Sari la conținut

Answear Club

MICHAEL Michael Kors
5.0

MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei, din piele Alexa Flex Flat Sandal maro 40S6AXFS1L.230

-15% cu codul SUN*
709,90 LEI
Culoare: maro
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei din piele Alexa Flex Flat Sandal negre 40S6AXFS1L.001
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei, din piele Alexa Flex Flat Sandal maro 40S6AXFS1L.230
MICHAEL Michael Kors sandale de piele Alexa Flex Flat Sandal culoarea bej, 40S6AXFS1L.289
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -15% la acest articol cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Vezi promoția
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Sandale MICHAEL Michael Kors – din piele, cu talpă plată, în stil urban

Sandalele MICHAEL Michael Kors sunt încălțăminte de damă din piele cu talpă plată, care se remarcă prin versatilitatea și eleganța sa. Acest model, conceput pentru femeile care apreciază confortul și un design rafinat, se potrivește perfect în ținute urbane, casual și clasice. Culoarea maro și croiala minimalistă fac din aceste sandale o bază elegantă pentru numeroase combinații de vară.

Ce face ca sandalele din piele MICHAEL Michael Kors să fie atât de excepționale?

  • Sandale de damă cu talpă plată, create pentru confort în timpul plimbărilor prin oraș.
  • Față din piele naturală netedă, care conferă încălțămintei un aspect elegant și durabilitate.
  • Talpă realizată din cauciuc, ce favorizează stabilitatea pasului pe diverse suprafețe.
  • Stil versatil, care se integrează armonios în ținutele casual, 
  • Textură netedă a materialului, care subliniază caracterul minimalist și elegant al sandalelor.
Caracteristici produs
Talpă
cauciuc
Tip de talpă
plată
Date despre produs
ID producător
40S6AXFS1L.230
Culoare producător
230
Culoare
maro
Brand
MICHAEL Michael Kors
ID produs
PPY2-OBD3D5_82X
Material
Partea superioară:
Piele naturală
Interior:
Material sintetic
Talpă:
Material sintetic
Produse similare
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei din piele Marcia Thong Sandal maro 40S6MCFS1L.230
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei din piele Marcia Thong Sandal
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 729,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei Lynn Espadrille Sandal maro 40S5LYFS1L.230
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei Lynn Espadrille Sandal
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale Val Thong Sandal culoarea maro, 40R6VAFS1B.200
MICHAEL Michael Kors sandale Val Thong Sandal
Preț actual:
521,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-25% cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei Nia Flat Sandal maro 40S6NIFS1D.230
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei Nia Flat Sandal
889,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei Mandy Thong Sandal maro 40S6MAFS1B.200
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei Mandy Thong Sandal
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele întoarsă Indra Thong Sandal maro 40S6INFS1S.230
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele întoarsă Indra Thong Sandal
Preț actual:
737,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele Mandy Thong Sandal maro 40S5MAFS4L.230
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele Mandy Thong Sandal
Preț actual:
575,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale în stil roman pentru femei, din piele Noa Flat Sandal maro 40S6NOFS1S.230
MICHAEL Michael Kors sandale în stil roman pentru femei, din piele Noa Flat Sandal
Preț actual:
890,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 989,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale Lynn femei, culoarea maro, cu platforma, 40S5LYFS1B.200
MICHAEL Michael Kors sandale Lynn
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 692,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul SUN*
Vanda Novak sandale de piele Bianca femei, culoarea maro
Vanda Novak sandale de piele Bianca
Preț actual:
1259,90 LEI
Preț normal: 1529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1529,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lauren Ralph Lauren sandale de piele Everley 2 culoarea maro, 802982881001
Lauren Ralph Lauren sandale de piele Everley 2
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 695,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 625,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Liu Jo sandale cu platformă pentru femei FIONA 02 maro BA6087EX350S3993
Liu Jo sandale cu platformă pentru femei FIONA 02
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 708,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 708,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Geox sandale de piele XAN2S culoarea maro, D35PAB043CFC8391
Geox sandale de piele XAN2S
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 590,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 530,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Billi Bi sandale de piele culoarea maro, cu platforma, A8522
Billi Bi sandale de piele
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 1029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Ipanema sandale VIBE SANDAL femei, culoarea maro, 82429-BD418
Ipanema sandale VIBE SANDAL
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
BOSS sandale pentru femei, din piele Freyah maro 50563358.207
BOSS sandale pentru femei, din piele Freyah
Preț actual:
791,90 LEI
Preț normal: 879,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 879,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Billi Bi sandale pentru femei Piele maro A9625 086
Billi Bi sandale pentru femei Piele
Preț actual:
899,90 LEI
Preț normal: 1169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1009,90 LEI
Aldo sandale LAROISEAN femei, culoarea maro, 13966677
Aldo sandale LAROISEAN
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Ipanema sandale femei CLASS URBANE maro 83766-BO423
Ipanema sandale femei CLASS URBANE
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 169,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Teva sandale Midform Universal Canvas femei, culoarea maro, cu platforma, 1127570
Teva sandale Midform Universal Canvas
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Geox sandale D SPHERICA ECUB-3 S culoarea maro, cu platformă, D650VA00022C6001
Geox sandale D SPHERICA ECUB-3 S
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 657,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 591,90 LEI
-15% cu codul SUN*
UGG sandale de piele W Goldengaze Embossed Ankle Wrap culoarea maro, 1178570.DNSS
UGG sandale de piele W Goldengaze Embossed Ankle Wrap
799,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Camper sandale pentru femei, din nubuc Right Isla maro K201926-002
Camper sandale pentru femei, din nubuc Right Isla
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 664,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Bally sandale de piele culoarea maro, WF0043
Bally sandale de piele
Preț actual:
2059,90 LEI
Preț normal: 4099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2199,90 LEI
Medicine sandale pentru femei din piele maro
Medicine sandale pentru femei din piele
209,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Weekend Max Mara sandale pentru femei, din piele Wkaarte maro 2615521095600
Weekend Max Mara sandale pentru femei, din piele Wkaarte
1869,90 LEI
Twinset sandale pentru femei
Preț actual:
1099,90 LEI
Preț normal: 1279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1109,90 LEI
UGG sandale din piele întoarsă W Goldenstar Hi Artistitch culoarea maro, cu platformă, 1175133.CHMU
UGG sandale din piele întoarsă W Goldenstar Hi Artistitch
859,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Patrizia Pepe sandale pentru femei piele maro 8X0100 L026 B111
Patrizia Pepe sandale pentru femei piele
Preț actual:
889,90 LEI
Preț normal: 1029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 926,90 LEI
Ediție limitată
UGG sandale W Goldenglow Embossed culoarea maro, cu platformă, 1175311.DNSS
UGG sandale W Goldenglow Embossed
639,90 LEI
Descoperă produsele MICHAEL Michael Kors
-14%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei Lynn Espadrille Sandal maro 40S5LYFS1L.230
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei Lynn Espadrille Sandal
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
-25% cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei Nia Flat Sandal maro 40S6NIFS1D.230
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei Nia Flat Sandal
889,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele Mandy Thong Sandal maro 40S5MAFS4L.230
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele Mandy Thong Sandal
Preț actual:
575,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei Mandy Thong Sandal maro 40S6MAFS1B.200
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei Mandy Thong Sandal
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale în stil roman pentru femei, din piele Noa Flat Sandal maro 40S6NOFS1S.230
MICHAEL Michael Kors sandale în stil roman pentru femei, din piele Noa Flat Sandal
Preț actual:
890,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 989,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale Val Thong Sandal culoarea maro, 40R6VAFS1B.200
MICHAEL Michael Kors sandale Val Thong Sandal
Preț actual:
521,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei din piele Marcia Thong Sandal maro 40S6MCFS1L.230
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei din piele Marcia Thong Sandal
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 729,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale Lynn femei, culoarea maro, cu platforma, 40S5LYFS1B.200
MICHAEL Michael Kors sandale Lynn
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 692,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele întoarsă Indra Thong Sandal maro 40S6INFS1S.230
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele întoarsă Indra Thong Sandal
Preț actual:
737,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale de piele Mandy femei, culoarea auriu, 40S5MAFS2M.740
MICHAEL Michael Kors sandale de piele Mandy
Preț actual:
575,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-15% cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele Jacie Thong Sandal bej 40S6JCFS1L.198
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele Jacie Thong Sandal
709,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale Many femei, culoarea negru, 40S5MAFS4L.001
MICHAEL Michael Kors sandale Many
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 575,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale de piele Alexa Flex Flat Sandal culoarea bej, 40S6AXFS1L.289
MICHAEL Michael Kors sandale de piele Alexa Flex Flat Sandal
Preț actual:
638,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale de piele Lena femei, culoarea auriu, 40S5LEFS1M.740
MICHAEL Michael Kors sandale de piele Lena
Preț actual:
692,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale Mandy femei, culoarea bej, 40S5MAFS1B.132
MICHAEL Michael Kors sandale Mandy
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 575,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale Lynn femei, culoarea bej, cu platforma, 40S5LYFS1B.150
MICHAEL Michael Kors sandale Lynn
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-15% cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei din piele Alexa Flex Flat Sandal negre 40S6AXFS1L.001
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei din piele Alexa Flex Flat Sandal
709,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei, din piele Marcia Thong Sandal albe 40S6MCFS1L.085
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat pentru femei, din piele Marcia Thong Sandal
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat de femei din piele Marcia Thong Sandal negre 40S6MCFS1L.001
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc plat de femei din piele Marcia Thong Sandal
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-15% cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale Val Thong Sandal culoarea bej, 40R6VAFS1B.150
MICHAEL Michael Kors sandale Val Thong Sandal
579,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc jos pentru femei, din piele Loretta Thong Sandal aurii 40S6LRFS2Q.740
MICHAEL Michael Kors sandale cu toc jos pentru femei, din piele Loretta Thong Sandal
Preț actual:
769,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 889,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele întoarsă Indra Thong Sandal negru 40S6INFS1S.001
MICHAEL Michael Kors sandale pentru femei, din piele întoarsă Indra Thong Sandal
Preț actual:
737,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors șlapi pentru femei Koya Flip Flop negri 40S6KOFA1L.001
MICHAEL Michael Kors șlapi pentru femei Koya Flip Flop
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors papuci pentru femei, din piele Irene Flat Sandal negri 40S5IRFS5L.001
MICHAEL Michael Kors papuci pentru femei, din piele Irene Flat Sandal
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 989,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors papuci pentru femei, din piele întoarsă Mayes Wedge Sandal maro 40S6MYMS1S.230
MICHAEL Michael Kors papuci pentru femei, din piele întoarsă Mayes Wedge Sandal
Preț actual:
800,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors papuci cu toc plat pentru femei, din piele Berkley Flat Sandal negri 40S6BRFS1L.001
MICHAEL Michael Kors papuci cu toc plat pentru femei, din piele Berkley Flat Sandal
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 639,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors papuci pentru femei Peyton Flat Sandal bej 40S6PYFS1D.270
MICHAEL Michael Kors papuci pentru femei Peyton Flat Sandal
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors papuci Kiana Flat Sandal culoarea negru, 40R6KIFS1D.001
MICHAEL Michael Kors papuci Kiana Flat Sandal
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors papuci pentru femei Berkley Flat Sandal bej 40S6BRFS1B.150
MICHAEL Michael Kors papuci pentru femei Berkley Flat Sandal
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
MICHAEL Michael Kors papuci Mandy femei, culoarea maro, 40S5MAFS3L.227
MICHAEL Michael Kors papuci Mandy
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI