Sari la conținut

Answear Club

Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din bumbac roz simplă 710654408

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI -27%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI -3%
Culoare: roz
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Cămașă roz Polo Ralph Lauren pentru bărbați, din bumbac, cu croială regulară

Cămașa pentru bărbați Polo Ralph Lauren este un element clasic al garderobei masculine, care oferă confort la purtare și un stil atemporal. Confecționată 100% din  bumbac, asigură respirabilitate și confort pe tot parcursul zilei. Croiala sa regulară și gulerul button-down fac ca aceasta să se integreze perfect în combinații casual și minimaliste, constituind o bază universală pentru multe ținute.

Caracteristici distinctive ale cămășii din bumbac pentru bărbați Polo Ralph Lauren, cu croială regulară

  • Croiala regulară favorizează libertatea de mișcare, fără a restricționa silueta, ceea ce asigură confort
  • 100% bumbac permite confort la purtare și respirabilitatea țesăturii, ideală pentru diferite sezoane
  • Materialul neelastic menține forma clasică a cămășii, ceea ce contribuie la un aspect elegant
  • Gulerul button-down îi stabilizează poziția, conferind cămășii un caracter formal
  • Modelul uni cu logo discret pe piept subliniază caracterul de brand și stilul minimalist
  • Închiderea cu nasturi într-un singur rând facilitează îmbrăcarea și dezbrăcarea, păstrând estetica
Caracteristici produs
Tip de guler
button-down, cu nasture
Sistem de închidere
cu nasturi, cu două rânduri de nasturi
Flexibilitate
neelastic
Date despre produs
ID producător
710654408
Culoare producător
101
Culoare
roz
Brand
Polo Ralph Lauren
ID produs
PPYX-KDM04S_30X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Mânecă:
lungă
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Produse similare
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă 710549084008
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din in roz cu dungi 710B16700
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din in
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 940,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din in Long Sleeve Sport Shirt roz simplă 710966294
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din in Long Sleeve Sport Shirt
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea roz, cu guler button-down, regular, 710953704
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710792041
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein cămașă culoarea roz, cu guler clasic, slim, LV04LE120G
Calvin Klein cămașă
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton cămașă jeans culoarea roz, cu guler clasic, regular, 5QHDUQ060
United Colors of Benetton cămașă jeans
Preț actual:
209,00 LEI
Preț normal: 418,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 418,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger cămașă culoarea roz, cu guler clasic, relaxed, MW0MW41687
Tommy Hilfiger cămașă
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Marc O'Polo cămașă din bumbac culoarea roz, cu guler clasic, regular, 620733042172
Marc O'Polo cămașă din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-36%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați din in roz simplă MW0MW41530
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați din in
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Michael Kors cămașă pentru bărbați din in roz CF5409I4YT
Michael Kors cămașă pentru bărbați din in
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Eton cămașă din bumbac culoarea roz, cu guler clasic, slim, 100001767
Eton cămașă din bumbac
Preț actual:
579,90 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 609,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
U.S. Polo Assn. cămașă bărbătească din bumbac PEACHED OXFORD LS roz simplă MUP3247
U.S. Polo Assn. cămașă bărbătească din bumbac PEACHED OXFORD LS
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS cămașă oxford pentru bărbați, din bumbac ROAN roz simplă 50555920
BOSS cămașă oxford pentru bărbați, din bumbac ROAN
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 554,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS Orange cămașă din bumbac culoarea verde, cu guler button-down, regular, 50519707
BOSS Orange cămașă din bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans cămașă pentru bărbați din bumbac roz simplă DM0DM21298
Tommy Jeans cămașă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 394,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-25% cu codul SUN*
Tommy Jeans cămașă pentru bărbați din bumbac roz cu dungi DM0DM22790
Tommy Jeans cămașă pentru bărbați din bumbac
419,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton cămașă pentru bărbați, din bumbac roz cu dungi 5QUHUQ06Z
United Colors of Benetton cămașă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gant cămașă pentru bărbați, din bumbac roz cu dungi 3260070
Gant cămașă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 619,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste cămașă bărbați de in roz cu dungi CH6985
Lacoste cămașă bărbați de in
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 742,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste cămașă pentru bărbați, din in roz cu dungi CH8061
Lacoste cămașă pentru bărbați, din in
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 729,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați, din bumbac roz cu dungi MW0MW42440
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 366,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați de bumbac roz simplă MW0MW42630
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați de bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați, cu bumbac roz simplă MW0MW42287
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați, cu bumbac
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Marc O'Polo cămașă pentru bărbați, din bumbac roz simplă 5000008064
Marc O'Polo cămașă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 394,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein cămașă culoarea roz, cu guler italian, slim, LV019EU035
Calvin Klein cămașă
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 277,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Mos Mosh cămașă pentru bărbați, din in Theo roz simplă 500970
Mos Mosh cămașă pentru bărbați, din in Theo
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați, din bumbac roz cu carouri MW0MW42445
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 413,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați, din in roz cu dungi MW0MW42400
Tommy Hilfiger cămașă pentru bărbați, din in
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 419,90 LEI
Descoperă produsele Polo Ralph Lauren
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler button-down, regular, 710792041
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă 710549084008
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din in roz cu dungi 710B16700
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din in
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 940,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din in Long Sleeve Sport Shirt roz simplă 710966294
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din in Long Sleeve Sport Shirt
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea roz, cu guler button-down, regular, 710953704
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați cu bumbac albastră 710929349
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați albastră 710B16708
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din bumbac albastră cu dungi 710B22593
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din bumbac
909,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați de bumbac violetă simplă 710805562
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați de bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din in albă simplă 710B15596
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din in
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 911,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați bumbac maro simplă 710805562
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 770,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren Cămașă Bărbați bumbac albastră 710B21346
Polo Ralph Lauren Cămașă Bărbați bumbac
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă culoarea verde, cu guler button-down, regular, 710B15614
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea bleumarin, cu guler button-down, slim, 710B20512
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă jeans bărbați, cu guler clasic, regular 710704000000
Polo Ralph Lauren cămașă jeans
Preț actual:
879,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă oxford pentru bărbați din bumbac albastră cu dungi 712B22539
Polo Ralph Lauren cămașă oxford pentru bărbați din bumbac
819,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac barbati, cu guler button-down, regular, 710928918
Polo Ralph Lauren camasa din bumbac
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă 71065400000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă 71079800000000000
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă 710549084006
Polo Ralph Lauren cămașă
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea bej, cu guler clasic, regular, 710973083
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
479,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 969,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din bumbac portocalie 710B15661
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea bleumarin, cu guler button-down, regular, 710P07186
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren Cămașă pentru bărbați de bumbac albastră cu dungi 710B15595
Polo Ralph Lauren Cămașă pentru bărbați de bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă de in culoarea alb, regular, 710966421
Polo Ralph Lauren cămașă de in
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați albă 710A12489
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din bumbac albastră simplă 710654408
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 713,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac cu guler clasic, regular, 710A12399
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
559,90 LEI
Preț normal: 759,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac culoarea portocaliu, cu guler button-down, regular, 710P00629
Polo Ralph Lauren cămașă din bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din bumbac albă simplă 712B15310
Polo Ralph Lauren cămașă pentru bărbați, din bumbac
859,90 LEI