Sari la conținut

Answear Club

Juicy Couture
5.0

Juicy Couture top pentru femei GOTHIC VEST negru JCBLV126807

-26%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI -41%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI -26%
Culoare: negru
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Top negru Juicy Couture cu cristale – stil tineresc și confort

Topul negru Juicy Couture este un maiou de damă care combină libertatea cu un stil expresiv. Confecționat din tricot elastic de bumbac, acest model asigură confortul la purtare, iar croiala dreaptă permite o libertate deplină de mișcare. Decorat cu o inscripție din cristale, reprezintă baza ideală pentru ținute casual, tinerești și urbane.

Prin ce se remarcă topul de damă din bumbac Juicy Couture?

  • Croiala dreaptă favorizează libertatea de mișcare, fără a îngrădi silueta în timpul activităților
  • Modelul de maiou este ideal pentru zilele călduroase, oferind lejeritate și respirabilitate
  • Tricotul moale de bumbac este plăcut la atingere și permite pielii să respire
  • Materialul elastic se adaptează la forma corpului, susținând confortul la purtare
  • Decolteul rotund se așază clasic la baza gâtului, adăugând o notă de subtilitate ținutei
  • Inscripția expresivă din cristale constituie un accent la modă, atrăgând privirile
Caracteristici produs
Flexibilitate
elastic
Date despre produs
ID producător
JCBLV126807
Culoare
negru
Brand
Juicy Couture
ID produs
PPY2-TSD1O7_99X
Material
Întregul produs:
95% Bumbac, 5% Elastan
Croială
Decolteu:
rotund
Croială:
simplu
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 178 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.
Produse similare
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top pentru femei APPLIQUE BOOBTU negru JCWSC126314
Juicy Couture top pentru femei APPLIQUE BOOBTU
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture blat de catifea HALTER RUCHE culoarea negru, decolteu spaniol, JCWCT125325
Juicy Couture blat de catifea HALTER RUCHE
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top culoarea negru, JCWCT126302
Juicy Couture top
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top culoarea negru, JCWCT225315
Juicy Couture top
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top pentru femei RACER VEST negru JCWLV126308
Juicy Couture top pentru femei RACER VEST
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Fila top sport pentru femei LUNATA negru FAW1293
Fila top sport pentru femei LUNATA
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Casall top Essential culoarea roz, 24200
Casall top Essential
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MUUV. top MUUV. x Answear culoarea negru
MUUV. top MUUV. x Answear
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lovechild top femei, culoarea negru
Lovechild top
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Reebok Classic top Archive Essentials femei, culoarea negru, 100075517
Reebok Classic top Archive Essentials
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
HUGO top loungewear pentru femei din modal HUGO HEART VEST negru 50566824
HUGO top loungewear pentru femei din modal HUGO HEART VEST
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 198,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Liviana Conti top din bumbac culoarea negru, F5SW60
Liviana Conti top din bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 689,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo top culoarea negru, 508218150085
Marc O'Polo top
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Barrow top culoarea negru, S5BWWOKA137
Barrow top
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Sportalm top culoarea negru, 250187
Sportalm top
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
Abercrombie & Fitch top de in culoarea negru
Abercrombie & Fitch top de in
Preț actual:
83,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
adidas Originals top Tank femei, culoarea negru, modelator, JM9258
adidas Originals top Tank
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 99,95 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein top pentru femei negru LV044G206G
Calvin Klein top pentru femei
299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Fila top Lekki femei, culoarea negru, FAW0751
Fila top Lekki
Preț actual:
101,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans top culoarea negru, cu turtleneck, LV047C909G
Calvin Klein Jeans top
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Diesel tricou din amestec de lana T-REASURE culoarea negru, A13989.0IPAA
Diesel tricou din amestec de lana T-REASURE
Preț actual:
769,90 LEI
Preț normal: 2099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 809,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton top pentru femei, din bumbac cu elastan negru 3O4YDH01B
United Colors of Benetton top pentru femei, din bumbac cu elastan
Preț actual:
67,90 LEI
Preț normal: 97,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 74,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Diesel top femei, culoarea negru, cu turtleneck
Diesel top
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
Heliot Emil top femei, culoarea negru, HE.W.13.066.BLK01
Heliot Emil top
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 1399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 699,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Patrizia Pepe top culoarea negru, 8K0360 K310
Patrizia Pepe top
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 719,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
P.E Nation top de antrenament pentru femei Routine negru 251W086
P.E Nation top de antrenament pentru femei Routine
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB top pentru femei negru
Answear.LAB top pentru femei
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Puma top PUMA x ROSÉ culoarea negru, 633804
Puma top PUMA x ROSÉ
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 178,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo top pentru femei negru VA6102 J3908
Liu Jo top pentru femei
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 341,90 LEI
Descoperă produsele Juicy Couture
-50%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture blat de catifea HALTER RUCHE culoarea negru, decolteu spaniol, JCWCT125325
Juicy Couture blat de catifea HALTER RUCHE
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top culoarea negru, JCWCT126302
Juicy Couture top
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-27%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top pentru femei RACER VEST negru JCWLV126308
Juicy Couture top pentru femei RACER VEST
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top culoarea negru, JCWCT225315
Juicy Couture top
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top pentru femei APPLIQUE BOOBTU negru JCWSC126314
Juicy Couture top pentru femei APPLIQUE BOOBTU
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top lounge culoarea roz, JCLCT225509
Juicy Couture top lounge
Preț actual:
109,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top pentru femei RACER VEST alb JCWLV126308
Juicy Couture top pentru femei RACER VEST
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top JUICY HIBISCUS CRYSTAL culoarea roz, JCWLV125335
Juicy Couture top JUICY HIBISCUS CRYSTAL
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top femei, JCBLV125866
Juicy Couture top
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture top pentru femei RACER VEST roz JCWLV126308
Juicy Couture top pentru femei RACER VEST
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou culoarea negru, JCSCT225407
Juicy Couture tricou
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou culoarea alb, JCNCT225464
Juicy Couture tricou
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou culoarea alb, JCWCT126301
Juicy Couture tricou
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou pentru femei, din bumbac HERITAGE HILTON negru JCDBJ126961
Juicy Couture tricou pentru femei, din bumbac HERITAGE HILTON
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou pentru femei, cu bumbac RINGER TSHIRT negru JCSCT126403
Juicy Couture tricou pentru femei, cu bumbac RINGER TSHIRT
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture polo pentru femei, din bumbac POLO TOP roz JCGCT126015
Juicy Couture polo pentru femei, din bumbac POLO TOP
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou CALIFREAKINFORNIA BABY T-SHIRT culoarea negru, JCNCT225460
Juicy Couture tricou CALIFREAKINFORNIA BABY T-SHIRT
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou pentru femei, cu modal JC BABY TEE roz JCWCT126317
Juicy Couture tricou pentru femei, cu modal JC BABY TEE
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou culoarea roz, JCWCT126301
Juicy Couture tricou
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou Angel culoarea negru, JCNCT126461
Juicy Couture tricou Angel
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou pentru femei, cu modal JC BABY TEE alb JCWCT126317
Juicy Couture tricou pentru femei, cu modal JC BABY TEE
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou SHEER FITTED TEE culoarea verde, JCWCT225301
Juicy Couture tricou SHEER FITTED TEE
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou SHEER FITTED TEE culoarea roz, JCWCT225301
Juicy Couture tricou SHEER FITTED TEE
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou pentru femei WAG TEE roz JCWCT126319
Juicy Couture tricou pentru femei WAG TEE
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou pentru femei, din modal JC BABY TEE negru JCWCT126317
Juicy Couture tricou pentru femei, din modal JC BABY TEE
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou JUST JUICY HILTON T-SHIRT culoarea violet, JCNCT225456
Juicy Couture tricou JUST JUICY HILTON T-SHIRT
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 119,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou PEACE LOVE AND JUICY HILTON T-SHIRT culoarea negru, JCNCT225458
Juicy Couture tricou PEACE LOVE AND JUICY HILTON T-SHIRT
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou JUICY GIRL NEXT DOOR HILTON T-SHIRT culoarea roz, JCNCT225457
Juicy Couture tricou JUICY GIRL NEXT DOOR HILTON T-SHIRT
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou Angel culoarea roz, JCNCT126461
Juicy Couture tricou Angel
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Juicy Couture tricou culoarea negru, JCWCT126301
Juicy Couture tricou
Preț actual:
108,90 LEI
Preț normal: 229,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI