Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac bleumarin AM0AM14119

-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI -28%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI -6%
Culoare: bleumarin
ONE SIZE

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Șapcă bleumarin Tommy Hilfiger AM0AM14119 – un accesoriu clasic pentru ținutele masculine

Șapca bleumarin Tommy Hilfiger este un accesoriu clasic pentru cap, care protejează împotriva soarelui și adaugă personalitate ținutelor masculine. Confecționată din țesătură de bumbac, permite o purtare confortabilă în zilele mai calde. Acest model, în culoarea universală bleumarin, se integrează perfect în seturi casual, subliniind un stil relaxat, urban.

Prin ce se remarcă șapca Tommy Hilfiger AM0AM14119 – caracteristici cheie și avantaje?

  • Șapcă cu cozoroc – un accesoriu clasic pentru cap, care oferă protecție solară
  • Țesătură din bumbac – permite o purtare confortabilă și o circulație adecvată a aerului
  • Potrivită pentru zilele mai calde – asigură confort termic pe vreme însorită
  • Închidere reglabilă – permite ajustarea ușoară a circumferinței conform nevoilor individuale
  • Stil casual – designul se potrivește perfect cu ținutele urbane și relaxate
  • Textură netedă a materialului – aspectul universal facilitează asortarea cu diverse piese vestimentare
  • Logo subtil al mărcii – un accent discret care subliniază apartenența la colecția Tommy Hilfiger
Date despre produs
ID producător
AM0AM14119
Culoare
bleumarin
Brand
Tommy Hilfiger
ID produs
PPY2-CAM03W_59X
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Produse similare
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă bărbați de bumbac bleumarin AM0AM12035
Tommy Hilfiger șapcă bărbați de bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Șapcă
Tommy Hilfiger - Șapcă
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger Șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac bleumarin AM0AM13008
Tommy Hilfiger Șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac bleumarin AM0AM14104
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sapca culoarea albastru marin, modelator, AM0AM13386
Tommy Hilfiger sapca
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, AM0AM13430
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea bleumarin, AM0AM13900
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă snapback pentru bărbați, din bumbac bleumarin AM0AM14103
Tommy Hilfiger șapcă snapback pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sapca x SAIL GP culoarea albastru marin, AM0AM13975
Tommy Hilfiger sapca x SAIL GP
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac bleumarin AM0AM14100
Tommy Hilfiger șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din catifea culoarea bleumarin, AM0AM13583
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din catifea
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Paul&Shark șapcă baseball pentru bărbați din bumbac bleumarin 99317100
Paul&Shark șapcă baseball pentru bărbați din bumbac
609,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
La Sportiva șapcă trucker pentru bărbați Always Climbing bleumarin ZZCH045
La Sportiva șapcă trucker pentru bărbați Always Climbing
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans șapcă de baseball din bumbac culoarea albastru marin, cu imprimeu
Tommy Jeans șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Guess șapcă culoarea bleumarin, M6GZ09 W2058
Guess șapcă
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 228,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Michael Kors șapcă culoarea bleumarin, CS6005IBB0
Michael Kors șapcă
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren șapcă 710673584013
Polo Ralph Lauren șapcă
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 356,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
Visvim șapcă de baseball din amestec de lână EXCELSIOR II culoarea bleumarin, 125203003011
Visvim șapcă de baseball din amestec de lână EXCELSIOR II
2099,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Polo Ralph Lauren șapcă de baseball din bumbac culoarea albastru marin, cu imprimeu
Polo Ralph Lauren șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 609,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Under Armour șapcă Iso Chill Armourvent culoarea bleumarin, uni, 1383438
Under Armour șapcă Iso Chill Armourvent
Preț actual:
102,90 LEI
Preț normal: 139,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 108,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Guess șapcă pentru bărbați bleumarin AM9609 POL01
Guess șapcă pentru bărbați
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 159,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea albastru marin, cu imprimeu, 954224 CC516
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Trussardi șapcă de baseball din denim culoarea bleumarin, E004C000010N
Trussardi șapcă de baseball din denim
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-31%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange șapcă culoarea albastru marin, cu imprimeu
Armani Exchange șapcă
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-25% cu codul SUN*
HUGO șapcă pentru bărbați, din bumbac Moonstruck-SL bleumarin 50566233
HUGO șapcă pentru bărbați, din bumbac Moonstruck-SL
198,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, XM000811 AF13343
Armani Exchange șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-15% cu codul SUN*
47brand șapcă New York Yankees
47brand șapcă New York Yankees
129,90 LEI
Drôle de Monsieur șapcă de baseball din bumbac Casquette Slogan Rose culoarea bleumarin, J.CP195.CO138.NY
Drôle de Monsieur șapcă de baseball din bumbac Casquette Slogan Rose
379,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sapca x SAIL GP culoarea albastru marin, AM0AM13975
Tommy Hilfiger sapca x SAIL GP
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 249,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac bleumarin AM0AM14100
Tommy Hilfiger șapcă baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea bleumarin, AM0AM13900
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 309,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din catifea culoarea bleumarin, AM0AM13583
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din catifea
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă snapback pentru bărbați, din bumbac bleumarin AM0AM14103
Tommy Hilfiger șapcă snapback pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sapca culoarea albastru marin, modelator, AM0AM13386
Tommy Hilfiger sapca
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 289,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-21%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă bărbați de bumbac bleumarin AM0AM12035
Tommy Hilfiger șapcă bărbați de bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac SUMMER bleumarin AM0AM14120
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac SUMMER
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger Șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac bleumarin AM0AM13008
Tommy Hilfiger Șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați din denim bleumarin AM0AM14551
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați din denim
269,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Șapcă
Tommy Hilfiger - Șapcă
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 209,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac bleumarin AM0AM14104
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 209,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea bleumarin, cu imprimeu, AM0AM13430
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea roz, uni, AM0AM13160
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 155,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, AM0AM13907
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac verde AM0AM13008
Tommy Hilfiger șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați de bumbac burgundie AM0AM12035
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați de bumbac
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger Șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac turcoaz AM0AM13008
Tommy Hilfiger Șapcă de baseball pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, AM0AM14032
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea galben, uni, AM0AM13160
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 155,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea alb, cu imprimeu, AM0AM13542
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 155,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați din bumbac verde AM0AM12035
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 219,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac gri AM0AM14451
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați, din bumbac
249,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea maro, neted, AM0AM13385
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac bej AM0AM14100
Tommy Hilfiger șapcă de baseball pentru bărbați, din bumbac
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 239,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 199,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac cu imprimeu, AM0AM13542
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 155,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați din bumbac albă AM0AM14099
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați din bumbac
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 187,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați din bumbac verde AM0AM14099
Tommy Hilfiger șapcă pentru bărbați din bumbac
199,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea verde, AM0AM13426
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
95,90 LEI
Preț normal: 189,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 109,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac culoarea negru, cu imprimeu, AM0AM13562
Tommy Hilfiger șapcă de baseball din bumbac
Preț actual:
122,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 177,90 LEI