Sari la conținut

Answear Club

Baron Filou
5.0

Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXXI. alb 000015045

-31%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI -38%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 278,90 LEI -31%
Culoare: alb
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tricou alb Baron Filou – confort și stil casual cu imprimeu original

Tricoul alb Baron Filou este un tricou clasic cu mânecă scurtă, care se distinge printr-un imprimeu unic. Confecționat 100% din bumbac moale, acest model elastic favorizează libertatea de mișcare și confortul la purtare. Este o propunere excelentă pentru a crea ținute lejere, casual, care subliniază caracterul individual.

Prin ce se remarcă tricoul universal din bumbac Baron Filou?

  • Croială simplă favorizează confortul, fără a restricționa mișcările și potrivindu-se multor siluete
  • Bumbac moale 100% susține respirabilitatea și este plăcut la atingere
  • Material elastic permite adaptarea lejeră la corp, sporind confortul
  • Stil casual cu imprimeu original adaugă un caracter individual
  • Decolteu rotund se așază clasic la gât, asigurând un aspect universal
  • Material subțire favorizează lejeritatea și confortul la purtare, în special în zilele calde
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
000015045
Culoare
alb
Brand
Baron Filou
ID produs
PPY2-TSU03M_00X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Decolteu:
rotund
Croială:
simplu
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lățimea sub brațe:
48 cm
Modelul din imagine are înalțimea 172 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXX
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXIX alb 000015601
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXIX
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII alb 000015559
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Converse tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu 10025459.A03-WHITE
Converse tricou din bumbac
Preț actual:
77,90 LEI
Preț normal: 129,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 80,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess tricou din bumbac culoarea alb, modelator, Koszulka GUESS USA Gusa Pieced Logo Tee M2BI06KBB50 G046 M2BI06.KBB50-G046
Guess tricou din bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 386,90 LEI
-36%
Fiorucci tricou din bumbac Invitation Print culoarea alb, cu imprimeu, U01FPTSH107CJ01WH01
Fiorucci tricou din bumbac Invitation Print
Preț actual:
812,90 LEI
Preț normal: 1289,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1289,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
New Era tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, 60684402
New Era tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Kaotiko tricou din bumbac alb AS019-01-G002
Kaotiko tricou din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
Kaotiko tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, AR021-01S-G002
Kaotiko tricou din bumbac
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Barrow tricou din bumbac alb S6BWUATH086
Barrow tricou din bumbac
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Kaotiko tricou bumbac alb AS038-01-G002
Kaotiko tricou bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Kaotiko tricou din bumbac alb AS036-01-G002
Kaotiko tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Diesel tricou din bumbac T-BOXT-D culoarea alb, neted, A14929.0GRAI
Diesel tricou din bumbac T-BOXT-D
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 413,90 LEI
The North Face tricou din bumbac The North Face x Casentino culoarea alb, cu imprimeu, NF0A8JGPFN41
The North Face tricou din bumbac The North Face x Casentino
359,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Converse Tricou basic din bumbac x HELLO KITTY alb CVM5T517-WHT
Converse Tricou basic din bumbac x HELLO KITTY
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-40%
Fiorucci tricou din bumbac Angel Patch Padded T-Shirt culoarea alb, neted, M01FPTSH105CJ01WH01
Fiorucci tricou din bumbac Angel Patch Padded T-Shirt
Preț actual:
677,90 LEI
Preț normal: 1129,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 1129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Barrow tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, S5BWUATH010
Barrow tricou din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 254,90 LEI
-15% cu codul FS*
Pangaia tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, 10002601
Pangaia tricou din bumbac
379,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Kaotiko tricou din bumbac alb AS057-01-G002
Kaotiko tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Kaotiko tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, AM096-01-G002
Kaotiko tricou din bumbac
Preț actual:
104,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-44%
Filling Pieces tricou din bumbac Boxy culoarea alb, neted, 74413781901
Filling Pieces tricou din bumbac Boxy
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-15% cu codul FS*
Pangaia tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, 10002602
Pangaia tricou din bumbac
379,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Kaotiko tricou din bumbac alb AS031-02-M002
Kaotiko tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, Koszulka GUESS USA Gusa Classic Logo Tee M2BI01KBB50 JBLK M2BI01.KBB50-G046
Guess tricou din bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 386,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Pepe Jeans tricou din bumbac Red Bull Racing x Pepe Jeans culoarea alb, cu imprimeu, RU500004
Pepe Jeans tricou din bumbac Red Bull Racing x Pepe Jeans
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Converse tricou din bumbac culoarea alb, cu imprimeu
Converse tricou din bumbac
Preț actual:
62,90 LEI
Preț normal: 99,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 64,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul FS*
Sprayground tricou din bumbac alb SP679WHT
Sprayground tricou din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 309,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Kaotiko tricou din bumbac alb AS027-01-G002
Kaotiko tricou din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Converse tricou din bumbac Converse x Wonka culoarea alb, cu imprimeu
Converse tricou din bumbac Converse x Wonka
Preț actual:
164,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
Descoperă produsele Baron Filou
-21%
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII alb 000015559
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXIX alb 000015601
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXIX
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXX alb 000015052
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXX
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII. negru 000015538
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII.
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII. negru 000015531
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII.
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII. bleumarin 000015517
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII.
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CXL. BARON bej 000014961
Baron Filou tricou din bumbac Filou CXL. BARON
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXIX. verde 000014926
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXIX.
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII. negru 000015038
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII.
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII. bej 000015524
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII.
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII. BARON bleumarin 000015594
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII. BARON
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXX. bej 000015629
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXX.
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII. bleumarin 000015615
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXVIII.
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXIV albastru 000015622
Baron Filou tricou din bumbac Filou CLXIV
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI