Sari la conținut

Answear Club

Polo Ralph Lauren
4.6

Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971869

-5% extra cu codul FS*
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI -33%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI -8%
Culoare: albastru
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac alb 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac bej 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac violet 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac roz 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac roz 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac bleumarin 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac bleumarin 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac burgund 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac negru 211971869
Selectează o mărime

FINAL SALE%

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra pentru acest articol. Descoperă reduceri mai mari în app!

FINAL SALE%
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Pulover albastru Polo Ralph Lauren – stil clasic și confort în orice situație

Puloverul albastru Polo Ralph Lauren este un pulover pentru femei, confecționat 100% din bumbac, cu o croială slim. Acest model asigură confort și libertate de mișcare, integrându-se perfect în ținutele casual și clasice, reprezentând o bază pentru numeroase combinații.

Prin ce se remarcă puloverul pentru femei Polo Ralph Lauren – caracteristici și avantaje cheie?

  • Croiala slim subliniază subtil silueta, asigurând în același timp libertate de mișcare
  • Confecționat 100% din bumbac, contribuie la moliciunea și senzația plăcută la atingere a materialului
  • Material elastic, permite o adaptare ideală la corp și o utilizare confortabilă
  • Croiala clasică de pulover, fără închidere, facilitează îmbrăcarea rapidă și purtarea confortabilă
  • Decolteu rotund, favorizează versatilitatea și ușurința în asortare cu alte articole vestimentare
  • Mânecă lungă, clasică, contribuie la menținerea căldurii și confortului, ideală pentru zilele mai reci
  • Model uni de tricotaj, subliniază caracterul atemporal și ușurința în stilizare
  • Fără glugă, conferă un aspect elegant și facilitează purtarea sub o haină de exterior
  • Stil universal casual și clasic, se asortează perfect cu diverse articole vestimentare
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Glugă
fără glugă
Date despre produs
ID producător
211971869
Culoare producător
017
Culoare
albastru
Brand
Polo Ralph Lauren
ID produs
9BYA-SWD00T_50X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Mânecă:
lungă
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
slim fit
Măsurători

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei, din bumbac PIMA COTTON -LSL-PLO
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971870
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac violet 211972118
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 779,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971870
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
799,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir albastru 211971865
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir
1419,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână albastru 211888686
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână
1249,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir albastru 211971865
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir
1169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1052,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211963467
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu lână albastru 211B17752
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu lână
2299,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână albastru 211971866
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână
1419,90 LEI
Polo Ralph Lauren vestă pentru femei cu bumbac albastră 211972111
Polo Ralph Lauren vestă pentru femei cu bumbac
859,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei, din bumbac albastru 211971873
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 940,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână albastru 211971866
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână
1129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren vestă pentru femei cu bumbac albastră 211972111
Polo Ralph Lauren vestă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211963467
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
1195,90 LEI
-25% cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei cu bumbac turcoaz 211971872
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei cu bumbac
909,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul FS*
Morgan pulover MNOVI culoarea gri, MNOVI
Morgan pulover MNOVI
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Morgan pulover femeiesc albastru MSOFI
Morgan pulover femeiesc
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
FROM FUTURE pulover de casmir cu turtleneck, WPM03332
FROM FUTURE pulover de casmir
Preț actual:
1199,90 LEI
Preț normal: 1829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1269,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Patrizia Pepe pulover light, 8K0354 K303
Patrizia Pepe pulover
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 1029,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 689,90 LEI
-15% cu codul FS*
Silvian Heach pulover pentru femei cu vâscoză NERUNGI albastru GPA26027MA
Silvian Heach pulover pentru femei cu vâscoză NERUNGI
239,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac albastru WW0WW52298
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac
629,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac albastru WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 629,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-25% cu codul FS*
Tommy Jeans pulover pentru femei din bumbac albastru DW0DW20159
Tommy Jeans pulover pentru femei din bumbac
439,90 LEI
Weekend Max Mara pulover pentru femei cu amestec de lână WKDGHIACCI albastru 2625366211600
Weekend Max Mara pulover pentru femei cu amestec de lână WKDGHIACCI
1089,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton pulover damski bumbac albastru 1C19D10G1
United Colors of Benetton pulover damski bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
Morgan pulover din amestec de alpaca light, MCLO
Morgan pulover din amestec de alpaca
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
Descoperă produsele Polo Ralph Lauren
-11%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei, din bumbac PIMA COTTON -LSL-PLO albastru 211971869512
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei, din bumbac PIMA COTTON -LSL-PLO
Preț actual:
709,90 LEI
Preț normal: 1089,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac violet 211972118
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac
Preț actual:
649,90 LEI
Preț normal: 949,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 779,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir albastru 211971865
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir
1419,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren vestă pentru femei cu bumbac albastră 211972111
Polo Ralph Lauren vestă pentru femei cu bumbac
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 859,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 589,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971870
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211963467
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
1195,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211963467
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1419,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 919,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână albastru 211888686
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână
1249,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei, din bumbac albastru 211971873
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
669,90 LEI
Preț normal: 940,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână albastru 211971866
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână
1419,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211B17743
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
3199,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1052,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 799,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu lână albastru 211B17752
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu lână
2299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-25% cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei cu bumbac turcoaz 211971872
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei cu bumbac
909,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac albastru 211971870
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
799,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
Polo Ralph Lauren vestă pentru femei cu bumbac albastră 211972111
Polo Ralph Lauren vestă pentru femei cu bumbac
859,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână albastru 211971866
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână
1129,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir albastru 211971865
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir
1169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac roșu 211971870
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 749,90 LEI
-25% cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac bleumarin 211971870
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
1119,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână bleumarin 211971866
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână
1129,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover din amestec de in culoarea bej, 211972802
Polo Ralph Lauren pulover din amestec de in
Preț actual:
1699,90 LEI
Preț normal: 2899,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1869,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână roșu 211971866
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din lână
1419,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac alb 211971869
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
749,90 LEI
Preț normal: 1052,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac gri 211B28830
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei din bumbac
2139,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir bleumarin 211971865
Polo Ralph Lauren pulover pentru femei cu amestec de cașmir
1169,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover de bumbac culoarea bleumarin, light, 211972105
Polo Ralph Lauren pulover de bumbac
940,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren pulover culoarea alb, 211978359
Polo Ralph Lauren pulover
Preț actual:
1999,90 LEI
Preț normal: 3199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2199,90 LEI
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac bleumarin 211B17746
Polo Ralph Lauren pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac
1169,90 LEI