Sari la conținut

Answear Club

MICHAEL Michael Kors
5.0

MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei din piele maro 558285

-10%-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI -46%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI -10%
Culoare: maro
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Curea maro reversibilă MICHAEL Michael Kors – accesoriu versatil pentru orice ținută

Cureaua reversibilă MICHAEL Michael Kors este un accesoriu elegant care permite o schimbare rapidă a caracterului ținutei. Confecționată din piele naturală, oferă durabilitate și confort la purtare, asortându-se perfect cu o varietate de ținute, de la cele business la cele mai casual.

Ce face ca cureaua reversibilă din piele MICHAEL Michael Kors să fie atât de funcțională?

  • Construcția reversibilă permite schimbarea ușoară a culorii, adaptând cureaua la diferite ținute
  • Confecționarea din piele naturală contribuie la durabilitate și la un aspect estetic pe termen lung
  • Lățimea medie de 4 cm se potrivește perfect cu gaicile majorității pantalonilor, punând în evidență silueta
  • Catarama metalică cu logo MICHAEL Michael Kors adaugă eleganță și recunoaștere brandului
  • Textura netedă a materialului facilitează asortarea cu numeroase ținute, de la cele clasice la cele moderne
  • Lungimea totală de 105 cm (pentru mărimea M) permite ajustarea individuală la circumferința taliei
Caracteristici produs
Tip cataramă
cu logo, de metal
Date despre produs
ID producător
558285
Culoare
maro
Brand
MICHAEL Michael Kors
Producător

MICHAEL KORS SWITZERLAND GMBH

VIA CANTONALE 18, 6928 Manno

ID produs
9BYY-PAD07D_88X
Material
Întregul produs:
100% Piele naturală
Măsurători
Lățimea curelei:
mediu
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
M
Lățimea curelei (cm):
4 cm
Produse similare
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele maro 29MKWB551057
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele maro 551342
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei maro 29MKWB557902
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea cu doua fete femei, culoarea maro
MICHAEL Michael Kors curea cu doua fete
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 296,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea de piele femei, culoarea maro, 559097
MICHAEL Michael Kors curea de piele
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei maro 558366
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei maro 29MKWB529034
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei din piele maro 558818
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei din piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele maro 29MKWB557915
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors pentru femei maro
MICHAEL Michael Kors pentru femei
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea de piele cu două fețe culoarea maro, 559162
MICHAEL Michael Kors curea de piele cu două fețe
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB curea pentru femei din piele întoarsă maro
Answear.LAB curea pentru femei din piele întoarsă
Preț actual:
103,90 LEI
Preț normal: 149,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele maro 412P11811
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei din piele
859,90 LEI
-41%
Medicine curea pentru femei, cu imitație de piele întoarsă maro
Medicine curea pentru femei, cu imitație de piele întoarsă
Preț actual:
37,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 64,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Twinset curea de piele culoarea maro, 261TA4170
Twinset curea de piele
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger curea pentru femei maro
Tommy Hilfiger curea pentru femei
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Valentino Bags curea pentru femei GLOW maro VCSA0257
Valentino Bags curea pentru femei GLOW
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Marc O'Polo curea pentru femei, din piele maro 5000011545
Marc O'Polo curea pentru femei, din piele
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 337,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara curea pentru femei, cu imitație de piele ABOCCA maro 2615501015600
Weekend Max Mara curea pentru femei, cu imitație de piele ABOCCA
Preț actual:
489,90 LEI
Preț normal: 698,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 698,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Liu Jo curea pentru femei cu imitație de piele maro AA6237 E1012
Liu Jo curea pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Karl Lagerfeld curea pentru femei din piele K/SIGNATURE maro A1W33205
Karl Lagerfeld curea pentru femei din piele K/SIGNATURE
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 488,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei, din piele maro 412980805
Lauren Ralph Lauren curea pentru femei, din piele
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Morgan curea pentru femei cu imitație de piele 3ARLE maro 3ARLE
Morgan curea pentru femei cu imitație de piele 3ARLE
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 106,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 86,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Answear.LAB curea de geantă pentru femei maro
Answear.LAB curea de geantă pentru femei
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Lauren Ralph Lauren curea de femei din piele maro 412978433
Lauren Ralph Lauren curea de femei din piele
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
BOSS curea pentru femei din piele B Icon-G maro 50563785
BOSS curea pentru femei din piele B Icon-G
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 374,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele întoarsă KENSINGTON maro 5256139209
Kurt Geiger London curea pentru femei din piele întoarsă KENSINGTON
339,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Weekend Max Mara curea de piele ABINGO culoarea maro, 2615501044600
Weekend Max Mara curea de piele ABINGO
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 828,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 579,90 LEI
Descoperă produsele MICHAEL Michael Kors
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea de piele cu două fețe culoarea maro, 559162
MICHAEL Michael Kors curea de piele cu două fețe
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei maro 29MKWB557902
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele maro 558725
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele maro 551342
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei din piele maro 558818
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei din piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei maro 29MKWB529034
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele maro 551342
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
379,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele maro 29MKWB551057
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele maro 29MKWB557915
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-26%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea de piele femei, culoarea maro, 559097
MICHAEL Michael Kors curea de piele
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea cu doua fete femei, culoarea maro
MICHAEL Michael Kors curea cu doua fete
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 296,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors pentru femei maro
MICHAEL Michael Kors pentru femei
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei maro 558366
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele neagră 551342
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 239,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea de piele femei, culoarea negru
MICHAEL Michael Kors curea de piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei neagră 29MKWB557895
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei din piele albă 558285
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei din piele
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei neagră 29MKWB529034
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei neagră 29MKWB557913
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele neagră 551342
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea culoarea negru, 29MKWB528984
MICHAEL Michael Kors curea
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 329,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea culoarea negru, 29MKWB529036
MICHAEL Michael Kors curea
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors pentru femei negru
MICHAEL Michael Kors pentru femei
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele neagră 551342
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă pentru femei cu imitație de piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă din piele verde 29MKWB528999
MICHAEL Michael Kors curea reversibilă din piele
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele neagră 29MKWB557915
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea de piele cu două fețe femei, culoarea negru
MICHAEL Michael Kors curea de piele cu două fețe
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea de piele femei, culoarea neagră, 559167
MICHAEL Michael Kors curea de piele
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea cu doua fete femei, culoarea negru, 558813
MICHAEL Michael Kors curea cu doua fete
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele neagră 29MKWB551057
MICHAEL Michael Kors curea pentru femei, din piele
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI