Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein Underwear
4.2

Calvin Klein Underwear boxeri din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2664G

-12%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
139,90 LEI(46,63 LEI / UM)
Preț normal: 229,90 LEI -39%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI -12%
Culoare: negru
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 galbeni 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 roșii 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 turcoaz 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 albaștri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 albaștri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 multicolori 0000U2664G
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Boxeri negri Calvin Klein Underwear – confort și stil într-un pachet practic de 3

Boxerii pentru bărbați Calvin Klein Underwear au o croială clasică, care asigură confort și libertate de mișcare. Confecționați din bumbac moale cu elastan, sunt perfecți pentru bărbații care apreciază confortul, respirabilitatea și designul atemporal. Acest pachet de 3 este o bază ideală pentru oricine caută lenjerie de corp fiabilă.

Caracteristici speciale ale boxerilor Calvin Klein Underwear din pachetul de 3

  • Croială clasică de boxeri, din material elastic, care asigură libertate de mișcare și confort
  • Bumbac moale cu elastan, care permite respirabilitatea și un contact plăcut cu pielea
  • Talie medie, care se așază confortabil pe șolduri, fără a restricționa mișcările
  • Bandă lată cu logo Calvin Klein, care susține stabil lenjeria de corp, adăugând un accent stilat
  • Pachet practic de 3, care reprezintă o modalitate economică de a completa garderoba zilnică
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Multipack
pachet de 3
Date despre produs
ID producător
0000U2664G
Culoare
negru
Brand
Calvin Klein Underwear
Producător

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produs
99KK-BIM016_99J
Material
Întregul produs:
95% Bumbac, 5% Elastan
Produse similare
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3 negru 000NB3607A
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați cu bumbac pachet de 3 negri LV00NB4394
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați cu bumbac pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 negri LV00NB4607
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
229,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 multicolor 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac pachet de 5 violet LV00NB1429
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac pachet de 5
319,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 negri 000NB3611A
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați cu bumbac pachet de 3 negri 000NB3609A
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați cu bumbac pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați cu bumbac pachet de 3 negru LV00NB4606
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați cu bumbac pachet de 3
229,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac pachet de 3 negri 000NB4003A
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac pachet de 3
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri LV00NB4437
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5
359,90 LEI
-30%
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4409
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 negru
Calvin Klein Underwear slip bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slipi pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2661G
Calvin Klein Underwear slipi pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slipi pachet de 3 negri LV00NB4408
Calvin Klein Underwear slipi pachet de 3
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip bărbătesc pachet de 3 negru LV00NB4408
Calvin Klein Underwear slip bărbătesc pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 5 negri 000NB2734A
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 5
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4410
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați, din bumbac cu elastan negri LV00NB4504
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 101,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri LV00NB4395
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5
339,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați cu modal pachet de 3 negri LV00NB4192
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați cu modal pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 209,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 negri LV00NB4575
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3 negru 000NB3610A
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați pachet de 3 negru LV00NB4471
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 negri LV00NB4607
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
229,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4536
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein boxeri bărbați din bumbac pachet de 5 negri LV00NB1429
Calvin Klein boxeri bărbați din bumbac pachet de 5
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 turcoaz 000NB1770A
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein Underwear
-21%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4537
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip culoarea negru, LV00NB4439
Calvin Klein Underwear slip
Preț actual:
62,90 LEI
Preț normal: 119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 78,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 5 negri 000NB2734A
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 5
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 negru LV00NB4388
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 229,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați cu modal pachet de 3 negri LV00NB4192
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați cu modal pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați negri LV00NB4538
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați cu bumbac pachet de 3 negru LV00NB4606
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați cu bumbac pachet de 3
229,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri LV00NB4437
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5
359,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați, din dantelă negru LV00NB4570
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați, din dantelă
Preț actual:
94,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 105,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac pachet de 3 negri 000NB4003A
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac pachet de 3
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 negru
Calvin Klein Underwear slip bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Gift Box
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4286
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 206,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4472
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3
209,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein boxeri bărbați din bumbac pachet de 5 negri LV00NB1429
Calvin Klein boxeri bărbați din bumbac pachet de 5
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 5 negri 000NB2734A
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 5
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbătești pachet de 3 multicolori LV00NB4389
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbătești pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3 negri LV00NB4389
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3 negru 000NB3610A
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4622
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3
249,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pachet de 3 negri LV00NB4576
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3 negri LV00NB4389
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați negri LV00NB4494
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați
129,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați cu bumbac pachet de 3 negri LV00NB4394
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați cu bumbac pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4410
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
229,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 negri LV00NB4575
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri LV00NB4390
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5
339,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Underwear boxeri (3-pack) 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeri (3-pack)
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI