Sari la conținut

Answear Club

GOD SAVE QUEENS
4.0

GOD SAVE QUEENS slip de plaja GIGI BOTTOM culoarea negru, GSQ-26-221

-14%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI -23%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI -14%
Culoare: negru
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

GOD SAVE QUEENS slip de plaja GIGI BOTTOM

Slip de baie din colectia GOD SAVE QUEENS. Model confectionat din tricotaje flexibile, pe corp.
- Material tricot flexibil si subtire.
- Model cu legături reglabile.
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu legare
Date despre produs
ID producător
GSQ.26.221
Culoare
negru
Brand
GOD SAVE QUEENS
ID produs
PPYA-BID0GT_99X
Compoziție
80% Poliamida, 20% Elastan
Croială
Croiala chilotului:
tanga
Brâu:
jos
Tip de bretele:
subțiri
Sârmă:
Nu
Date tehnice
Întăritura cupei:
fără întăritură
Produse similare
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS slip de plaja HEARTLESS BOTTOM culoarea negru, GSQ-69-221
GOD SAVE QUEENS slip de plaja HEARTLESS BOTTOM
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP culoarea negru, cupă ușor rigidizată, GSQ-160-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS slip de plaja KISS AND RIDE BOTTOM culoarea negru, GSQ-70-221
GOD SAVE QUEENS slip de plaja KISS AND RIDE BOTTOM
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni MUSE BOTTOM culoarea negru, GSQ-118-220
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni MUSE BOTTOM
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie VENUS TOP culoarea negru, GSQ-157-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie VENUS TOP
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP culoarea negru, cupa moale, GSQ-43-212
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MUSE TOP culoarea negru, GSQ-117-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MUSE TOP
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie VENUS BOTTOM culoarea negru, GSQ-157-220
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie VENUS BOTTOM
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien ALLURE TOP culoarea negru, GSQ-136-210
GOD SAVE QUEENS sutien ALLURE TOP
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie CORALIA BOTTOM culoarea negru, cupă usor rigidizata, GSQ-158-220
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie CORALIA BOTTOM
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie LA BRISA BOTTOM culoarea negru, GSQ-156-220
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie LA BRISA BOTTOM
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie HEARTLESS TOP culoarea negru, neted, GSQ-69-212
GOD SAVE QUEENS sutien de baie HEARTLESS TOP
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie OREA TOP culoarea negru, cupă usor rigidizata, GSQ-159-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie OREA TOP
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie KISS AND RIDE TOP culoarea negru, cupa moale, GSQ-70-219
GOD SAVE QUEENS sutien de baie KISS AND RIDE TOP
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 395,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie LA BRISA TOP culoarea negru, cupă moale, GSQ-156-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie LA BRISA TOP
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie CARRARA TOP culoarea negru, cupa moale, GSQ-68-215
GOD SAVE QUEENS sutien de baie CARRARA TOP
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie GIGI TOP culoarea negru, cupa moale, GSQ-26-212
GOD SAVE QUEENS sutien de baie GIGI TOP
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie SIRENA BOTTOM culoarea negru, GSQ-160-220
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie SIRENA BOTTOM
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni MIA BOTTOM culoarea negru, GSQ-43-221
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni MIA BOTTOM
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Bond Eye chiloți de baie ANISHA culoarea negru, BOUND464
Bond Eye chiloți de baie ANISHA
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei negri A3W46010
Karl Lagerfeld chiloți de baie pentru femei
179,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Max Mara Beachwear slip de baie reversibil pentru femei SELLA negru 2616821089600
Max Mara Beachwear slip de baie reversibil pentru femei SELLA
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein tanga de baie pentru femei negre LV00Q61226
Calvin Klein tanga de baie pentru femei
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB costum de baie din două piese pentru femei negru
Answear.LAB costum de baie din două piese pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
PLEIN SPORT sutien de baie culoarea negru, cupă ușor rigidizată, PS25WTP03
PLEIN SPORT sutien de baie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
women'secret sutien de baie pentru femei negru 6483859
women'secret sutien de baie pentru femei
179,90 LEI
-24%
-5% extra cu codul FS*
Filippa K sutien de baie culoarea negru, cupa moale, 31186
Filippa K sutien de baie
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-15% cu codul FS*
Seafolly chiloți de baie pentru femei Hipster negri 40368-305
Seafolly chiloți de baie pentru femei Hipster
359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein sutien de baie culoarea negru, cupa moale, KW0KW02890
Calvin Klein sutien de baie
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Descoperă produsele GOD SAVE QUEENS
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS slip de plaja KISS AND RIDE BOTTOM culoarea negru, GSQ-70-221
GOD SAVE QUEENS slip de plaja KISS AND RIDE BOTTOM
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie LA BRISA BOTTOM culoarea negru, GSQ-156-220
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie LA BRISA BOTTOM
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP culoarea negru, cupă ușor rigidizată, GSQ-160-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni MUSE BOTTOM culoarea negru, GSQ-118-220
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni MUSE BOTTOM
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie SIRENA BOTTOM culoarea negru, GSQ-160-220
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie SIRENA BOTTOM
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie KISS AND RIDE TOP culoarea negru, cupa moale, GSQ-70-219
GOD SAVE QUEENS sutien de baie KISS AND RIDE TOP
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 395,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP culoarea negru, cupa moale, GSQ-43-212
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien ALLURE TOP culoarea negru, GSQ-136-210
GOD SAVE QUEENS sutien ALLURE TOP
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie VENUS BOTTOM culoarea negru, GSQ-157-220
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie VENUS BOTTOM
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie VENUS TOP culoarea negru, GSQ-157-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie VENUS TOP
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie OREA TOP culoarea negru, cupă usor rigidizata, GSQ-159-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie OREA TOP
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie LA BRISA TOP culoarea negru, cupă moale, GSQ-156-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie LA BRISA TOP
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MUSE TOP culoarea negru, GSQ-117-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MUSE TOP
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie CORALIA BOTTOM culoarea negru, cupă usor rigidizata, GSQ-158-220
GOD SAVE QUEENS chiloți de baie CORALIA BOTTOM
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie HEARTLESS TOP culoarea negru, neted, GSQ-69-212
GOD SAVE QUEENS sutien de baie HEARTLESS TOP
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 569,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni MIA BOTTOM culoarea negru, GSQ-43-221
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni MIA BOTTOM
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie GIGI TOP culoarea negru, cupa moale, GSQ-26-212
GOD SAVE QUEENS sutien de baie GIGI TOP
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS slip de plaja HEARTLESS BOTTOM culoarea negru, GSQ-69-221
GOD SAVE QUEENS slip de plaja HEARTLESS BOTTOM
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie CARRARA TOP culoarea negru, cupa moale, GSQ-68-215
GOD SAVE QUEENS sutien de baie CARRARA TOP
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni ALLURE BOTTOM culoarea alb, GSQ-136-220
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni ALLURE BOTTOM
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP culoarea negru, cupă ușor rigidizată, GSQ-160-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MIA TOP
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien ALLURE TOP culoarea roz, GSQ-136-210
GOD SAVE QUEENS sutien ALLURE TOP
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni NYMPH culoarea bej, GSQ-71-221
GOD SAVE QUEENS bikini brazilieni NYMPH
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien ALLURE TOP GSQ-136-210
GOD SAVE QUEENS sutien ALLURE TOP
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 395,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MILA CORSET TOP femei, modelator, GSQ-77-330
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MILA CORSET TOP
Preț actual:
819,90 LEI
Preț normal: 1179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie CICADA TOP cupa usor rigidizata, GSQ-137-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie CICADA TOP
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie CICADA TOP culoarea bej, cupa moale, GSQ-137-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie CICADA TOP
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 279,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
GOD SAVE QUEENS sutien de baie LA BRISA TOP culoarea auriu, cupă moale, GSQ-156-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie LA BRISA TOP
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-18%
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MUSE TOP GSQ-117-210
GOD SAVE QUEENS sutien de baie MUSE TOP
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 499,90 LEI
GOD SAVE QUEENS slip de plaja SKY BOTTOM
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI