Sari la conținut

Answear Club

Weekend Max Mara
5.0

Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei LATINO albaștri 2615181012600

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI -37%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI -5%
Culoare: albastru
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei LATINO bleumarin 2615181012600
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei LATINO albaștri 2615181012600
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Blugi albaștri wide leg Weekend Max Mara – cu talie înaltă și picioare largi

Blugii wide leg Weekend Max Mara sunt o propunere pentru femeile care apreciază libertatea și un aspect la modă, favorizând crearea de ținute diverse. Croiala lor cu talie înaltă și picioare largi asigură confort la purtare, iar denimul neelastic din bumbac le accentuează caracterul urban. Se încadrează perfect în stilul casual și urban, fiind o bază pentru multe combinații.

Ce anume face ca blugii de damă Weekend Max Mara cu croială wide leg să se remarce prin confort și design la modă?

  • Croiala wide leg, care favorizează libertatea de mișcare și un aspect modern
  • Talia înaltă, care modelează optic silueta și adaugă eleganță
  • Denim neelastic, care își menține forma și structura pentru o perioadă lungă de timp
  • Confecționați din bumbac natural, ceea ce favorizează respirabilitatea și confortul la purtare
  • Închidere practică cu nasturi și fermoar și buzunare laterale funcționale
  • Stil casual și urban cu o textură netedă, care se potrivește cu multe ținute urbane
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu nasturi, cu încuietoare
Flexibilitate
neelastic
Date despre produs
ID producător
2615181012600
Culoare
albastru
Brand
Weekend Max Mara
Producător

Max Mara S.R.L.
Via Giulia Maramotti Fontanesi 4, 
42124 Reggio Emilia - Italia
3 905 223 991
info@maxmarafashiongroup.com

ID produs
PPY2-SJD01I_95X
Material
Întregul produs:
70% Bumbac, 30% In
Croială
Brâu:
înalt
Tip de blugi:
wide leg
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 173 cm și poartă măsura 36
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans VEGA 2,61518E+12
Weekend Max Mara jeans VEGA
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans ABETE 2.61518E+12
Weekend Max Mara jeans ABETE
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDVEGA albaștri 2625186021600
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDVEGA
989,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marimekko blugi wide leg pentru femei albaștri 095183
Marimekko blugi wide leg pentru femei
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 999,90 LEI
Levi's blugi wide leg pentru femei MIDDY WIDE LEG albaștri 0081Z
Levi's blugi wide leg pentru femei MIDDY WIDE LEG
449,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Joop! jeans 30101528
Joop! jeans
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO Blue jeans Gobana_1_B 50554071
HUGO Blue jeans Gobana_1_B
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-26%
Answear.LAB blugi wide leg pentru femei albastri
Answear.LAB blugi wide leg pentru femei
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi wide leg pentru femei albaștri 43UNDE02B
United Colors of Benetton blugi wide leg pentru femei
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo blugi wide leg pentru femei albaștri 5000009561
Marc O'Polo blugi wide leg pentru femei
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 619,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Samsoe Samsoe jeansi SHELLY femei
Samsoe Samsoe jeansi SHELLY
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 444,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Pepe Jeans jeansi ANYA femei, PL211760
Pepe Jeans jeansi ANYA
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
Answear.LAB blugi wide leg pentru femei albaștri
Answear.LAB blugi wide leg pentru femei
259,90 LEI
-25% cu codul FS*
HUGO blugi straight pentru femei 937_16 albaștri 50563527
HUGO blugi straight pentru femei 937_16
689,90 LEI
Joseph Ribkoff blugi wide leg pentru femei albaștri 251968CO
Joseph Ribkoff blugi wide leg pentru femei
969,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton jeans 4WDDDE029
United Colors of Benetton jeans
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO jeans Geredith 50553175
HUGO jeans Geredith
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Guess Jeans blugi wide leg pentru femei albaștri W6GA2J D7881
Guess Jeans blugi wide leg pentru femei
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-25% cu codul FS*
AllSaints blugi wide leg pentru femei HAZE albaștri W073EE
AllSaints blugi wide leg pentru femei HAZE
909,90 LEI
Levi's jeans 728 HR WIDE LEG 0039B 0039B.0004
Levi's jeans 728 HR WIDE LEG
729,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans blugi wide leg pentru femei albaștri DW0DW23029
Tommy Jeans blugi wide leg pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans jeans DW0DW20479
Tommy Jeans jeans
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-25% cu codul FS*
Levi's blugi wide leg pentru femei RIBCAGE WIDE LEG albaștri A6081
Levi's blugi wide leg pentru femei RIBCAGE WIDE LEG
599,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
IBlues jeans NINA 2.61718E+12
IBlues jeans NINA
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton jeans 44NMDF0AL
United Colors of Benetton jeans
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 418,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
Joop! blugi wide leg pentru femei albaștri 30104368
Joop! blugi wide leg pentru femei
979,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MUNTHE jeans ECUBE 2.61142E+11
MUNTHE jeans ECUBE
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans femei, WW0WW46155
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
Answear.LAB blugi wide leg pentru femei albaștri
Answear.LAB blugi wide leg pentru femei
259,90 LEI
Descoperă produsele Weekend Max Mara
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans VEGA 2,61518E+12
Weekend Max Mara jeans VEGA
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDZATTERA albaștri 2625186031600
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDZATTERA
989,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans ABETE 2.61518E+12
Weekend Max Mara jeans ABETE
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDVEGA albaștri 2625186021600
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDVEGA
989,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei LATINO bleumarin 2615181012600
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei LATINO
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDVEGA bleumarin 2625186021600
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDVEGA
989,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans VORTICE culoarea bleumarin, 2615181011600
Weekend Max Mara jeans VORTICE
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1138,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans VEGA culoarea bleumarin, 2615181041600
Weekend Max Mara jeans VEGA
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDZATTERA bleumarin 2625186031600
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDZATTERA
989,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans VORTICE culoarea negru, 2615181011600
Weekend Max Mara jeans VORTICE
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1138,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara Blugi wide leg pentru femei ADUNCO bej 2615131012600
Weekend Max Mara Blugi wide leg pentru femei ADUNCO
Preț actual:
939,90 LEI
Preț normal: 1518,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 989,90 LEI
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDLAMPADA bleumarin 2625186011600
Weekend Max Mara blugi wide leg pentru femei WKDLAMPADA
1169,90 LEI
Weekend Max Mara blugi pentru femei WKDLANA albaștri 2625186071600
Weekend Max Mara blugi pentru femei WKDLANA
929,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans MEDINA high waist, 2615131051600
Weekend Max Mara jeans MEDINA
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans SAUNA culoarea gri, 2615181111600
Weekend Max Mara jeans SAUNA
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 948,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans RAPALLO high waist, 2615181071600
Weekend Max Mara jeans RAPALLO
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 948,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
Weekend Max Mara blugi barrel pentru femei WKDCADUCA bleumarin 2625186041600
Weekend Max Mara blugi barrel pentru femei WKDCADUCA
989,90 LEI
Weekend Max Mara blugi relaxed fit pentru femei WKDMADIA bleumarin 2625186081600
Weekend Max Mara blugi relaxed fit pentru femei WKDMADIA
1169,90 LEI
-35%
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara jeans MEDINA high waist, 2615131051600
Weekend Max Mara jeans MEDINA
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1078,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1078,90 LEI
Weekend Max Mara blugi pentru femei WKDLANA gri 2625186071600
Weekend Max Mara blugi pentru femei WKDLANA
929,90 LEI