Lego salopetă copii LWJAZ 810
- Materialele reflectorizante 3M ™ Scotchlite contribuie la cresterea sigurantei purtatorului, imbunatatind vizibilitatea acestora in toate conditiile meteorologice, conditiile de lucru si situatiile. Acest material va permite sa obtineti un efect luminos si reflexiv asupra imbracamintei si accesoriilor.
- Fermoarele YKK® de înaltă calitate sunt extrem de durabile și asigură fiabilitatea.
- Materialul exterior este rezistent la vânt și apă, ceea ce vă permite să fiți activ chiar și pe vreme rea.
- Proprietățile respirabile ale materialului susțin o circulație adecvată a aerului și optimizează confortul termic în timpul activității.
- Rezistența la apă înseamnă o protecție sporită împotriva acțiunii apei. Produsul își păstrează proprietățile în contact cu apa, ceea ce permite un confort sporit de utilizare datorită pragului de rezistență la apă mai scăzut, dar nu garantează impermeabilitatea completă.
- Tăiere simplă, fără blocare.
- Închiderea convenabilă cu fermoar îl face ușor de pus și scos.
- Gulerul ridicat și gluga detașabilă oferă protecție suplimentară împotriva frigului.
- Buzunar funcțional pentru permis de schi, cu fermoar, pe mânecă.
- In fata buzunare.
- Găurile pentru degetul mare din partea de jos a mânecilor protejează mâinile și împiedică mânecile să se sufle.
- Impermeabilitate: 10000 mm.
Date despre produs
- ID producător
- 11010983
- Culoare
- roz
- Brand
- Lego
- Producător
KABOOKI A/S
Rønnevej 1 , 7400 Herning, Denmark
info@kabooki.com- ID produs
- 9BYA-KUK0AD_30X



















































