Sari la conținut

Answear Club

Liu Jo

Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză roz TF6037 MS049

759,90 LEI
Culoare: roz
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză bej TF6037 MS049
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză roz TF6037 MS049
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Pulover roz Liu Jo – cu paiete și inscripție, în stil casual

Puloverul roz pentru femei Liu Jo este un pulover cu croială regulară, care combină strălucirea subtilă a paietelor cu confortul tricotajului elastic. Acest model, îmbogățit cu o inscripție modernă, reprezintă o propunere atractivă pentru femeile care caută un element vestimentar lejer, cu o notă de originalitate, potrivit pentru numeroase combinații.

Prin ce se remarcă puloverul pentru femei Liu Jo cu paiete?

  • Croiala regulară favorizează libertatea de mișcare și o așezare universală pe siluetă
  • Stilul casual face ca puloverul să se potrivească la multe combinații informale
  • Model tip pulover, fără închidere, facilitează îmbrăcarea și stilizarea rapidă
  • Tricotajul cu adaos de vâscoză este plăcut la atingere și ușor de purtat
  • Materialul elastic favorizează o bună ajustare și nu restricționează mișcările
  • Lungimea până la șolduri (53 cm pentru mărimea S) se combină bine cu diverse piese vestimentare inferioare
  • Mâneca lungă clasică ajută la menținerea căldurii în zilele mai reci
  • Inscripția decorativă cu paiete și broderie oferă puloverului un aspect unic
  • Bordurile elastice la decolteu, la bază și la manșete favorizează o așezare mai bună a puloverului
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Glugă
fără glugă
Date despre produs
ID producător
TF6037.MS049
Culoare producător
81720
Culoare
roz
Brand
Liu Jo
ID produs
9BY2-SWDZD6_43X
Material
Întregul produs:
42% Vâscoză, 35% Poliamidă, 23% Poliester
Croială
Mânecă:
lungă
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lungime:
53 cm
Lățimea sub brațe:
52 cm
Lungimea mânecii, inclusiv umerii:
66 cm
Modelul din imagine are înalțimea 175 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-15%
Liu Jo pulover culoarea roz, light, TA6115 MS55N
Liu Jo pulover
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea roz, light, TA6305 MS55N
Liu Jo pulover
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 559,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 503,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover pentru femei, cu vâscoză roz WA6282 MS49I
Liu Jo pulover pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-15% cu codul FS*
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac roz WW0WW38744
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac
599,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
From Future vestă pentru femei, din cașmir roz WPS01303
From Future vestă pentru femei, din cașmir
Preț actual:
639,90 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton Pulover pentru femei, din bumbac roz 1C19D10G1
United Colors of Benetton Pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton vestă din amestec de lână culoarea roz, 126WD4033
United Colors of Benetton vestă din amestec de lână
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac roz 211971870
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans pulover culoarea roz, light, DW0DW22028
Tommy Jeans pulover
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Rossignol pulover de lână JCC culoarea roz, light, cu turtleneck, RLNWO17
Rossignol pulover de lână JCC
Preț actual:
1099,90 LEI
Preț normal: 1659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1259,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Morgan pulover din amestec de lână culoarea roz, MILA
Morgan pulover din amestec de lână
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
Guess pulover pentru femei cu vâscoză MEGHAN roz W6YR22 Z0966
Guess pulover pentru femei cu vâscoză MEGHAN
479,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Guess Jeans pulover de bumbac light, W4BR09 Z3HM1
Guess Jeans pulover de bumbac
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Sportalm pulover Walsall culoarea roz, light, cu turtleneck, 450212
Sportalm pulover Walsall
Preț actual:
999,90 LEI
Preț normal: 1529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1089,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS Orange pulover culoarea roz, light, 50510202
BOSS Orange pulover
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 969,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover pentru femei din bumbac roz 1C19D10FV
United Colors of Benetton pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Morgan pulover din amestec de lana MDAMON femei, culoarea roz, MDAMON
Morgan pulover din amestec de lana MDAMON
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Mos Mosh pulover de lână culoarea maro, light, 168080
Mos Mosh pulover de lână
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Morgan pulover din amestec de lână MREINE culoarea rosu, MREINE
Morgan pulover din amestec de lână MREINE
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-35%
-5% extra cu codul FS*
American Vintage pulover din amestec de lână culoarea roz, călduros, EAST18VC
American Vintage pulover din amestec de lână
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans pulover de bumbac culoarea roz, light, LV047C311G
Calvin Klein Jeans pulover de bumbac
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover din amestec de lână culoarea gri, 1035D1P17
United Colors of Benetton pulover din amestec de lână
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 298,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 178,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
From Future vestă pentru femei, din cașmir roz WPS01303
From Future vestă pentru femei, din cașmir
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
Fiorucci pulover din amestec de lana Pink Banimalier femei, culoarea roz, W01FPKSW195KN03PN04
Fiorucci pulover din amestec de lana Pink Banimalier
Preț actual:
1359,90 LEI
Preț normal: 2099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1469,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara pulover femei, culoarea roz, 2515361081600
Weekend Max Mara pulover
Preț actual:
689,90 LEI
Preț normal: 1429,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-25% cu codul FS*
From Future pulover pentru femei din cașmir roz WPR02643
From Future pulover pentru femei din cașmir
1149,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara pulover de lână VENTO culoarea roz, light, 2615361021600
Weekend Max Mara pulover de lână VENTO
Preț actual:
879,90 LEI
Preț normal: 1428,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 929,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
From Future pulover pentru femei, din cașmir roz WPR03572
From Future pulover pentru femei, din cașmir
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 999,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
From Future pulover pentru femei, din cașmir roz WPR03529
From Future pulover pentru femei, din cașmir
Preț actual:
899,90 LEI
Preț normal: 1149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1034,90 LEI
Descoperă produsele Liu Jo
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover pentru femei, cu vâscoză roz WA6282 MS49I
Liu Jo pulover pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-15%
Liu Jo pulover culoarea roz, light, TA6115 MS55N
Liu Jo pulover
Preț actual:
529,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză roz TF6033 MS49I
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză
589,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea roz, light, TA6305 MS55N
Liu Jo pulover
Preț actual:
449,90 LEI
Preț normal: 559,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 503,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu bumbac bej WF6093 MA26S
Liu Jo pulover pentru femei cu bumbac
799,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea bej, light, TA6115 MS55N
Liu Jo pulover
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 659,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vestă culoarea bej, light, TA6217 MS55N
Liu Jo vestă
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 479,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea bej, light, cu turtleneck, MF5389 MS46J
Liu Jo pulover
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 639,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză negru TF6030 MS49I
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză
709,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover femei cu vâscoză galben WA6282 MS49I
Liu Jo pulover femei cu vâscoză
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 395,90 LEI
-34%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vestă pentru femei, cu vâscoză albă WA6146 MA81R
Liu Jo vestă pentru femei, cu vâscoză
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover de lana femei, culoarea bej, light, TA5078 MS026
Liu Jo pulover de lana
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 1069,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 529,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză bej TF6037 MS049
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză
759,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover din amestec de lână culoarea bej, cu guler, MF5445 MS76L
Liu Jo pulover din amestec de lână
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 909,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vestă pentru femei, din bumbac bej WA6329 MS007
Liu Jo vestă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 549,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover pentru femei, din bumbac bej WA6419 MA86R
Liu Jo pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză alb TF6033 MS49I
Liu Jo pulover pentru femei cu vâscoză
589,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea gri, cu guler, MF5234 MA27R
Liu Jo pulover
Preț actual:
424,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 849,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vestă din bumbac femei, culoarea albastru marin, TA5287 MS016
Liu Jo vestă din bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 619,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 619,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea alb, light, MF5373 MS99E
Liu Jo pulover
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 949,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover pentru femei, din bumbac bej TA6111 MS71G
Liu Jo pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
589,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 656,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover femei, culoarea bej, light, WF4011 MS99E
Liu Jo pulover
Preț actual:
389,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 424,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover femei, culoarea rosu, light, TF4286 MS63L
Liu Jo pulover
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover de lână culoarea negru, cu guler, MF5059 MS009
Liu Jo pulover de lână
Preț actual:
424,90 LEI
Preț normal: 849,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 849,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover femei, culoarea bej, light, WF4007 MS49I
Liu Jo pulover
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei negru TF6042 MS049
Liu Jo pulover pentru femei
849,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo vesta din amestec de lana culoarea bej, light, WF4432 MA49P
Liu Jo vesta din amestec de lana
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 739,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover culoarea bej, light, TF5248.MS63L
Liu Jo pulover
Preț actual:
399,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
Liu Jo pulover pentru femei cu bumbac burgundiu WF6093 MA26S
Liu Jo pulover pentru femei cu bumbac
799,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo pulover din amestec de mătase culoarea negru, TF5229.MS59L
Liu Jo pulover din amestec de mătase
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 819,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI