Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein
5.0

Calvin Klein tricou polo bărbați, culoarea bej, uni K10K111196

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI -26%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI -3%
Culoare: bej
Calvin Klein tricou polo bărbați, culoarea bej, uni K10K111196
Calvin Klein tricou polo bărbați, culoarea bleumarin, uni K10K111196
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Calvin Klein tricou polo

Tricou polo din colectia Calvin Klein. Model confectionat din tesatura subtire, elastica.
- Pentru producție a fost folosit bumbac durabil.
- Fason slim fit.
- Model cu guler.
- Incheiere scurta cu nasturi.
- Emblema cu logo-ul marcii.
- Lungimea: 68 cm.
- Latimea la subrat: 51 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: M.
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
K10K111196.PPYX
Culoare producător
ACE
Culoare
bej
Brand
Calvin Klein
ID produs
PPYX-POM01C_01X
Compoziție

96% Bumbac, 4% Elastan
Croială
Decolteu:
guler tip tunică
Croială:
slim fit
Produse similare
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac barbati, culoarea bej, neted, K10K114087
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac bej LV04LF206G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bej LV04LE255G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați din bumbac bej LV04LC326G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați din bumbac
489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac bej LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea bej, uni, LV04LE203G
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bej LV04LF214G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat męski din vâscoză bej LV00NM2986
Calvin Klein polo tricotat męski din vâscoză
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo din in barbati, culoarea bej, neted, K10K114463
Calvin Klein tricou polo din in
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in bej LV04LF313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac bej LV04LG209G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bej LV04LF214G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, din bumbac bej LV04LG313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, din bumbac
489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbați din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 205,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo din in culoarea bej, neted, K10K114136
Calvin Klein tricou polo din in
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bej LV04LH204G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
389,90 LEI
-40%
-5% extra cu codul FS*
Medicine polo pentru bărbați, din bumbac bej
Medicine polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
89,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
BOSS polo pentru bărbați, din bumbac Pack 189 bej 50567204
BOSS polo pentru bărbați, din bumbac Pack 189
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange polo bărbați bumbac bej XM002408 AF13055
Armani Exchange polo bărbați bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO polo de bumbac culoarea bej, neted, 50493206
HUGO polo de bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange polo pentru bărbați din bumbac cu elastan bej XM000736 AF10819
Armani Exchange polo pentru bărbați din bumbac cu elastan
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange polo bărbați bumbac cu elastan Passenger bej 50507803
BOSS Orange polo bărbați bumbac cu elastan Passenger
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
Medicine polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan bej
Medicine polo pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
U.S. Polo Assn. polo pentru bărbați din bumbac DHM PIQUE bej MUP3312
U.S. Polo Assn. polo pentru bărbați din bumbac DHM PIQUE
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 309,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
HUGO polo de bumbac culoarea roz, neted, 50493206
HUGO polo de bumbac
Preț actual:
284,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea bej, uni, LV04LE203G
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu vâscoză bej LV04LG304G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu vâscoză
579,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, din bumbac bej LV04LG313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, din bumbac
489,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in bej LV04LF313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bej LV04LF214G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac bej LV04LF206G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbați din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 205,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bej LV04LF214G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bej LV04LH204G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
389,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați din bumbac bej LV04LC326G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați din bumbac
489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LC239G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac bej LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbătesc din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo din in culoarea bej, neted, K10K114136
Calvin Klein tricou polo din in
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo din in barbati, culoarea bej, neted, K10K114463
Calvin Klein tricou polo din in
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea bej, neted, K10K114475
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac bej LV04LE255G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac bej LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat męski din vâscoză bej LV00NM2986
Calvin Klein polo tricotat męski din vâscoză
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac bej LV04LG209G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac barbati, culoarea bej, neted, K10K114087
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac albastru LV04LG209G
Calvin Klein polo pentru bărbați, cu bumbac
439,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea alb, uni, K10K114133
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac violet LV04LC254G
Calvin Klein polo pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tricou polo bărbați, culoarea negru, uni, K10K112751
Calvin Klein tricou polo
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac negru LV04LE255G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac roz LV04LH204G
Calvin Klein polo pentru bărbați, din bumbac
389,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in bleumarin LV04LF313G
Calvin Klein polo tricotat pentru bărbați, cu amestec de in
539,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo de bumbac culoarea negru, neted, K10K112754
Calvin Klein polo de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein polo bărbați din bumbac roșu LV04LB276G
Calvin Klein polo bărbați din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI