Sari la conținut

Answear Club

United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton rochie din denim midi, dreaptă, 4RZKDV0B5

-50%-5% extra cu codul SUN*
Preț actual:
259,90 LEI
Preț normal: 519,90 LEI -50%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI -50%
Culoare: albastru
Selectează o mărime

SUMMER SALE

Cumpără de min. 449 RON și ai -5% extra cu codul SUN. Reduceri mai mari în aplicație!

SUMMER SALE
Descarcă aplicația
LIVRARE GRATUITĂ de la 330 lei
Expediere în 24h
RETURURI ȘI RECLAMAȚII
Retur în 30 de zile

United Colors of Benetton rochie din denim

Rochie din colecția United Colors of Benetton confecționat din denim de bumbac.
Dimensiunile disponibile sunt cele ale producatorul italian, raportate la dimensiunile europene standard. Marimea comandata poate diferi fata de cea inscriptionata pe eticheta (IT 38 / XXS = EU XS). Pentru a fi sigur, va rugam sa consultati tabelul cu marimi.

- Model cu lungime midi.
- Fason drept.
- Maneca lunga.
- Model cu guler.
- Fixare cu fermoar si buton.
- Trei buzunare antiderapante în față.
- Buzunar pe piept.
- Două buzunare antiderapante pe fese.
- Tăiere eficientă.
- Lungimea: 128 cm.
- Latimea la subrat: 49 cm.
- Dimensiunile date pentru marimea: S.
Caracteristici produs
Lungimea croielii
midi
Date despre produs
ID producător
4RZKDV0B5
Culoare
albastru
Brand
United Colors of Benetton
Producător

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produs
PPYA-SUD17G_50J
Compoziție
100% Bumbac
Croială
Mânecă:
lungă
Decolteu:
cu guler, cu închidere
Croiala modelului:
simplu
Măsurători
Modelul din imagine are înalțimea 177 cm și poartă măsura S
Dimensiune standard
Îți recomandăm să alegi mărimea pe care o porți în mod normal.

Mărimile de pe etichete pot diferi de cele comandate din cauza conversiei utilizate – mărimile originale ale produselor acestui brand sunt cele ale producătorului. Pentru siguranță, te rugăm să consulți tabelul de mărimi.

Produse similare
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie din in mini, evazată, 4AGHDV0AX
United Colors of Benetton rochie din in
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-39%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie mini, dreaptă
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie mini, evazată
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
194,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie maxi, evazată
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
354,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie maxi, evazati, 4SZRDV0B8
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
210,90 LEI
Preț normal: 398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie maxi, evazati, 1194EV02A
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie din bumbac midi, evazată
United Colors of Benetton rochie din bumbac
Preț actual:
174,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
ERMANNO Firenze rochie maxi, evazată, 56TQ029ES3
ERMANNO Firenze rochie
Preț actual:
1299,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1329,90 LEI
-22%
-5% extra cu codul SUN*
Haveone rochie cu mătase albastră simplă AFF-Q005
Haveone rochie cu mătase
Preț actual:
519,90 LEI
Preț normal: 669,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 669,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Day Birger et Mikkelsen rochie maxi, evazată
Day Birger et Mikkelsen rochie
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 1409,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 422,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Answear.LAB rochie midi, evazati
Answear.LAB rochie
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-28%
-5% extra cu codul SUN*
Marella rochie FILO1 mini, evazati, 2613221372200
Marella rochie FILO1
Preț actual:
1279,90 LEI
Preț normal: 1799,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1799,90 LEI
Medicine rochie evazată din vâscoză albastră vegetală
Medicine rochie evazată din vâscoză
174,90 LEI
-14%
-5% extra cu codul SUN*
Karl Lagerfeld rochie midi, evazată, A1W13020
Karl Lagerfeld rochie
Preț actual:
1259,90 LEI
Preț normal: 1479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1479,90 LEI
-18%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Hilfiger rochie maxi, evazați, WW0WW44491
Tommy Hilfiger rochie
Preț actual:
409,90 LEI
Preț normal: 769,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 502,90 LEI
Guess rochie de vară din denim DESTINY albastră simplă W6YK24 D1763
Guess rochie de vară din denim DESTINY
918,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans rochie mini, evazați, LV047D307G
Calvin Klein Jeans rochie
Preț actual:
339,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
G-Star rochie din denim Kick Bustier albastră simplă D28505-E352
G-Star rochie din denim Kick Bustier
Preț actual:
469,90 LEI
Preț normal: 639,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 519,90 LEI
-25%
-5% extra cu codul SUN*
Calvin Klein Jeans rochie din denim albastră simplă LV047F761G
Calvin Klein Jeans rochie din denim
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 549,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 469,90 LEI
The Sleeper rochie
Preț actual:
1089,90 LEI
Preț normal: 1829,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1099,90 LEI
Hollister Co. rochie midi, evazată, KI359-5025
Hollister Co. rochie
Preț actual:
159,90 LEI
Preț normal: 299,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 169,90 LEI
-29%
-5% extra cu codul SUN*
Weekend Max Mara rochie din bumbac FUOCO 2,61562E+12
Weekend Max Mara rochie din bumbac FUOCO
Preț actual:
799,90 LEI
Preț normal: 1138,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1138,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Levi's rochie de vară denim DENIM GODET albastră 005NY
Levi's rochie de vară denim DENIM GODET
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 489,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 379,90 LEI
-32%
-5% extra cu codul SUN*
Marella rochie MASTRO maxi, evazați, 2613221151200
Marella rochie MASTRO
Preț actual:
1489,90 LEI
Preț normal: 2199,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 2199,90 LEI
Farm Rio rochie empire din bumbac albastră vegetal 355498
Farm Rio rochie empire din bumbac
1459,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Puma rochie midi, mulată, 629769
Puma rochie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 259,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 139,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Pinko rochie midi, evazați, 106602 A35Q
Pinko rochie
Preț actual:
969,90 LEI
Preț normal: 1456,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 999,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
Twinset rochie evazată bumbac albastră simplă 261TT2033
Twinset rochie evazată bumbac
Preț actual:
949,90 LEI
Preț normal: 1339,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 1029,90 LEI
-19%
-5% extra cu codul SUN*
Tommy Jeans rochie denim albastră simplă DW0DW22989
Tommy Jeans rochie denim
Preț actual:
289,90 LEI
Preț normal: 460,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 359,90 LEI
Descoperă produsele United Colors of Benetton
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie din bumbac midi, evazată
United Colors of Benetton rochie din bumbac
Preț actual:
174,90 LEI
Preț normal: 349,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 349,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie maxi, evazati, 1194EV02A
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 498,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-39%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie mini, dreaptă
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
139,90 LEI
Preț normal: 399,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie mini, evazată
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
194,90 LEI
Preț normal: 389,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 389,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie din in mini, evazată, 4AGHDV0AX
United Colors of Benetton rochie din in
Preț actual:
209,90 LEI
Preț normal: 319,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 219,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie maxi, evazată
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
354,90 LEI
Preț normal: 709,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 709,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie maxi, evazati, 4SZRDV0B8
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
210,90 LEI
Preț normal: 398,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie din amestec de in culoarea bej, maxi, evazați, 48I5DV0BK
United Colors of Benetton rochie din amestec de in
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 479,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-15% cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie din in albă simplă 4AGHDV0CK
United Colors of Benetton rochie din in
513,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea negru, maxi, evazați, 4VET5V02D
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
179,90 LEI
Preț normal: 318,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 189,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie evazată din bumbac neagră simplă 4MBJDV0CP
United Colors of Benetton rochie evazată din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 358,90 LEI
-66%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea roz, mini, evazată
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
119,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 358,90 LEI
-15% cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie de vară din in roșie simplă 4AGHDV0C6
United Colors of Benetton rochie de vară din in
509,90 LEI
-10%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie cu lână culoarea maro, midi, mulată, 1444DV02F
United Colors of Benetton rochie cu lână
Preț actual:
269,90 LEI
Preț normal: 523,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 299,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie evazată din bumbac bej simplă 4MBJDV0CP
United Colors of Benetton rochie evazată din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 358,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea violet, maxi, evazati, 1194EV02A
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 439,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-15% cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie de vară din in galbenă simplă 4AGHDV0CD
United Colors of Benetton rochie de vară din in
558,90 LEI
-30%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie evazată din bumbac roșie simplă 4MBJDV0CP
United Colors of Benetton rochie evazată din bumbac
Preț actual:
249,90 LEI
Preț normal: 358,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 358,90 LEI
-17%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea verde, mini, evazati, 4M3CDV0BY
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
189,90 LEI
Preț normal: 423,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-23%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie cu bumbac bej simplă 4RWNDV0CO
United Colors of Benetton rochie cu bumbac
Preț actual:
349,90 LEI
Preț normal: 458,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 458,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea bej, midi, evazati, 40IGDV0C1
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
319,90 LEI
Preț normal: 573,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 339,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea negru, mini, evazati, 4M3CDV0BY
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
199,90 LEI
Preț normal: 423,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 229,90 LEI
-15% cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie de vară din in neagră simplă 4AGHDV0C6
United Colors of Benetton rochie de vară din in
513,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea negru, maxi, evazati, 3Q225V00Y
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 258,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI
-50%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea portocaliu, mini, evazată
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
224,90 LEI
Preț normal: 449,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 449,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie din bumbac culoarea bleumarin, midi, dreaptă, 4RZKDV0AY
United Colors of Benetton rochie din bumbac
Preț actual:
229,90 LEI
Preț normal: 459,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 259,90 LEI
-11%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea negru, mini, drept, 4E6QDV0C0
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
239,90 LEI
Preț normal: 473,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 269,90 LEI
-13%
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea negru, midi, drept, 3Q225V00X
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
129,90 LEI
Preț normal: 238,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 149,90 LEI
-5% extra cu codul SUN*
United Colors of Benetton rochie culoarea turcoaz, mini, evazati, 4VW95V028
United Colors of Benetton rochie
Preț actual:
149,90 LEI
Preț normal: 258,90 LEI
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile înainte de reducere: 159,90 LEI