Sari la conținut

Answear Club

Armani Exchange
5.0

Armani Exchange bleumarin XM000878 AF11982

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 719,90 LEI -43%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI -6%
Culoare: bleumarin
Armani Exchange bej XM000878 AF11982
Armani Exchange bleumarin XM000878 AF11982
Armani Exchange negru XM000878 AF11982
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Pulover bleumarin Armani Exchange – clasic în ediție masculină

Puloverul bleumarin Armani Exchange este un pulover clasic care asigură confort și libertate de mișcare. Acest model cu adaos de lână se va potrivi perfect în ținute cu caracter nonșalant, adăugând o notă de eleganță.

Prin ce se remarcă puloverul bărbătesc Armani Exchange?

  • Croiala regulară asigură libertate de mișcare și o potrivire universală pe siluetă
  • Stilul casual se integrează perfect în întâlniri nonșalante și ieșiri zilnice
  • Un clasic pulover fără închidere este o bază atemporală pentru multe ținute
  • Amestecul de lână conferă moliciune și o senzație plăcută la contactul cu pielea
  • Lipsa buzunarelor subliniază designul minimalist, facilitând asortarea cu alte piese vestimentare
  • Mânecile clasice asigură confort pe tot parcursul zilei
  • Decolteul rotund este o soluție universală care se potrivește multor tipuri de siluete
  • Lipsa glugii contribuie la un aspect elegant și simplu al puloverului
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Glugă
fără glugă
Date despre produs
ID producător
XM000878.AF11982.NOS
Culoare
bleumarin
Brand
Armani Exchange
Producător

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produs
99KK-SWM091_59X
Material
Material principal:
50% Acrilic, 50% Lână virgină
Tiv elastic:
46% Acrilic, 43% Lână virgină, 9% Poliamidă, 2% Elastan
Croială
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 189 cm și poartă măsura M
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, light, XM001560 AF11982
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover de bumbac culoarea albastru marin, XM000915 AF11967
Armani Exchange pulover de bumbac
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover bărbați bumbac bleumarin XM002441 AF22252
Armani Exchange pulover bărbați bumbac
Preț actual:
369,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, călduros, XM001331 AF13776
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, XM001341 AF13776
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, light, XM001321 AF11965
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover bărbătesc din bumbac bleumarin XM002161 AF20139
Armani Exchange pulover bărbătesc din bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, XM001317 AF13776
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, XM001323 AF13776
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, light, XM001324 AF11965
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover bărbați cu vâscoză bleumarin XM002435
Armani Exchange pulover bărbați cu vâscoză
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-25% cu codul FS*
Tommy Hilfiger pulover din amestec de casmir barbati, culoarea albastru marin, light
Tommy Hilfiger pulover din amestec de casmir
589,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Pepe Jeans pulover din amestec de lana NEW ANDRE CREW NECK barbati, culoarea albastru marin, light, PM702469
Pepe Jeans pulover din amestec de lana NEW ANDRE CREW NECK
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-38%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover de lana barbati, culoarea albastru marin, light, cu guler, 1002U2180
United Colors of Benetton pulover de lana
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Pepe Jeans pulover de bumbac culoarea bleumarin, călduros, PM7000019
Pepe Jeans pulover de bumbac
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Barbour pulover de bumbac culoarea bleumarin, light, MKN1705
Barbour pulover de bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-29%
Fred Perry pulover de lână bărbați, culoarea bleumarin, light, K9600.795
Fred Perry pulover de lână
Preț actual:
679,90 LEI
Preț normal: 959,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 959,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger Pulover masculin din bumbac bleumarin MW0MW37331
Tommy Hilfiger Pulover masculin din bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Les Deux pulover de lână culoarea bleumarin, light, cu turtleneck, 100310115
Les Deux pulover de lână
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Guess pulover din amestec de lână JACK culoarea bleumarin, M5BR28 Z0531
Guess pulover din amestec de lână JACK
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange pulover de bumbac barbati, culoarea albastru marin, light, 50538290
BOSS Orange pulover de bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Bally pulover de cașmir culoarea bleumarin, light, cu guler, MKN08O
Bally pulover de cașmir
Preț actual:
2129,90 LEI
Preț normal: 4599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, 1444U10AZ
United Colors of Benetton pulover din amestec de lână
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 368,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Eton pulover de lână culoarea bleumarin, light, cu turtleneck, 100013665
Eton pulover de lână
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1109,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover de bumbac culoarea bleumarin
Polo Ralph Lauren pulover de bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 958,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Gant pulover de bumbac culoarea albastru marin, light
Gant pulover de bumbac
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-25% cu codul FS*
Tommy Jeans pulover pentru bărbați, din bumbac bleumarin DM0DM23384
Tommy Jeans pulover pentru bărbați, din bumbac
539,90 LEI
-38%
Fred Perry pulover de bumbac culoarea maro, light, K1309
Fred Perry pulover de bumbac
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 649,90 LEI
Medicine pulover cu guler înalt pentru bărbați bleumarin
Medicine pulover cu guler înalt pentru bărbați
174,90 LEI
Descoperă produsele Armani Exchange
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, călduros, XM001331 AF13776
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, light, XM001321 AF11965
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, light, XM001324 AF11965
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, XM001341 AF13776
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover de bumbac culoarea albastru marin, XM000915 AF11967
Armani Exchange pulover de bumbac
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover bărbătesc din bumbac bleumarin XM002161 AF20139
Armani Exchange pulover bărbătesc din bumbac
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover bărbați bumbac bleumarin XM002441 AF22252
Armani Exchange pulover bărbați bumbac
Preț actual:
369,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, XM001323 AF13776
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover bărbați cu vâscoză bleumarin XM002435
Armani Exchange pulover bărbați cu vâscoză
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, light, XM001560 AF11982
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, XM001317 AF13776
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 569,90 LEI
-25% cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de mătase barbati, culoarea albastru marin, light, XM000338 AF12291
Armani Exchange pulover din amestec de mătase
589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover de lână culoarea negru, light, XM000893 AF14007
Armani Exchange pulover de lână
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de mătase culoarea bleumarin, light, XM000338 AF12291
Armani Exchange pulover din amestec de mătase
589,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover pentru bărbați, din bumbac verde XM002172 AF18754
Armani Exchange pulover pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-41%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover de lana barbati, culoarea bej, light, 8NZM5A ZM1YZ
Armani Exchange pulover de lana
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover culoarea negru, light, XM001976 AF11966
Armani Exchange pulover
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 723,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange - Pulover
Armani Exchange - Pulover
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea turcoaz, light, XM001560 AF11982
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de mătase barbati, culoarea bej, light, XM000338 AF12291
Armani Exchange pulover din amestec de mătase
599,90 LEI
Armani Exchange pulover pentru bărbați cu vâscoză negru XM001278 AF10454
Armani Exchange pulover pentru bărbați cu vâscoză
599,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover culoarea turcoaz, light, XM000895 AF10454
Armani Exchange pulover
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lana barbati, culoarea bordo, light, XM000028 AF10351
Armani Exchange pulover din amestec de lana
Preț actual:
384,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 769,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover de lana barbati, culoarea negru, light, 8NZM5A ZM1YZ
Armani Exchange pulover de lana
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 544,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-25% cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de mătase barbati, culoarea bej, light, XM000338 AF12291
Armani Exchange pulover din amestec de mătase
589,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover pentru bărbați, din bumbac alb XM002172 AF18754
Armani Exchange pulover pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover bărbați din bumbac bej XM002441 AF22252
Armani Exchange pulover bărbați din bumbac
Preț actual:
369,90 LEI
Preț normal: 619,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea verde, XM001916 AF14008
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 579,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange pulover din amestec de lână culoarea negru, light, XM002825 AF10348
Armani Exchange pulover din amestec de lână
Preț actual:
419,90 LEI
Preț normal: 689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI