Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbacbleumarin WW0WW44993

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI -50%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI -5%
Culoare: bleumarin
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bej WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bej WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bej WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bej WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac galben WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac galben WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac roșu WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac burgund WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac albastru WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac negru WW0WW44993
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Pulover bleumarin Tommy Hilfiger – clasic, din bumbac

Puloverul bleumarin Tommy Hilfiger este un pulover clasic ce oferă confort și versatilitate datorită bumbacului moale. Acest model, cu un stil casual și clasic, se va potrivi perfect în diverse combinații, subliniind caracterul subtil al ținutelor. Textura sa netedă și croiala regular fit asigură libertate de mișcare.

Prin ce se remarcă puloverul pentru femei Tommy Hilfiger?

  • Croială regular fit asigură libertate de mișcare și o potrivire universală pe siluetă
  • Stilul casual și clasic permite o utilizare versatilă în multiple combinații
  • Pulover clasic, fără închidere, facilitează îmbrăcarea rapidă și confortul la purtare
  • Bumbac 100%, ca material predominant, contribuie la senzația de moliciune și este plăcut la atingere
  • Materialul elastic ajută la adaptarea pe corp, fără a restricționa mișcările
  • Lungimea până la șolduri (61 cm) este o opțiune universală ce se combină armonios cu diverse piese vestimentare inferioare
  • Fără buzunare, subliniază caracterul minimalist al puloverului, păstrându-i linia netedă
  • Decolteu rotund, o soluție atemporală ce se potrivește multor stiluri
  • Modelul uni al tricotajului subliniază versatilitatea și ușurința de asortare cu alte elemente
Caracteristici produs
Sistem de închidere
fără închidere
Flexibilitate
elastic
Glugă
fără glugă
Date despre produs
ID producător
WW0WW44993
Culoare producător
0BB
Culoare
bleumarin
Brand
Tommy Hilfiger
ID produs
PPYA-SWD0KW_59A
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Mânecă:
lungă
Decolteu:
rotund
Tip de mânecă:
clasică
Croială:
regular fit
Măsurători
Dimensiuni indicate pentru mărimea:
S
Lungime:
61 cm
Lățimea sub brațe:
52 cm
Lungimea mânecii, inclusiv umerii:
76 cm
Modelul din imagine are înalțimea 177 cm și poartă măsura S
Produse similare
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW38744
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac
599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de bumbac culoarea bleumarin, cu turtleneck, WW0WW47644
Tommy Hilfiger pulover de bumbac
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 656,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, light, WW0WW48450
Tommy Hilfiger pulover din amestec de lână
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de bumbac culoarea albastru marin, WW0WW43606
Tommy Hilfiger pulover de bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW41787
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei, din bumbac
579,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac bleumarin WW0WW40098
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac bleumarin WW0WW50107
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac
579,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac
649,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger Pulover pentru femei, cu amestec de mătase bleumarin WW0WW48501
Tommy Hilfiger Pulover pentru femei, cu amestec de mătase
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac bleumarin WW0WW40098
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover culoarea bleumarin, WW0WW47622
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de lână culoarea bleumarin, light, WW0WW40264
Tommy Hilfiger pulover de lână
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, cu bumbac bleumarin WW0WW40099
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger vestă din bumbac culoarea bleumarin, light, WW0WW45655
Tommy Hilfiger vestă din bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 340,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW48487
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover femei, culoarea bleumarin, light WW0WW42050
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac bleumarin WW0WW50107
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac
579,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de lână culoarea bleumarin, WW0WW46425
Tommy Hilfiger pulover de lână
Preț actual:
444,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover culoarea bleumarin, light, WW0WW44984
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover femei, culoarea bleumarin, light, WW0WW44984
Tommy Hilfiger pulover
499,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger vestă pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW48466
Tommy Hilfiger vestă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW48470
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac
629,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover culoarea bleumarin, light, WW0WW47462
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
254,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
Lauren Ralph Lauren pulover pentru femei, cu bumbac bleumarin 200P14039
Lauren Ralph Lauren pulover pentru femei, cu bumbac
1019,90 LEI
Weekend Max Mara pulover STALLO culoarea bleumarin, light, 2615361121600
Weekend Max Mara pulover STALLO
828,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Pinko pulover din in femei, culoarea albastru marin, 104946 A2FP
Pinko pulover din in
Preț actual:
759,90 LEI
Preț normal: 1529,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1529,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Marella pulover SOLDINO femei, culoarea albastru marin, light, 2513361064200
Marella pulover SOLDINO
Preț actual:
509,90 LEI
Preț normal: 1019,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1019,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
U.S. Polo Assn. pulover pentru femei din bumbac V-NECK CABLE bleumarin WUP0397
U.S. Polo Assn. pulover pentru femei din bumbac V-NECK CABLE
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger vestă din bumbac culoarea bleumarin, light, WW0WW45655
Tommy Hilfiger vestă din bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 340,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW48487
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 779,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW41787
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei, din bumbac
579,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac bleumarin WW0WW50107
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac
579,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac
629,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover din amestec de lână culoarea bleumarin, light, WW0WW48450
Tommy Hilfiger pulover din amestec de lână
Preț actual:
549,90 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac bleumarin WW0WW40098
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de lână culoarea bleumarin, light, WW0WW40264
Tommy Hilfiger pulover de lână
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover femei, culoarea bleumarin, light WW0WW42050
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 589,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover culoarea bleumarin, WW0WW47622
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 439,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover culoarea bleumarin, light, WW0WW44984
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de bumbac culoarea bleumarin, cu turtleneck, WW0WW47644
Tommy Hilfiger pulover de bumbac
Preț actual:
629,90 LEI
Preț normal: 729,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 656,90 LEI
-20%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac bleumarin WW0WW40098
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger vestă pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW48466
Tommy Hilfiger vestă pentru femei, din bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover femei, culoarea bleumarin, light WW0WW42049
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
359,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 399,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover culoarea bleumarin, light, WW0WW47462
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
254,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de lână culoarea bleumarin, WW0WW46425
Tommy Hilfiger pulover de lână
Preț actual:
444,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW38744
Tommy Hilfiger pulover cu mânecă scurtă pentru femei din bumbac
599,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, cu bumbac bleumarin WW0WW40099
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bleumarin WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac
649,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger Pulover pentru femei, cu amestec de mătase bleumarin WW0WW48501
Tommy Hilfiger Pulover pentru femei, cu amestec de mătase
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 789,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 599,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, din bumbac bleumarin WW0WW48470
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, din bumbac
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover femei, culoarea bleumarin, light, WW0WW44984
Tommy Hilfiger pulover
499,90 LEI
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac bleumarin WW0WW50107
Tommy Hilfiger pulover pentru femei cu bumbac
579,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de bumbac culoarea albastru marin, WW0WW43606
Tommy Hilfiger pulover de bumbac
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de lână culoarea bej, WW0WW46425
Tommy Hilfiger pulover de lână
Preț actual:
444,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 889,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover WW0WW47622
Tommy Hilfiger pulover
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover de lână culoarea gri, WW0WW47470
Tommy Hilfiger pulover de lână
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 889,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac bej WW0WW44993
Tommy Hilfiger pulover pentru femei din bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, cu bumbac bej WW0WW40099
Tommy Hilfiger pulover pentru femei, cu bumbac
Preț actual:
309,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI