Sari la conținut

Answear Club

Hackett London

Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac verde HM7000117

709,90 LEI
Culoare: verde
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac bleumarin HM7000117
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac verde HM7000117
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Pulover verde Hackett London pentru bărbați cu fermoar scurt – confort în stil casual

Puloverul verde Hackett London pentru bărbați este un pulover clasic, care asigură confort și libertate de mișcare. Confecționat din bumbac moale, cu fermoar scurt și guler practic, constituie o bază excelentă pentru a crea ținute lejere, dar bine definite. Acest model combină designul atemporal cu funcționalitatea, integrându-se perfect în garderoba masculină.

Puloverul Hackett London pentru bărbați – caracteristici și avantaje cheie

  • Croiala regulară asigură libertate de mișcare și o potrivire universală pe siluetă
  • Confecționat din bumbac 100%, ce contribuie la confortul la purtare și la respirabilitate
  • Materialul elastic tricotat favorizează o bună potrivire și confort la utilizare
  • Gulerul înalt protejează gâtul de vânt și adaugă eleganță ținutei
  • Fermoarul scurt de la gât facilitează reglarea temperaturii și stilizarea
  • Mâneca lungă, clasică, cu manșete cu nervuri, contribuie la confortul termic
  • Tivul cu șnur asigură o mai bună potrivire și menținerea formei puloverului
  • Modelul uni și textura tricotată contribuie la versatilitatea stilistică
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu încuietoare, cu fermoar scurt
Flexibilitate
elastic
Glugă
fără glugă
Date despre produs
ID producător
HM7000117
Culoare producător
728
Culoare
verde
Brand
Hackett London
ID produs
9BY2-SWMZZS_91X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Mânecă:
lungă
Decolteu:
guler tip tunică
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
M
Lungime:
67 cm
Lățimea sub brațe:
54 cm
Lungimea mânecii, inclusiv umerii:
78 cm
Modelul din imagine are înalțimea 190 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover de lână culoarea verde, HM7000075
Hackett London pulover de lână
Preț actual:
354,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
BOSS pulover pentru bărbați din lână H-Lancione verde 50565503
BOSS pulover pentru bărbați din lână H-Lancione
789,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover culoarea verde, 1V4KU10AF
United Colors of Benetton pulover
Preț actual:
194,00 LEI
Preț normal: 388,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 388,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Sisley pulover din amestec de lână culoarea bej, light, cu guler, 102HS2177
Sisley pulover din amestec de lână
Preț actual:
194,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover de lână culoarea roșu, light, 1006U108W
United Colors of Benetton pulover de lână
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 423,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
Paul Smith pulover de cașmir culoarea verde, light, M1R-278Y-N02497
Paul Smith pulover de cașmir
Preț actual:
1799,90 LEI
Preț normal: 3099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1859,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans pulover de bumbac culoarea verde, light, DM0DM21787
Tommy Jeans pulover de bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-34%
-5% extra cu codul FS*
Medicine pulover culoarea verde, cu turtleneck
Medicine pulover
Preț actual:
114,90 LEI
Preț normal: 174,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 174,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans pulover din amestec de lână culoarea verde, călduros, LV04RD311G
Calvin Klein Jeans pulover din amestec de lână
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Sisley pulover barbati, culoarea verde, light, 1VGHS103Q
Sisley pulover
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover masculin de bumbac verde 1098U1I76
United Colors of Benetton pulover masculin de bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
C.P. Company pulover pentru bărbați din bumbac verde 21CMKN196A005558G
C.P. Company pulover pentru bărbați din bumbac
1279,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
BOSS pulover din amestec de casmir BOSS CASUAL culoarea verde, light, 50471343
BOSS pulover din amestec de casmir BOSS CASUAL
Preț actual:
294,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo pulover din amestec de lână culoarea verde, 5000007626
Marc O'Polo pulover din amestec de lână
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 719,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Desigual pulover MULTICOLOR culoarea verde 25WMJF09
Desigual pulover MULTICOLOR
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger pulover pentru bărbați din bumbac verde MW0MW41955
Tommy Hilfiger pulover pentru bărbați din bumbac
769,90 LEI
Marc O'Polo pulover pentru bărbați cu amestec de lână verde 5000012479
Marc O'Polo pulover pentru bărbați cu amestec de lână
659,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover din amestec de lână culoarea verde, 1444U10AZ
United Colors of Benetton pulover din amestec de lână
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 368,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Joop! pulover culoarea verde, 30100015
Joop! pulover
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover din amestec de lână culoarea verde, 710979095
Polo Ralph Lauren pulover din amestec de lână
Preț actual:
1399,90 LEI
Preț normal: 2139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hugo Blue pulover de bumbac light, 50551398
Hugo Blue pulover de bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
BOSS pulover pentru bărbați din bumbac H-Lomarino verde 50565511
BOSS pulover pentru bărbați din bumbac H-Lomarino
889,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea verde, light, XM001560 AF11982
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-50%
-15% extra cu codul FS*
AllSaints pulover pentru bărbați din lână merino verde M002KZ
AllSaints pulover pentru bărbați din lână merino
Preț actual:
354,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger pulover de bumbac culoarea verde, light, MW0MW39524
Tommy Hilfiger pulover de bumbac
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
HUGO Blue pulover pentru bărbați din bumbac Showdy verde 50564233
HUGO Blue pulover pentru bărbați din bumbac Showdy
739,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger pulover bărbătesc din bumbac verde MW0MW36347
Tommy Hilfiger pulover bărbătesc din bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover bărbătesc din bumbac verde 1098U1I76
United Colors of Benetton pulover bărbătesc din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein Jeans pulover pentru bărbați din bumbac verde LV04RD313G
Calvin Klein Jeans pulover pentru bărbați din bumbac
489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo pulover pentru bărbați cu amestec de lână verde 5000009032
Marc O'Polo pulover pentru bărbați cu amestec de lână
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 254,90 LEI
Descoperă produsele Hackett London
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover de lână culoarea verde, HM7000075
Hackett London pulover de lână
Preț actual:
354,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover din amestec de mătase light, HM7000114
Hackett London pulover din amestec de mătase
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover din amestec de cașmir culoarea bej, HM7000130
Hackett London pulover din amestec de cașmir
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 779,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover din amestec de mătase culoarea bej, light, HM7000114
Hackett London pulover din amestec de mătase
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
Hackett London pulover pentru bărbați cu amestec de cașmir albastru HM7000214
Hackett London pulover pentru bărbați cu amestec de cașmir
1109,90 LEI
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac gri HM7000116
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac
599,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover de lână culoarea bej, HM7000125
Hackett London pulover de lână
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac bleumarin HM7000117
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac
709,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover din amestec de lână light, HM7000112
Hackett London pulover din amestec de lână
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac bleumarin HM7000116
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac
599,90 LEI
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac bej HM7000116
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac
599,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover de lână culoarea gri, light, HM7000079
Hackett London pulover de lână
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 859,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover din amestec de mătase culoarea bleumarin, light, HM7000114
Hackett London pulover din amestec de mătase
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
Hackett London pulover pentru bărbați din lână merino gri HM7000204
Hackett London pulover pentru bărbați din lână merino
909,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover de lână culoarea bleumarin, light, HM7000079
Hackett London pulover de lână
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover de lână culoarea portocaliu, light, HM7000006
Hackett London pulover de lână
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1019,90 LEI
Hackett London pulover pentru bărbați din lână merino bleumarin HM7000204
Hackett London pulover pentru bărbați din lână merino
909,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover de lână culoarea alb, light, HM7000079
Hackett London pulover de lână
Preț actual:
429,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 859,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover din amestec de mătase light, cu turtleneck, HM7000137
Hackett London pulover din amestec de mătase
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 839,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac bej HM7000213
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac
759,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac bej HM7000175
Hackett London pulover pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London pulover de bumbac culoarea bleumarin, light, HM7000095
Hackett London pulover de bumbac
Preț actual:
454,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 909,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Hackett London cardigan din amestec de lână culoarea maro, HM7000110
Hackett London cardigan din amestec de lână
Preț actual:
869,90 LEI
Preț normal: 1329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London cardigan din lână culoarea bleumarin, HM7000085
Hackett London cardigan din lână
Preț actual:
959,90 LEI
Preț normal: 1929,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1929,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Hackett London cardigan din lână culoarea bleumarin, HM7000077
Hackett London cardigan din lână
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1019,90 LEI