Sari la conținut

Answear Club

Home Calma House | Pagina 3

Numărul de produse selectate: 338
Calma House

Clama House este un brand spaniol relativ tânăr care oferă tot felul de textile pentru casă. Colecțiile brandului sunt inspirate din cele mai frumoase locuri situate la Marea Mediterană – materialele și culorile minunate selectate de echipa Calma House îți vor permite să creezi casa visurilor tale.

brand Calma House
-20% cu codul BTS*
Calma House Covor de podea din bumbac 45 x 120 cm AMANDA120AMUL
Calma House
Covor de podea din bumbac 45 x 120 cm
179,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Covor de podea din plastic 45 x 120 cm CATAR120AMRR
Calma House
Covor de podea din plastic 45 x 120 cm
169,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă cu in 45 x 45 cm SPRING 45 PIE
Calma House
Față de pernă decorativă cu in 45 x 45 cm
94,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Pernă decorativă din bumbac 32 x 32 cm LOBSTER R32 ROJ
Calma House
Pernă decorativă din bumbac 32 x 32 cm
106,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm BACOLI 45 GRO
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm
106,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm TANGER 30 MRR
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm
119,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm VELOUR 30 CRU
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm
94,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm GRECIA 30 CRU
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm
94,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Pernă de scaun din bumbac 40 x 4 cm VEDRA 40D MOS
Calma House
Pernă de scaun din bumbac 40 x 4 cm
94,90 LEI
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm GRECIA 45 CRU
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm
94,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm VEDRA 45 MOS
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm
82,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm VEDRA 30 MOS
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm
82,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Mască pentru ghiveci decorativă din iută 32 x 20 cm URAL.32.NAT
Calma House
Mască pentru ghiveci decorativă din iută 32 x 20 cm
82,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Perna pentru scaun Velour 40 x 4 cm culoarea maro, VELOUR.40D.MRR
Calma House
Perna pentru scaun Velour 40 x 4 cm
106,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Perna pentru scaun Velour 40 x 4 cm culoarea bej, VELOUR.40D.CRU
Calma House
Perna pentru scaun Velour 40 x 4 cm
106,90 LEI
Calma House Pernă decorativă Camp 32 x 32 cm
Calma House
Pernă decorativă Camp 32 x 32 cm
119,90 LEI
-15% cu codul BTS*
Calma House Pernă de scaun din bumbac 40 x 40 x 4 cm culoarea galben
Calma House
Pernă de scaun din bumbac 40 x 40 x 4 cm
94,90 LEI
-15% cu codul BTS*
Calma House Covor de bumbac Camp 60 x 90 cm
Calma House
Covor de bumbac Camp 60 x 90 cm
129,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Prosop mic de bumbac 50 x 90 cm
Calma House
Prosop mic de bumbac 50 x 90 cm
82,90 LEI
Calma House Covor de baie 50 x 35 cm
Calma House
Covor de baie 50 x 35 cm
70,90 LEI
Calma House Covor West 150 x 200 cm culoarea portocaliu
Calma House
Covor West 150 x 200 cm
759,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Pernă pentru scaun West 40 x 4 cm
Calma House
Pernă pentru scaun West 40 x 4 cm
94,90 LEI
Calma House Șervețel de bumbac Nasau 45 x 45 cm 2-pack culoarea turcoaz
Calma House
Șervețel de bumbac Nasau 45 x 45 cm 2-pack
70,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Portfard Catur 22 x 35 cm
Calma House
Portfard Catur 22 x 35 cm
Preț actual:
71,90 LEI
Preț normal: 82,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 82,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Scaun de puf Ural 50 x 35 cm culoarea portocaliu
Calma House
Scaun de puf Ural 50 x 35 cm
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Covor de bumbac Alfombra 150 x 200 cm
Calma House
Covor de bumbac Alfombra 150 x 200 cm
759,90 LEI
Calma House Mască de ghiveci 27 x 25 cm culoarea bej
Calma House
Mască de ghiveci 27 x 25 cm
179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Pernă pentru scaun 40x40x4 cm culoarea bej
Calma House
Pernă pentru scaun 40x40x4 cm
Preț actual:
62,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 70,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Pernă decorativă Star2
Calma House
Pernă decorativă Star2
91,90 LEI
Calma House Jucarie pentru caini
Calma House
Jucarie pentru caini
56,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă Pantai culoarea bej
Calma House
Față de pernă decorativă Pantai
Preț actual:
84,90 LEI
Preț normal: 109,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă Pantai culoarea bej
Calma House
Față de pernă decorativă Pantai
119,90 LEI
Calma House Față de pernă decorativă Haiti
Calma House
Față de pernă decorativă Haiti
56,90 LEI
Calma House Set de șervețele de bumbac Gavema 2-pack culoarea galben
Calma House
Set de șervețele de bumbac Gavema 2-pack
56,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Pernă pentru scaun Haiti culoarea turcoaz
Calma House
Pernă pentru scaun Haiti
Preț actual:
57,90 LEI
Preț normal: 68,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 68,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Pernă pentru scaun Cloud culoarea bej
Calma House
Pernă pentru scaun Cloud
94,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Pernă de podea Cloud culoarea bej
Calma House
Pernă de podea Cloud
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Pernă de câine Buby S
Calma House
Pernă de câine Buby S
179,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Topper de bancă Cloud culoarea bej
Calma House
Topper de bancă Cloud
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Lino culoarea bej
Calma House
Lino
Preț actual:
83,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 88,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Pătură Tedy 90 x 120 cm culoarea roz
Calma House
Pătură Tedy 90 x 120 cm
94,90 LEI
Calma House Ceașcă Chip culoarea roz
Calma House
Ceașcă Chip
68,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Pernă decorativă din lână Montana 45 x 45 cm culoarea bej
Calma House
Pernă decorativă din lână Montana 45 x 45 cm
149,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă Berlin 30x60 cm culoarea verde
Calma House
Față de pernă decorativă Berlin 30x60 cm
Preț actual:
73,90 LEI
Preț normal: 102,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 102,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Carafă Beira 900 ml
Calma House
Carafă Beira 900 ml
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Linguri de salată Mango 2-pack culoarea roz
Calma House
Linguri de salată Mango 2-pack
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Shaker de sare și piper Mango 3,3 x 8 cm culoarea bleumarin
Calma House
Shaker de sare și piper Mango 3,3 x 8 cm
82,90 LEI
Calma House Deschizator de sticle Mango culoarea negru
Calma House
Deschizator de sticle Mango
46,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Linguri de salată Mango culoarea galben
Calma House
Linguri de salată Mango
Preț actual:
134,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă din bumbac Royal 30 x 60 cm
Calma House
Față de pernă din bumbac Royal 30 x 60 cm
94,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Față de pernă din in Begur 60 x 60 cm
Calma House
Față de pernă din in Begur 60 x 60 cm
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Covor de iută Carlo 90 x 150 cm culoarea bej
Calma House
Covor de iută Carlo 90 x 150 cm
359,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Pernă decorativă pentru bancă West
Calma House
Pernă decorativă pentru bancă West
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
Calma House Tetieră West 180 x 60 cm
Calma House
Tetieră West 180 x 60 cm
669,90 LEI
-5% extra cu codul BTS*
Calma House Bol cu ​​mâncare pentru pisici Lola
Calma House
Bol cu ​​mâncare pentru pisici Lola
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Prosop din bumbac Ola
Calma House
Prosop din bumbac Ola
139,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Buchet de flori uscate Joon
Calma House
Buchet de flori uscate Joon
169,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă din bumbac Sorento 30 x 60 cm
Calma House
Față de pernă din bumbac Sorento 30 x 60 cm
119,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Cutie de depozitare Caja Frida
Calma House
Cutie de depozitare Caja Frida
229,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm ASANA 45 TUR
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm
106,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm ASANA 30 BEI
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm
106,90 LEI
Calma House Portfard din plastic 24 x 18 cm BERLIN N24 NEG
Calma House
Portfard din plastic 24 x 18 cm
70,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm ASANA 30 MRR
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm
106,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm AISHA 30 ROS
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm
106,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Portfard din plastic 20 x 15 x 10 cm BERLIN B2015 AZU
Calma House
Portfard din plastic 20 x 15 x 10 cm
82,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm ASANA 45 MRR
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm
106,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm AMANDA 30 MUL
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 30 x 60 cm
82,90 LEI
-10% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm AMANDA 45 MUL
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm
82,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Covor de podea din plastic 45 x 120 cm DUBAI120ABEI
Calma House
Covor de podea din plastic 45 x 120 cm
119,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Covoraș de podea din plastic 45 x 75 cm CATAR75MRR
Calma House
Covoraș de podea din plastic 45 x 75 cm
119,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm BACOLI 45 GRI
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac 45 x 45 cm
106,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă cu in 30 x 60 cm SPRING 30 PIE
Calma House
Față de pernă decorativă cu in 30 x 60 cm
94,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Pernă de scaun din bumbac 40 x 40 x 4 cm VEDRA 40G MOS
Calma House
Pernă de scaun din bumbac 40 x 40 x 4 cm
94,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Prosop mic din bumbac 30 x 50 cm VENUS.TOP4.MOS
Calma House
Prosop mic din bumbac 30 x 50 cm
82,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Pernă de scaun din bumbac 40 x 4 cm MONT.40D.CRU
Calma House
Pernă de scaun din bumbac 40 x 4 cm
94,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă Mayo 45 x 45 cm culoarea bej, MAYO.45.PIE
Calma House
Față de pernă decorativă Mayo 45 x 45 cm
129,90 LEI
-20% cu codul BTS*
Calma House Față de pernă decorativă din bumbac Berna 60 x 60 cm culoarea alb, BERNA.60.MOS
Calma House
Față de pernă decorativă din bumbac Berna 60 x 60 cm
106,90 LEI
Calma House Jucărie pentru un animal de companie Buby 32 x 6,5 cm culoarea roz
Calma House
Jucărie pentru un animal de companie Buby 32 x 6,5 cm
70,90 LEI