Sari la conținut

Answear Club

United Colors of Benetton
4.8

United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei albaștri 4OHWDF02Z

-50%
Preț actual:
159,00 LEI
Preț normal: 318,90 LEI -50%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 318,90 LEI -50%
Culoare: albastru
Selectează o mărime

LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

Blugi albaștri United Colors of Benetton – croială mom fit cu talie înaltă pentru ținute urbane

Blugii mom fit United Colors of Benetton sunt un model cu o croială lejeră, care asigură confort și un aspect la modă. Confecționați din bumbac, cu talie înaltă, reprezintă o bază excelentă pentru ținute casual și streetwear, subliniind caracterul individual.

Ce face ca blugii pentru femei United Colors of Benetton, croială mom fit, să fie atât de apreciați?

  • Croială mom fit – asigură libertatea de mișcare și un aspect modern, retro
  • Croială lejeră – sporește confortul la purtare, fără a restricționa mișcările
  • Denim neelastic – permite menținerea formei și durabilitatea pe termen lung
  • Talie înaltă – alungește optic silueta și se așează stabil pe talie
  • Bumbac pur – asigură respirabilitate și confort la purtare zilnică
  • Buzunare practice – laterale și la spate, sporesc funcționalitatea modelului
Caracteristici produs
Sistem de închidere
cu încuietoare, cu nasture
Flexibilitate
neelastic
Date despre produs
ID producător
4OHWDF02Z
Culoare
albastru
Brand
United Colors of Benetton
Producător

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produs
9BYA-SJD06K_55J
Material
Întregul produs:
100% Bumbac
Croială
Brâu:
înalt
Tip de blugi:
mom fit
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 178 cm și poartă măsura 28
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile prezentate în magazin au fost convertite în tabelul standard european de mărimi. Pe eticheta produsului livrat se află marcajul original al producătorului.

Produse similare
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi chinos pentru femei albaștri 4TUTDF09X
United Colors of Benetton blugi chinos pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei albaștri 4IKGDE02Q
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 383,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei albaștri 43C8DE02S
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 383,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei albaștri 4OHWDF02Z
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 358,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei albaștri 4IKGDE02Q
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 375,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi pentru femei albaștri 4SHBDE00I
United Colors of Benetton blugi pentru femei
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei albaștri 4OHWDF02Z
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 358,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Samsoe Samsoe jeans SASHELLY high waist, F25100163
Samsoe Samsoe jeans SASHELLY
Preț actual:
459,90 LEI
Preț normal: 829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 509,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Calvin Klein Jeans blugi high waist, J20J225504
Calvin Klein Jeans blugi
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 599,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Pepe Jeans blugi high waist, PL2045914A3
Pepe Jeans blugi
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 499,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 319,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange jeansi femei high waist, XW000100 AF12860
Armani Exchange jeansi
Preț actual:
439,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 489,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul FS*
Levi's jeans BAGGY DAD femei medium waist A3494
Levi's jeans BAGGY DAD
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 649,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 429,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul FS*
Miss Sixty jeansi Others femei high waist
Miss Sixty jeansi Others
Preț actual:
699,90 LEI
Preț normal: 1469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 819,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
HUGO Blue blugi pentru femei Leni_S_B albaștri 50561548
HUGO Blue blugi pentru femei Leni_S_B
Preț actual:
299,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Jeans blugi pentru femei albaștri DW0DW22777
Tommy Jeans blugi pentru femei
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-25% cu codul FS*
Calvin Klein Jeans blugi mom fit pentru femei albaștri LV047F951G
Calvin Klein Jeans blugi mom fit pentru femei
489,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Dkny jeans medium waist, DJ5M4062
Dkny jeans
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 509,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-15% cu codul FS*
Guess blugi mom fit pentru femei NEW MOM albaștri W6YA3J D1543
Guess blugi mom fit pentru femei NEW MOM
498,90 LEI
-25% cu codul FS*
Karl Lagerfeld Jeans blugi relaxed fit pentru femei albaștri B3W10035
Karl Lagerfeld Jeans blugi relaxed fit pentru femei
628,90 LEI
-16%
-5% extra cu codul FS*
K+LUSHA jeansi femei high waist, KLEPINETDF129KLW06
K+LUSHA jeansi
Preț actual:
659,90 LEI
Preț normal: 2079,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 789,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Armani Exchange blugi carrot pentru femei albaștri XW000128
Armani Exchange blugi carrot pentru femei
Preț actual:
569,90 LEI
Preț normal: 799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 629,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
HUGO Blue jeans Gamala_B high waist, 50546315
HUGO Blue jeans Gamala_B
Preț actual:
379,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 409,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Polo Ralph Lauren blugi din bumbac Wd Lg Crp Ankle Wide high waist, 211969377
Polo Ralph Lauren blugi din bumbac Wd Lg Crp Ankle Wide
Preț actual:
779,90 LEI
Preț normal: 1099,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 869,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
Hugo Blue jeansi femei high waist, 50520614
Hugo Blue jeansi
Preț actual:
329,90 LEI
Preț normal: 469,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 369,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Tommy Hilfiger jeans high waist, WW0WW46770
Tommy Hilfiger jeans
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
A.P.C. jeans Pantalon Gustav high waist, COHHG.M08484
A.P.C. jeans Pantalon Gustav
Preț actual:
679,90 LEI
Preț normal: 1359,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1359,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul FS*
Answear Lab jeans femei high waist
Answear Lab jeans
Preț actual:
129,95 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
Morgan jeans high waist, PLIS
Morgan jeans
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 379,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-25% cu codul FS*
Levi's blugi relaxed fit pentru femei EASY DAD albaștri 005DC
Levi's blugi relaxed fit pentru femei EASY DAD
549,90 LEI
Descoperă produsele United Colors of Benetton
-30%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei albaștri 4OHWDF02Z
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 358,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi chinos pentru femei albaștri 4TUTDF09X
United Colors of Benetton blugi chinos pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-15%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei albaștri 43C8DE02S
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 383,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 329,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei albaștri 4IKGDE02Q
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 383,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei albaștri 4OHWDF02Z
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 358,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei albaștri 4IKGDE02Q
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 375,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi pentru femei albaștri 4SHBDE00I
United Colors of Benetton blugi pentru femei
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton jeansi femei medium waist, 4OCBDE025
United Colors of Benetton jeansi
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 194,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi pentru femei bleumarin 4SHBDE00I
United Colors of Benetton blugi pentru femei
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi chinos pentru femei bleumarin 4TUTDF09X
United Colors of Benetton blugi chinos pentru femei
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-50%
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei gri 4OHWDF02Z
United Colors of Benetton blugi mom fit pentru femei
Preț actual:
159,00 LEI
Preț normal: 318,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 318,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi pentru femei negri 4SHBDE00I
United Colors of Benetton blugi pentru femei
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-15% cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei gri 4H3UDF0BB
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei
459,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei bleumarin 4IKGDE02Q
United Colors of Benetton blugi relaxed fit pentru femei
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 383,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi pentru femei gri 4SHBDE00I
United Colors of Benetton blugi pentru femei
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi wide leg femei gri 4TUT574X5
United Colors of Benetton blugi wide leg femei
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 336,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 289,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton jeansi femei , medium waist
United Colors of Benetton jeansi
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton jeans culoarea verde, 4WDDDE029
United Colors of Benetton jeans
Preț actual:
279,90 LEI
Preț normal: 369,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 309,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi flared pentru femei bleumarin 4IMHDE00F
United Colors of Benetton blugi flared pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 336,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 302,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi din bumbac high waist, 4RZVDE00J
United Colors of Benetton blugi din bumbac
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi bootcut pentru femei albaștri 4VNZDF0AR
United Colors of Benetton blugi bootcut pentru femei
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 308,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi wide leg pentru femei bleumarin 4ZDWDE02V
United Colors of Benetton blugi wide leg pentru femei
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 430,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi bootcut gri 4IMHDE00G
United Colors of Benetton blugi bootcut
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 338,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton jeansi femei, culoarea alb
United Colors of Benetton jeansi
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 269,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi wide leg pentru femei negri 43UNDE02B
United Colors of Benetton blugi wide leg pentru femei
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 408,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 408,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi chinos pentru femei bleumarin 4LCBDF0B8
United Colors of Benetton blugi chinos pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 336,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi chinos albastru 4LCBDF0B8
United Colors of Benetton blugi chinos
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 336,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton blugi flared pentru femei bleumarin 4S90DF0AX
United Colors of Benetton blugi flared pentru femei
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 336,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 279,90 LEI
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton jeansi femei high waist, 49BTDE023
United Colors of Benetton jeansi
Preț actual:
169,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 179,00 LEI
-12%
-5% extra cu codul FS*
United Colors of Benetton jeans 44NMDF0AL
United Colors of Benetton jeans
Preț actual:
219,90 LEI
Preț normal: 418,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 249,90 LEI