Sari la conținut

Answear Club

Kurt Geiger London
5.0

Kurt Geiger London curea de piele femei, culoarea negru

359,90 LEI
Culoare: negru
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Kurt Geiger London curea de piele

Curea din colectia Kurt Geiger London. Model confectionat din piele naturala.
- Incheiere cu catarama cu ac.
- Lungimea curelei de la inceputul cataramei pana la ultima gaura. 93 cm.
- Lungimea curelei de la ac pana la prima gaura. 75 cm.
- Numarul gaurilor. 7.
- Latimea curelei: 3 cm.
- Dimensiunile date pentru curea cu marimea: S/M.
Caracteristici produs
Tip cataramă
de metal
Tip de închidere
cu cataramă
Date despre produs
ID producător
9693800109
Culoare
negru
Brand
Kurt Geiger London
Producător

KURT GEIGER LIMITED
24 Britton Street, London EC1M 5UA, UK
help@kurtgeiger.com

ID produs
9BYX-PAD028_99X
Compoziție
100% Piele naturala
Măsurători
Lățimea curelei:
mediu
Produse similare
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Kensington neagră 5256100109
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Kensington
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch culoarea negru, 5412300109
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
Kurt Geiger London curea de piele KENSINGTON femei, culoarea negru, 760209109
Kurt Geiger London curea de piele KENSINGTON
339,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Pimlico Belt neagră 5633100109
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Pimlico Belt
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 359,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch culoarea negru, 5412400109
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele femei, culoarea negru
Kurt Geiger London curea de piele
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Kensington culoarea negru, 5256109109
Kurt Geiger London curea de piele Kensington
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
Kurt Geiger London curea de piele SHOREDITCH 40 BELT femei, culoarea negru, 9694300309
Kurt Geiger London curea de piele SHOREDITCH 40 BELT
419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Mayfair culoarea negru, 5257600019
Kurt Geiger London curea de piele Mayfair
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch culoarea negru, 5410900309
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele culoarea negru, 5255800309
Kurt Geiger London curea de piele
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea Kensington culoarea negru, 5412200609
Kurt Geiger London curea Kensington
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
Kurt Geiger London curea de piele femei, culoarea negru, 9693400309
Kurt Geiger London curea de piele
339,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Kensington neagră 5256105109
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Kensington
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea Kensington culoarea negru, 5412000609
Kurt Geiger London curea Kensington
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Mayfair neagră 5257600109
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Mayfair
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele culoarea negru, 5411400109
Kurt Geiger London curea de piele
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO curea de damă din piele Zoey_HU-GO_Sz25 neagră 50536866
HUGO curea de damă din piele Zoey_HU-GO_Sz25
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 348,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-41%
Medicine curea
Medicine curea
Preț actual:
37,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 64,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger curea pentru femei, din piele neagră AW0AW18559
Tommy Hilfiger curea pentru femei, din piele
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 234,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-32%
-5% extra cu codul SUN*
Answear.LAB curea pentru femei, din piele neagră
Answear.LAB curea pentru femei, din piele
Preț actual:
94,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO curea pentru femei din piele neagră
HUGO curea pentru femei din piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 373,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS curea de piele cu două fețe BOSS_Icon_Ov_Sr20_pp culoarea negru, 50553376
BOSS curea de piele cu două fețe BOSS_Icon_Ov_Sr20_pp
Preț actual:
199,00 LEI
Preț normal: 398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 398,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Guess curea pentru femei din piele neagră W5BZ11 L0491
Guess curea pentru femei din piele
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 278,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Answear.LAB curea pentru femei din piele neagră
Answear.LAB curea pentru femei din piele
139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess curea pentru femei cu imitație de piele NOELLE neagră BW9320 P6125
Guess curea pentru femei cu imitație de piele NOELLE
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 228,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Pinko curea de piele culoarea negru, 105466 A2QL
Pinko curea de piele
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 676,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
Marc O'Polo curea pentru femei din piele neagră 5000011027
Marc O'Polo curea pentru femei din piele
259,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Diesel curea de piele DIESEL LOGO B-CHARM HIP culoarea negru, X09973.PR227
Diesel curea de piele DIESEL LOGO B-CHARM HIP
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
A.P.C. curea de piele ceinture rose culoarea negru, PXBHZ.F65215
A.P.C. curea de piele ceinture rose
Preț actual:
454,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 909,90 LEI
Descoperă produsele Kurt Geiger London
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele culoarea negru, 5255800309
Kurt Geiger London curea de piele
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea Kensington culoarea negru, 5412000609
Kurt Geiger London curea Kensington
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch culoarea negru, 5412400109
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea Kensington culoarea negru, 5412200609
Kurt Geiger London curea Kensington
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Kensington neagră 5256100109
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Kensington
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
Kurt Geiger London curea de piele femei, culoarea negru, 9693400309
Kurt Geiger London curea de piele
339,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele culoarea negru, 5411400109
Kurt Geiger London curea de piele
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Pimlico Belt neagră 5633100109
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Pimlico Belt
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 359,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Kensington culoarea negru, 5256109109
Kurt Geiger London curea de piele Kensington
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch culoarea negru, 5412300109
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Mayfair neagră 5257600109
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Mayfair
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch culoarea negru, 5410900309
Kurt Geiger London curea de piele Shoreditch
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
Kurt Geiger London curea de piele KENSINGTON femei, culoarea negru, 760209109
Kurt Geiger London curea de piele KENSINGTON
339,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele femei, culoarea negru
Kurt Geiger London curea de piele
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
Kurt Geiger London curea de piele SHOREDITCH 40 BELT femei, culoarea negru, 9694300309
Kurt Geiger London curea de piele SHOREDITCH 40 BELT
419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Mayfair culoarea negru, 5257600019
Kurt Geiger London curea de piele Mayfair
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Kensington neagră 5256105109
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele Kensington
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea reversibilă pentru femei, din piele Eagle Belt multicolor 5411769109
Kurt Geiger London curea reversibilă pentru femei, din piele Eagle Belt
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
Kurt Geiger London curea KENSINGTON femei, culoarea auriu, 120561609
Kurt Geiger London curea KENSINGTON
479,90 LEI
Kurt Geiger London curea reversibilă pentru femei din piele multicoloră
Kurt Geiger London curea reversibilă pentru femei din piele
389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea pentru femei, din piele Eagle bej 5255815129
Kurt Geiger London curea pentru femei, din piele Eagle
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea culoarea auriu, 5255861609
Kurt Geiger London curea
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
Kurt Geiger London curea Kensington culoarea auriu, 5256261609
Kurt Geiger London curea Kensington
499,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Kurt Geiger London curea de piele Kensington culoarea negru, 5256121109
Kurt Geiger London curea de piele Kensington
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
Kurt Geiger London curea femei, culoarea auriu
Kurt Geiger London curea
339,90 LEI
Kurt Geiger London curea Shoreditch
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI