Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger jachetă de bumbac culoarea verde, de tranziție, MW0MW42576

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI -18%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI -5%
Culoare: verde
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tommy Hilfiger jachetă de bumbac

Geacă din colecția Tommy Hilfiger. Model neizolat confecționat din material de bumbac.
- Modelul conține fibre de bumbac regenerate. Din deșeuri textile vechi sunt create fibre și fire noi pentru a fi utilizate în articole de îmbrăcăminte noi.
- Tăiere simplă, fără blocare.
- Model cu guler.
- Incheiere cu fermoar.
- Mâneci și marginea inferioară finisate cu nervuri.
- Două buzunare laterale care se îndepărtează și se închid cu apăsare.
- Buzunar interior.
- Model neizolat cu captuseala.
- Lungimea: 65 cm.
- Lungimea manecii. 66 cm.
- Latimea la subrat: 59 cm.
- Latimea in umeri: 46 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: M.
Caracteristici produs
Umplutură
fără umplutură
Glugă
fără glugă
Căptușeală
din bumbac, cu căptușeală completă
Date despre produs
ID producător
MW0MW42576
Culoare
verde
Brand
Tommy Hilfiger
Producător

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produs
PPY2-KUM020_81X
Compoziție
Material 1: 80% Bumbac, 20% Poliester
Material 2: 100% Bumbac
Croială
Croială:
regular fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 187 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geaca barbati, culoarea verde, de tranzitie, MW0MW37632
Tommy Hilfiger geaca
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 809,90 LEI
-41%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW40596
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
671,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1139,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de iarnă, MW0MW41363
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW41871
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 999,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de puf culoarea verde, de iarnă, MW0MW40627
Tommy Hilfiger geacă de puf
Preț actual:
1259,90 LEI
Preț normal: 2999,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1379,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW42564
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea negru, de tranziție, MW0MW37647
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
819,90 LEI
Preț normal: 1039,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW39629
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 679,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de tranziție pentru bărbați verde MW0MW40582
Tommy Hilfiger geacă de tranziție pentru bărbați
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 1029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 609,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă bomber culoarea verde, de iarna, MW0MW40593
Tommy Hilfiger geacă bomber
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă bomber pentru bărbați, din bumbac verde MW0MW42470
Tommy Hilfiger geacă bomber pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de puf culoarea verde, de iarnă, MW0MW40616
Tommy Hilfiger geacă de puf
Preț actual:
889,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 977,90 LEI
-50%
Tommy Hilfiger geacă petrecută pentru bărbați verde MW0MW37634
Tommy Hilfiger geacă petrecută pentru bărbați
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1069,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW39637
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW39637
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange geacă Leldon_M culoarea verde, de tranziție, 50555375
BOSS Orange geacă Leldon_M
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Columbia jachetă scurtă pentru bărbați Hunter Arch verde 2173651
Columbia jachetă scurtă pentru bărbați Hunter Arch
669,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans geacă de tranziție pentru bărbați verde DM0DM22720
Tommy Jeans geacă de tranziție pentru bărbați
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Alpha Industries geacă bomber MA-1 Heritage Bomber barbati, culoarea verde, de iarna 100101
Alpha Industries geacă bomber MA-1 Heritage Bomber
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO geacă Brako2541 culoarea verde, de iarnă, 50546230
HUGO geacă Brako2541
Preț actual:
1259,90 LEI
Preț normal: 2399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1329,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Geox geacă cu două fețe culoarea verde, de tranziție, M5675E TC213
Geox geacă cu două fețe
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
adidas Performance jacheta de antrenament Tiro 23 culoarea verde, de tranzitie
adidas Performance jacheta de antrenament Tiro 23
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-35%
Paul Smith geaca culoarea verde, de tranzitie, M1R-017X-P02382
Paul Smith geaca
Preț actual:
1749,90 LEI
Preț normal: 2699,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2699,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Alpha Industries geacă bomber MA-1 VF 59 bărbați, culoarea verde, de tranziție 191118.01-green
Alpha Industries geacă bomber MA-1 VF 59
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Michael Kors geacă culoarea verde, de tranziție, CF52097BB0
Michael Kors geacă
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
C.P. Company geacă cu puf pentru bărbați verde 21CMOW702A110416A
C.P. Company geacă cu puf pentru bărbați
3599,90 LEI
The North Face jachetă scurtă pentru bărbați din bumbac Twill verde NF0A8G992EL1
The North Face jachetă scurtă pentru bărbați din bumbac Twill
649,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Napapijri geacă A-Rivalto Ao culoarea verde, de tranzitie, NP0A4IMRFCP1
Napapijri geacă A-Rivalto Ao
Preț actual:
1119,90 LEI
Preț normal: 2189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Alpha Industries geacă Studio Liner culoarea verde, de tranzitie, 258132
Alpha Industries geacă Studio Liner
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-43%
Universal Works geacă din denim Gower bărbați, culoarea verde, de tranziție, 30108.STONE
Universal Works geacă din denim Gower
Preț actual:
778,90 LEI
Preț normal: 1299,00 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1389,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea negru, de tranziție, MW0MW37647
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
819,90 LEI
Preț normal: 1039,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW39637
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de iarnă, MW0MW41363
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
839,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de puf culoarea verde, de iarnă, MW0MW40616
Tommy Hilfiger geacă de puf
Preț actual:
889,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 977,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW42564
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW39629
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 1139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 679,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă bomber culoarea verde, de iarna, MW0MW40593
Tommy Hilfiger geacă bomber
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-50%
Tommy Hilfiger geacă petrecută pentru bărbați verde MW0MW37634
Tommy Hilfiger geacă petrecută pentru bărbați
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1069,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW41871
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 999,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-41%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW40596
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
671,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1139,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geaca barbati, culoarea verde, de tranzitie, MW0MW37632
Tommy Hilfiger geaca
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 809,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă bomber pentru bărbați, din bumbac verde MW0MW42470
Tommy Hilfiger geacă bomber pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de tranziție pentru bărbați verde MW0MW40582
Tommy Hilfiger geacă de tranziție pentru bărbați
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 1029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 609,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de puf culoarea verde, de iarnă, MW0MW40627
Tommy Hilfiger geacă de puf
Preț actual:
1259,90 LEI
Preț normal: 2999,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea verde, de tranziție, MW0MW39637
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 1249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea bej, de tranziție, MW0MW41875
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
949,90 LEI
Preț normal: 1539,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 999,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de tranziție pentru bărbați bleumarin MW0MW42507
Tommy Hilfiger geacă de tranziție pentru bărbați
Preț actual:
919,90 LEI
Preț normal: 1349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jachetă pentru bărbați bej MW0MW41329
Tommy Hilfiger jachetă pentru bărbați
Preț actual:
599,90 LEI
Preț normal: 1009,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de puf culoarea bej, de iarnă, MW0MW40615
Tommy Hilfiger geacă de puf
Preț actual:
809,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 899,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de tranziție pentru bărbați, din piele întoarsă bej MW0MW42691
Tommy Hilfiger geacă de tranziție pentru bărbați, din piele întoarsă
Preț actual:
1599,90 LEI
Preț normal: 2599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1789,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă tip cămașă pentru bărbați din bumbac bleumarin MW0MW43471
Tommy Hilfiger geacă tip cămașă pentru bărbați din bumbac
769,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de puf culoarea bordo, de iarna, MW0MW40613
Tommy Hilfiger geacă de puf
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 2019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jacheta de bumbac culoarea bej, de tranzitie, MW0MW41925
Tommy Hilfiger jacheta de bumbac
Preț actual:
1169,90 LEI
Preț normal: 1899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1199,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea bej, de tranziție, MW0MW41864
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 779,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă bomber pentru bărbați bleumarin MW0MW42919
Tommy Hilfiger geacă bomber pentru bărbați
Preț actual:
1449,90 LEI
Preț normal: 2299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2069,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă jeans culoarea negru, de tranziție, oversize, MW0MW42616
Tommy Hilfiger geacă jeans
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger Jachetă de bărbați bej MW0MW41329
Tommy Hilfiger Jachetă de bărbați
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 959,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă de puf culoarea bleumarin, de iarnă, MW0MW40615
Tommy Hilfiger geacă de puf
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă bărbați, culoarea negru, de tranziție, MW0MW37647
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
719,90 LEI
Preț normal: 1249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 759,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger geacă culoarea bej, de tranziție, MW0MW42563
Tommy Hilfiger geacă
Preț actual:
889,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 989,90 LEI