Sari la conținut

Answear Club

Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger șosete cu un amestec de cașmir culoarea negru, 701228788

-10%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 119,90 LEI -27%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 96,90 LEI -10%
Culoare: negru
Tommy Hilfiger șosete cu un amestec de cașmir culoarea bej, 701228788
Tommy Hilfiger șosete cu un amestec de cașmir culoarea negru, 701228788
Tommy Hilfiger șosete cu un amestec de cașmir culoarea negru, 701228788
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Tommy Hilfiger șosete cu un amestec de cașmir

Sosete lungi din colectia Tommy Hilfiger. Model confectionat din material elastic.
Caracteristici produs
Lungimea șosetei
lung
Date despre produs
ID producător
701228788.NOS
Culoare
negru
Brand
Tommy Hilfiger
Producător

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produs
99KK-LGM0PW_99X
Compoziție
49% Bumbac, 26% Poliamida, 14% Casmir, 11% Matase
Produse similare
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete barbati, culoarea negru, 701228789
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
52,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Sosete scurte (2 pack)
Tommy Hilfiger - Sosete scurte (2 pack)
Preț actual:
48,90 LEI
Preț normal: 54,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 54,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 701232467
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete barbati, culoarea negru, 100001495
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete 2-pack culoarea negru, 701230780
Tommy Hilfiger șosete 2-pack
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 58,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Sosete
Tommy Hilfiger - Sosete
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete 2-pack culoarea negru, 701230780
Tommy Hilfiger șosete 2-pack
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 701232466
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu lână negre 701229682
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu lână
Preț actual:
50,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 371111
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
52,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete 2-pack culoarea negru, 701236735
Tommy Hilfiger șosete 2-pack
Preț actual:
36,90 LEI
Preț normal: 68,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 40,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 701229852
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 342023001
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2 negre 342025001
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2 negre 100001496
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Gift Box
Emporio Armani Underwear șosete 2-pack culoarea negru, EM000545 AF18180
Emporio Armani Underwear șosete 2-pack
Preț actual:
100,90 LEI
Preț normal: 179,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 107,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Puma șosete (3-pack) Footie 906930
Puma șosete (3-pack) Footie
Preț actual:
55,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
HUGO șosete 3P QS LOGO PIQUET CC 3-pack culoarea negru, 50553208
HUGO șosete 3P QS LOGO PIQUET CC 3-pack
Preț actual:
86,90 LEI
Preț normal: 128,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 96,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein șosete 2-pack culoarea negru, 701235970
Calvin Klein șosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 68,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 46,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein șosete scurte bărbătești pachet de 2 negre 701237872
Calvin Klein șosete scurte bărbătești pachet de 2
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Diesel sosete SKM-HIDEPAT-THREEPACK SOCKS 3-pack barbati, culoarea negru, A17884.0IQAS
Diesel sosete SKM-HIDEPAT-THREEPACK SOCKS 3-pack
Preț actual:
78,90 LEI
Preț normal: 102,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 86,90 LEI
BOSS șosete pentru bărbați 2P RS Minipattern pachet de 2 negre 50564511
BOSS șosete pentru bărbați 2P RS Minipattern pachet de 2
63,90 LEI
-25% cu codul SUN*
HUGO șosete pentru bărbați 3P QS LOGO AOP CC pachet de 3 negre 50564819
HUGO șosete pentru bărbați 3P QS LOGO AOP CC pachet de 3
129,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
BOSS șosete 2-pack 2P RS Mini iconic MC barbati, culoarea negru, 50524282
BOSS șosete 2-pack 2P RS Mini iconic MC
Preț actual:
71,90 LEI
Preț normal: 118,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 75,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Vans - Sosete
Vans - Sosete
Preț actual:
60,90 LEI
Preț normal: 119,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 74,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans șosete 2-pack culoarea negru, 701235978
Calvin Klein Jeans șosete 2-pack
Preț actual:
40,90 LEI
Preț normal: 68,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 45,90 LEI
Descoperă produsele Tommy Hilfiger
-15% cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați pachet de 3 negre 701239616
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați pachet de 3
82,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Sosete scurte (2 pack)
Tommy Hilfiger - Sosete scurte (2 pack)
Preț actual:
48,90 LEI
Preț normal: 54,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 54,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2 negre 100001496
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete 2-pack culoarea negru, 701230780
Tommy Hilfiger șosete 2-pack
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 342023001
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 371111
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
52,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Sosete
Tommy Hilfiger - Sosete
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 64,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Tommy Hilfiger - Sosete (2-pack)
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete barbati, culoarea negru, 100001495
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 701232466
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 701229852
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2 negre 342025001
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea negru, 701232467
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete barbati, culoarea negru, 701228789
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
52,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu lână negre 701229682
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu lână
Preț actual:
50,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete 2-pack culoarea negru, 701236735
Tommy Hilfiger șosete 2-pack
Preț actual:
36,90 LEI
Preț normal: 68,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 40,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete 2-pack culoarea negru, 701230780
Tommy Hilfiger șosete 2-pack
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 58,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea alb, 701232467
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete bărbătești albe 701238621
Tommy Hilfiger șosete bărbătești
Preț actual:
51,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete barbati, culoarea albastru marin, 100001495
Tommy Hilfiger sosete
Preț actual:
53,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 55,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu lână bej 701229682
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu lână
Preț actual:
52,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea alb, 342023001
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2 bej 342025001
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț de la lansare: 58,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac bleumarin 701229683
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac
Preț actual:
46,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 57,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete scurte bărbați albe 701238503
Tommy Hilfiger șosete scurte bărbați
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2 roșii 342025001
Tommy Hilfiger șosete pentru bărbați cu bumbac pachet de 2
Preț actual:
49,90 LEI
Preț normal: 58,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 52,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger șosete 2-pack culoarea bej, 701238493
Tommy Hilfiger șosete 2-pack
Preț actual:
51,90 LEI
Preț normal: 70,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 53,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger sosete 2-pack barbati, culoarea gri, 701232938
Tommy Hilfiger sosete 2-pack
Preț actual:
44,90 LEI
Preț normal: 59,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 49,90 LEI