
Villeroy & Boch set de cină pentru 2 persoane
709,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch pahar de ou Perlemor 50 ml 2-pack culoarea roz
Villeroy & Boch pahar de ou Perlemor 50 ml 2-pack
179,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Villeroy & Boch farfurie de salată NewWave 18,3 x 14,8 cm culoarea alb
Villeroy & Boch farfurie de salată NewWave 18,3 x 14,8 cm
179,90 LEI