Sari la conținut

Answear Club

  • Femei

Îmbrăcăminte Patrizia Pepe Dama| Pagina 5

Numărul de produse selectate: 818
Patrizia Pepe

Brandul este realizat de Patricia Bambi (Director Creativ) și spiritul antreprenorial al lui Claudio Orrea (Director General), lansat în 1993 la Florența. Pe ANSWEAR.ro, linia de brand pentru femei a fost introdusă încă din sezonul AW19 / 20. Valorile mărcii sunt senzualitatea, eleganța, feminitatea, calitate si inovația.

brand Patrizia Pepe
Patrizia Pepe România
Patrizia Pepe Fustă plisată maro simplă 8G0202 A3ZQ
Patrizia Pepe
Fustă plisată
2199,90 LEI
Patrizia Pepe Pantaloni wide leg pentru femei cu lyocell gri high waist 8P0120 D0046
Patrizia Pepe
Pantaloni wide leg pentru femei cu lyocell
1649,90 LEI
Patrizia Pepe Rochie cu vâscoză neagră simplă 8A0228 C0236
Patrizia Pepe
Rochie cu vâscoză
2299,90 LEI
Patrizia Pepe Longsleeve pentru femei cu lână bej 8M0228 J0072
Patrizia Pepe
Longsleeve pentru femei cu lână
799,90 LEI
Patrizia Pepe Pantaloni de trening pentru femei din bumbac negri high waist 8P0035 J079
Patrizia Pepe
Pantaloni de trening pentru femei din bumbac
1089,90 LEI
Patrizia Pepe Bluză pentru femei din dantelă neagră înflorată 8M0349 J0050
Patrizia Pepe
Bluză pentru femei din dantelă
1309,90 LEI
Patrizia Pepe Tricou pentru femei din bumbac alb 8M0103 J0038
Patrizia Pepe
Tricou pentru femei din bumbac
539,90 LEI
Patrizia Pepe Rochie drapată verde 8A0500 J0077
Patrizia Pepe
Rochie drapată
2089,90 LEI
Patrizia Pepe Bluză pentru femei cu vâscoză neagră simplă 8C0063 A8I1
Patrizia Pepe
Bluză pentru femei cu vâscoză
1219,90 LEI
Patrizia Pepe Rochie de vară verde 8A0452 C0245
Patrizia Pepe
Rochie de vară
1919,90 LEI
Patrizia Pepe Cămașă pentru femei cu vâscoză neagră cu dungi 8C0341 C0236
Patrizia Pepe
Cămașă pentru femei cu vâscoză
1649,90 LEI
Patrizia Pepe Bluză pentru femei din dantelă albă înflorată 8M0327 J0050
Patrizia Pepe
Bluză pentru femei din dantelă
1359,90 LEI
Patrizia Pepe Pantaloni straight pentru femei bej high waist 8P0355 C8003
Patrizia Pepe
Pantaloni straight pentru femei
1529,90 LEI
Patrizia Pepe Rochie drapată turcoaz simplă 8A0254 J015
Patrizia Pepe
Rochie drapată
1559,90 LEI
Patrizia Pepe Rochie verde simplă 8A0434 J326
Patrizia Pepe
Rochie
2399,90 LEI
Patrizia Pepe Rochie roz simplă 8A0434 J326
Patrizia Pepe
Rochie
2399,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Pantaloni pentru femei bej high waist 2P1754 A735
Patrizia Pepe
Pantaloni pentru femei
Preț actual:
829,90 LEI
Preț normal: 1409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 879,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Sacou cu două rânduri de nasturi de pentru femei bej 2S1560 A735
Patrizia Pepe
Sacou cu două rânduri de nasturi de pentru femei
Preț actual:
1809,90 LEI
Preț normal: 3099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1909,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Cămașă pentru femei din bumbac maro simplă 2C1658 A9B9
Patrizia Pepe
Cămașă pentru femei din bumbac
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Pulover de femei din bumbac portocaliu 2K0384 K337
Patrizia Pepe
Pulover de femei din bumbac
Preț actual:
809,90 LEI
Preț normal: 1649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 899,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie cu vâscoză bej înflorată 2A3090 A765
Patrizia Pepe
Rochie cu vâscoză
Preț actual:
1569,90 LEI
Preț normal: 2599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1639,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Body pentru femei, din dantelă alb 2I0143 A602
Patrizia Pepe
Body pentru femei, din dantelă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 719,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie bej simplă 2A3034 A740
Patrizia Pepe
Rochie
Preț actual:
1729,90 LEI
Preț normal: 3199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1809,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Sacou pentru femei verde 2S1563 A411
Patrizia Pepe
Sacou pentru femei
Preț actual:
1409,90 LEI
Preț normal: 2499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1489,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Sacou pentru femei maro 2S1547 A737
Patrizia Pepe
Sacou pentru femei
2699,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Sacou cu un singur rând de nasturi pentru femei, cu vâscoză verde 2S1558 A052
Patrizia Pepe
Sacou cu un singur rând de nasturi pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
1269,90 LEI
Preț normal: 2399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1409,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Sacou culoarea bej, un singur rand de nasturi, uni, 8S0566 A6F5
Patrizia Pepe
Sacou
Preț actual:
1449,90 LEI
Preț normal: 2899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1609,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Bluză culoarea bleumarin, uni, 8M1794 J391
Patrizia Pepe
Bluză
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Geacă bomber culoarea bej, de tranzitie, 8O0230 A722
Patrizia Pepe
Geacă bomber
Preț actual:
1409,90 LEI
Preț normal: 2699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1569,90 LEI
Patrizia Pepe Cămașă de matase culoarea bej, cu guler clasic, regular, 8C0703 A156
Patrizia Pepe
Cămașă de matase
1779,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Cămașă cu guler clasic, relaxed, 8C0856 A544
Patrizia Pepe
Cămașă
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea roșu, midi, drept, 8A1663 A6F5
Patrizia Pepe
Rochie
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Jachetă de bumbac culoarea negru, de tranziție, 8O0226 A689
Patrizia Pepe
Jachetă de bumbac
Preț actual:
1689,90 LEI
Preț normal: 3299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1899,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Jeans 8P0828 D1WZ
Patrizia Pepe
Jeans
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie midi, mulată, 8A1634 K300
Patrizia Pepe
Rochie
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Sacou culoarea bej, cu doua randuri de nasturi, uni, 8S0577 A498
Patrizia Pepe
Sacou
Preț actual:
1259,90 LEI
Preț normal: 2399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1329,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Geacă culoarea bej, de tranzitie, 8O0231 A719
Patrizia Pepe
Geacă
Preț actual:
919,90 LEI
Preț normal: 1649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Pulover culoarea negru, light, 8K0354 K303
Patrizia Pepe
Pulover
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 1029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Pulover light, 8K0354 K303
Patrizia Pepe
Pulover
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 1029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie din vâscoză culoarea negru, midi, drept, 8A1623 A8I1
Patrizia Pepe
Rochie din vâscoză
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1869,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1029,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Jeans high waist, 2P1710 D134
Patrizia Pepe
Jeans
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1724,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 999,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea bej, mini, drept, 2A3002 A672
Patrizia Pepe
Rochie
2899,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Sacou culoarea bej, un singur rând de nasturi, uni, 2S1542 A498
Patrizia Pepe
Sacou
Preț actual:
1569,90 LEI
Preț normal: 2799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1669,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Hanorac de bumbac culoarea negru, cu imprimeu, 2M4494 J079
Patrizia Pepe
Hanorac de bumbac
919,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Geacă culoarea bej, de iarnă, 2O0186 A674
Patrizia Pepe
Geacă
Preț actual:
1549,90 LEI
Preț normal: 2749,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1629,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Geacă culoarea turcoaz, de iarnă, 2O0189 A647
Patrizia Pepe
Geacă
Preț actual:
1289,90 LEI
Preț normal: 2599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1369,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Bluză culoarea negru, cu imprimeu, 2M4503 J338
Patrizia Pepe
Bluză
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea negru, mini, mulată, 2A2964 J333
Patrizia Pepe
Rochie
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Geacă culoarea negru, de iarnă, 2O0189 A647
Patrizia Pepe
Geacă
Preț actual:
1289,90 LEI
Preț normal: 2324,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1369,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Fustă culoarea verde, midi, drept, 2G1040 J345
Patrizia Pepe
Fustă
1649,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Haină cu lână culoarea verde, 2O0210 A654
Patrizia Pepe
Haină cu lână
Preț actual:
2299,90 LEI
Preț normal: 4299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2399,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Geaca bomber culoarea bordo, de tranzitie, 8O0185 A619
Patrizia Pepe
Geaca bomber
Preț actual:
1119,90 LEI
Preț normal: 2299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Cardigan culoarea gri, light, 8K0318 K270
Patrizia Pepe
Cardigan
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Bluză culoarea bej, cu glugă, uni, 8M1707 J305
Patrizia Pepe
Bluză
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Cămașă culoarea negru, cu un decolteu legat, regular, 8C0785 A8I1
Patrizia Pepe
Cămașă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-15% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea negru, maxi, mulată, 8A1523 J129
Patrizia Pepe
Rochie
1589,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Vestă din denim un singur rand de nasturi, 2C1608 D105
Patrizia Pepe
Vestă din denim
1259,90 LEI
Patrizia Pepe Chiloți full brief pentru femei negri CI0077 A3EP
Patrizia Pepe
Chiloți full brief pentru femei
199,90 LEI
Patrizia Pepe Chiloți full brief pentru femei bej CI0077 A3EP
Patrizia Pepe
Chiloți full brief pentru femei
199,90 LEI
Patrizia Pepe Top pijama culoarea negru, CI0074 A3EP
Patrizia Pepe
Top pijama
199,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea roz, maxi, mulată, 8A1333 J113
Patrizia Pepe
Rochie
3199,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Salopeta culoarea roz, cu decolteu in v, 8T0044 A454
Patrizia Pepe
Salopeta
2199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Pantaloni de bumbac culoarea bej, fason cargo, high waist
Patrizia Pepe
Pantaloni de bumbac
2299,90 LEI
Patrizia Pepe Tricou pentru femei din bumbac negru 8M1612 J089
Patrizia Pepe
Tricou pentru femei din bumbac
539,90 LEI
Patrizia Pepe Tricou pentru femei din bumbac alb 8M1612 J089
Patrizia Pepe
Tricou pentru femei din bumbac
539,90 LEI
-5% extra cu codul BDAY
Patrizia Pepe Palton de bumbac culoarea bej, de tranzitie, cu doua randuri de nasturi
Patrizia Pepe
Palton de bumbac
Preț actual:
1809,90 LEI
Preț normal: 4299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1909,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Pulover din amestec de lana femei
Patrizia Pepe
Pulover din amestec de lana
1739,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Pantaloni femei, culoarea negru, lat, high waist
Patrizia Pepe
Pantaloni
2199,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea verde, midi, mulată
Patrizia Pepe
Rochie
2699,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea portocaliu, mini, mulată
Patrizia Pepe
Rochie
2599,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea negru, mini, mulată
Patrizia Pepe
Rochie
3099,90 LEI
-40% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie midi, mulată
Patrizia Pepe
Rochie
2699,90 LEI
-25% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Rochie culoarea bleumarin, midi, dreaptă
Patrizia Pepe
Rochie
4199,90 LEI
Patrizia Pepe Tricou pentru femei cu vâscoză bej CM1419 J013
Patrizia Pepe
Tricou pentru femei cu vâscoză
639,90 LEI
-15% cu codul BDAY
Patrizia Pepe Tricou pentru femei cu vâscoză negru CM1419 J013
Patrizia Pepe
Tricou pentru femei cu vâscoză
639,90 LEI
Patrizia Pepe Tricou pentru femei cu vâscoză alb CM1419 J013
Patrizia Pepe
Tricou pentru femei cu vâscoză
639,90 LEI
Patrizia Pepe Longsleeve pentru femei din lână albastru 2M0014 J0084
Patrizia Pepe
Longsleeve pentru femei din lână
1089,90 LEI
Patrizia Pepe Longsleeve pentru femei din lână bej 2M0014 J0084
Patrizia Pepe
Longsleeve pentru femei din lână
1089,90 LEI
Patrizia Pepe Longsleeve pentru femei din lână verde 2M0014 J0084
Patrizia Pepe
Longsleeve pentru femei din lână
1089,90 LEI
Patrizia Pepe Longsleeve pentru femei cu vâscoză maro 8M0131 J0061
Patrizia Pepe
Longsleeve pentru femei cu vâscoză
1279,90 LEI
1...456...11
Pagina următoare