Sari la conținut

Answear Club

Calvin Klein Underwear
5.0

Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 gri LV00NB4390

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
219,90 LEI(43,98 LEI / UM)
Preț normal: 339,90 LEI -35%
Cel mai mic preț de la lansare: 239,90 LEI -8%
Culoare: gri
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 gri LV00NB4390
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri LV00NB4390
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri LV00NB4390
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri LV00NB4390
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Boxeri gri Calvin Klein Underwear mulați într-un pachet practic de 5

Boxerii pentru bărbați Calvin Klein Underwear sunt modele mulate care asigură confort și libertate de mișcare. Confecționați din bumbac moale cu adaos de elastan, sunt perfecți pentru bărbații care apreciază confortul și designul atemporal. Setul de cinci piese cu model uni reprezintă o completare practică a garderobei.

Boxerii Calvin Klein Underwear 5-pack – caracteristici și avantaje principale

  • Boxeri mulați asigură libertate de mișcare și confort, așezându-se perfect pe corp
  • Bumbac moale cu elastan susține respirabilitatea și un contact plăcut cu pielea
  • Bandă elastică îngustă cu logo Calvin Klein menține lenjeria intimă la locul ei, fără presiune neplăcută
  • Model uni contribuie la versatilitate, asortându-se ușor cu diverse piese vestimentare
  • Pachet practic de 5 permite o completare economică a garderobei cu articole esențiale
Caracteristici produs
Multipack
pachet de 5
Date despre produs
ID producător
LV00NB4390
Culoare producător
40A
Culoare
gri
Brand
Calvin Klein Underwear
ID produs
PPYA-BIM0DP_90X
Material
Întregul produs:
95% Bumbac, 5% Elastan
Produse similare
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați, cu bumbac pachet de 3 gri LV00NB4574
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați, cu bumbac pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 gri 000NB3608A
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri lejeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 gri LV00NB4267
Calvin Klein Underwear boxeri lejeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
299,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 5 gri LV00NB4412
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 5
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 305,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3 roz LV00NB4389
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3 gri LV00NB4408
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 gri LV00NB4409
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 gri LV00NB4576
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 gri LV00NB4389
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați, din bumbac cu elastan gri LV00NB4544
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 101,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Guess boxeri BRIAN 3-pack culoarea gri, U97G01 KCD31
Guess boxeri BRIAN 3-pack
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Hollister Co. boxeri 5-pack barbati, culoarea gri, KI314-4031
Hollister Co. boxeri 5-pack
Preț actual:
124,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 gri 714830299
Polo Ralph Lauren boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Nike boxeri mulați pentru bărbați pachet de 5 gri NQ00KE1296
Nike boxeri mulați pentru bărbați pachet de 5
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS boxeri 3 pack Trunk 3P Power bărbați, culoarea gri 50475274
BOSS boxeri 3 pack Trunk 3P Power
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 214,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Nike boxeri 3-pack culoarea gri, 0000KE1007
Nike boxeri 3-pack
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gant slip 3-pack culoarea gri, 900023001
Gant slip 3-pack
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 137,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Pepe Jeans boxeri 3-pack barbati, culoarea gri
Pepe Jeans boxeri 3-pack
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger boxeri 3-pack culoarea gri, UM0UM03521
Tommy Hilfiger boxeri 3-pack
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Levi's boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan, pachet de 2 gri 37149-1296
Levi's boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan, pachet de 2
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Lacoste boxeri mulați pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 gri 5H1300
Lacoste boxeri mulați pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS boxeri mulați din bumbac cu elastan BoxerBr 3P BOSS ONE pachet de 3 gri 50544272
BOSS boxeri mulați din bumbac cu elastan BoxerBr 3P BOSS ONE pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Karl Lagerfeld boxeri mulați pentru bărbați din bumbac cu elastan IKON pachet de 3 gri B3M47006
Karl Lagerfeld boxeri mulați pentru bărbați din bumbac cu elastan IKON pachet de 3
238,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS boxeri 3-pack BoxerBr3P BOSS ONE D culoarea negru, 50549856
BOSS boxeri 3-pack BoxerBr3P BOSS ONE D
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 228,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
Nike boxeri mulați bărbați pachet de 3 multicolori
Nike boxeri mulați bărbați pachet de 3
229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Nike boxeri 3-pack barbati, culoarea gri, 000PKE1156
Nike boxeri 3-pack
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess slip pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 gri U4YG20 K6YW1
Guess slip pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Fila boxeri 2-pack culoarea albastru marin
Fila boxeri 2-pack
Preț actual:
79,90 LEI
Preț normal: 102,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 84,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger boxeri 3-pack culoarea gri, UM0UM03400
Tommy Hilfiger boxeri 3-pack
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
Descoperă produsele Calvin Klein Underwear
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 5 gri LV00NB4412
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 5
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 305,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați, din bumbac cu elastan gri LV00NB4544
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați, din bumbac cu elastan
Preț actual:
91,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 101,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 gri LV00NB4389
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
229,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3 gri LV00NB4408
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri lejeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 gri LV00NB4267
Calvin Klein Underwear boxeri lejeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
299,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 gri 000NB3608A
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 gri LV00NB4388
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați, cu bumbac pachet de 3 gri LV00NB4574
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați, cu bumbac pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 gri LV00NB4409
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 gri LV00NB4576
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3 roz LV00NB4389
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri din bumbac cu elastan pachet de 3 negri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 229,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 verde LV00NB4575
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 turcoaz 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3 negru 000NB3610A
Calvin Klein Underwear slip bărbați pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri 000NB2877A
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 339,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3 albaștri 0000U2664G
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați, din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 229,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negru LV00NB4287
Calvin Klein Underwear slip pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 305,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3 negri LV00NB4409
Calvin Klein Underwear boxeri mulați pentru bărbați pachet de 3
229,90 LEI
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5 negri LV00NB4395
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 5
339,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați cu modal pachet de 3 negri LV00NB4192
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați cu modal pachet de 3
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 209,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac roșii 000NB4002A
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3 negri LV00NB4389
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbați pachet de 3
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3 maro LV00NB4536
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3 portocalii LV00NB4472
Calvin Klein Underwear boxeri pentru bărbați pachet de 3
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri (3-pack) 0000U2662G
Calvin Klein Underwear boxeri (3-pack)
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri lejeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3 albi LV00NB4267
Calvin Klein Underwear boxeri lejeri pentru bărbați din bumbac cu elastan pachet de 3
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 299,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați pachet de 3 negri
Calvin Klein Underwear boxeri bărbați pachet de 3
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri barbati, culoarea albastru marin, 000NB4061A
Calvin Klein Underwear boxeri
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbătești pachet de 3 negri LV00NB4286
Calvin Klein Underwear boxeri mulați bărbătești pachet de 3
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI