Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Calvin Klein polo bărbați din bumbac alb LV04LC239G

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI -30%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI -4%
Culoare: alb
Calvin Klein polo bărbați din bumbac alb LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bleumarin LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo de bărbați din bumbac verde LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac negru LV04LC239G
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Polo alb Calvin Klein – clasic și confort

Polo-ul alb Calvin Klein este un tricou polo bărbătesc care combină designul atemporal cu confortul la purtare. Confecționat din bumbac 100%, asigură confort pe tot parcursul zilei. Acest model se integrează perfect în ținutele casual, fiind o bază pentru multe combinații vestimentare.

Prin ce se remarcă polo-ul bărbătesc din bumbac Calvin Klein?

  • Croială regulară favorizează libertatea de mișcare, adaptându-se siluetei fără a crea senzația de constrângere
  • Croiala polo oferă tricoului un caracter elegant, dar în același timp lejer, potrivit pentru multe ocazii
  • Bumbacul 100% este moale la atingere și permite pielii să respire, sporind confortul la purtare
  • Materialul elastic permite o adaptare mai bună la siluetă și nu restricționează mișcările
  • Stilul casual face tricoul versatil, ideal pentru multe ținute zilnice
  • Decolteul cu guler și nasturi adaugă eleganță, permițând reglarea ventilației
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
LV04LC239G
Culoare
alb
Brand
Calvin Klein
Producător

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produs
9BYA-POM00U_00X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
cu guler, cu închidere
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
M
Lungime:
69 cm
Lățimea sub brațe:
55 cm
Modelul din imagine are înalțimea 188 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-14%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea alb, uni, K10K114133
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbați din bumbac alb LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac alb LV04LF200G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac alb LV04LH204G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac alb LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO polo pentru bărbați cu bumbac Dinoso222 alb 50467344
HUGO polo pentru bărbați cu bumbac Dinoso222
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-45%
-5% extra cu codul FS*
Medicine polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan alb
Medicine polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 164,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 164,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren tricou polo Wimbledon Collection culoarea alb, uni, 710970483
Polo Ralph Lauren tricou polo Wimbledon Collection
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-15% cu codul FS*
Marc O'Polo polo pentru bărbați din bumbac alb 5000014222
Marc O'Polo polo pentru bărbați din bumbac
509,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger polo pentru bărbați, cu bumbac alb MW0MW43061
Tommy Hilfiger polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Michael Kors polo de bumbac culoarea alb, neted
Michael Kors polo de bumbac
509,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton polo bărbați bumbac cu elastan alb 3WG9U301Z
United Colors of Benetton polo bărbați bumbac cu elastan
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren tricou polo culoarea alb, uni, 710A12491
Polo Ralph Lauren tricou polo
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 659,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS polo pentru bărbați, din bumbac Parris 80 alb 50567874
BOSS polo pentru bărbați, din bumbac Parris 80
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Rag & Bone tricou polo barbati, culoarea alb, neted, MBS22HS019UC19
Rag & Bone tricou polo
Preț actual:
799,90 LEI
Preț normal: 1239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 829,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS polo de bumbac Pallas culoarea alb, uni, 50468362
BOSS polo de bumbac Pallas
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger polo de bumbac culoarea alb, cu imprimeu, MW0MW41612
Tommy Hilfiger polo de bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-15% cu codul FS*
Guess polo tricotat pentru bărbați cu vâscoză alb M6YR29 Z1053
Guess polo tricotat pentru bărbați cu vâscoză
458,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London polo de bumbac culoarea alb, cu imprimeu, HM563430
Hackett London polo de bumbac
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Emporio Armani tricou pentru bărbați, din bumbac cu elastan alb EM004606 AF23090
Emporio Armani tricou pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-15% cu codul FS*
Vilebrequin polo bărbătesc din in PYRAMID alb PYRE9O00
Vilebrequin polo bărbătesc din in PYRAMID
709,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Helly Hansen tricou polo barbati, culoarea alb, neted
Helly Hansen tricou polo
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren polo de bumbac culoarea alb, cu imprimeu, 710974597
Polo Ralph Lauren polo de bumbac
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 749,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 475,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
EA7 Emporio Armani polo bărbați din bumbac cu elastan alb PJVQZ.8NPF14
EA7 Emporio Armani polo bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London tricou polo culoarea alb, cu imprimeu, HM5600117
Hackett London tricou polo
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans tricou polo culoarea alb, uni, DM0DM21657
Tommy Jeans tricou polo
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul FS*
Lacoste polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan alb DH2195
Lacoste polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 729,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO polo de bumbac culoarea alb, cu imprimeu 50490770
HUGO polo de bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld polo de bumbac culoarea alb, cu imprimeu, 500224.745710
Karl Lagerfeld polo de bumbac
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 568,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-25% cu codul FS*
Michael Kors tricou polo barbati, culoarea alb, neted, CS552HOHFK
Michael Kors tricou polo
599,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac alb LV04LH204G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
389,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea alb, uni, K10K114133
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbați din bumbac alb LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac alb LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac alb LV04LF200G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo din in culoarea negru, neted, K10K114136
Calvin Klein tricou polo din in
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in turcoaz LV04LF313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea bej, uni K10K112754
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea verde, uni K10K111657
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac negru LV04LF200G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Polo bărbați din bumbac violet LV04LB276G
Calvin Klein Polo bărbați din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo culoarea negru, uni, LV04LB220G
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 262,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbați din bumbac portocaliu LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac verde LV04LC326G
Calvin Klein polo tricotat bărbătesc din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac violet LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac portocaliu LV04LF200G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac roz LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac verde LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in bej LV04LF313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac negru LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bleumarin LV04LF208G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
389,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac verde LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac bleumarin LV04LF200G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați verde LV04LF204G
Calvin Klein polo pentru bărbați
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac turcoaz LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac negru LV04LF206G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac albastru LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac galbene LV04LF206G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo bărbați, culoarea negru, uni, K10K114139
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in bleumarin LV04LF313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in
539,90 LEI